Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

NKondrakar - Profil | Pá 11.11.2016 20:40:57

chalmi >> Nedoporučuju. Trojcesťák se motá. To radši průběžku. Míň vázání a je to i rychlejš hotový.

    Ndada11 - Profil | Pá 11.11.2016 20:38:03

    chalmi >> :-)

      Nchalmi - Profil | Pá 11.11.2016 20:37:25

      dada11 >> jo maš pravdu :)) ja se jen ptal zda stym někdo nema zkušenosti

        Ndada11 - Profil | Pá 11.11.2016 20:36:05

        chalmi >> Dle mě zbytečné vázání něčeho, když funguje i průběžka. Ale proti gustu......

          Nchalmi - Profil | Pá 11.11.2016 20:22:32

          dada11 >> průběžnou použivam taky ale zaujalo mě tohleto :))

            Ndada11 - Profil | Pá 11.11.2016 20:03:17

            chalmi >> Na řece v proudu jsem to zkoušel, ale jen na průběžnou montáž. Bylo to na živou a nezamotalo se nic.

              Nchalmi - Profil | Pá 11.11.2016 19:58:14

              ahoj chci se zeptat zkoušel někdo tohle to ?? a pokud jo tak to asi nebude vhodné pro živou rybku za ocas ?? kvůli případnému zamotaní ?? dik

                NOttar - Profil | Čt 10.11.2016 0:37:20

                Krtous >> jj díky,že jsi mne zařadil mezi mládež.😉Po totálce kyčle a dalších problémech se tak fakt v 50 letech necítím.Ale na ryby zajdu vždy rád.

                  NKrtous - Profil | St 9.11.2016 17:00:14

                  Ottar >> kdo do vody nic nevysype,taky s ni nic nevytahne... si zapamatuj mládej 😂😂😂😂😂ԅ​14;

                    NOttar - Profil | St 9.11.2016 16:19:44

                    Krtous >> se nediv že to nebere,když je tak hezky krmíš😁

                      NKrtous - Profil | St 9.11.2016 15:40:48

                      Tak jsem dnes poprvé zkusil na candáta. U vody jsem sedel od 9 ráno do 14: 30. Chytal jsem na splavek 3g a 10cm bělící po 20 minutách přišel záběr splavek se rozjel zmizel pod vodou okamžitě jsem sekl a vytáhl jsem pouze háček se splavkem. .. od 10 už ani ťuka. ..

                        NHeršvec - Profil | St 9.11.2016 13:06:28

                        ŠUKI >> Tak zase na druhou stranu, třeba používá toho cejna jako nástražku, tak by se ta "vyšší" gramáž (kilogramáž) přece jen hodila.

                          NŠUKI - Profil | St 9.11.2016 13:04:56

                          Heršvec >> Na stránkách to měli dobře jen reklama jim trochu utekla :-))

                            NHeršvec - Profil | St 9.11.2016 13:03:32

                            ŠUKI >> Kurňa, chtěl jsem se podívat na stránky jestli to tam fakt visí a oni už to opravili :-))) ani trochu srandy nedopřejou člověku po obědě.

                              NŠUKI - Profil | St 9.11.2016 12:59:42

                              Mocný feeder na velké candáty hlavně ta gramáž :-)))

                                Ndada11 - Profil | Út 8.11.2016 20:31:39

                                Krtous >> :-))) Hledej malé rybky, kde jsou. Budou tam i dravci. Někdy stačí klidně půl metru vody. Teď je chytám na +2 metrů.

                                  NKrtous - Profil | Út 8.11.2016 20:29:21

                                  dada11 >> no a jak daleko to mam dávat nebo do jakých míst? ? I ke stavidlu? ? Jako k přítoku nebo od toku?

                                    Ndada11 - Profil | Út 8.11.2016 19:48:04

                                    Krtous >> Já ho mírně přišponuju a zapnu bait. Je moc spůsobů, aby se to neodmotávalo samo. Bait mám na nej jemněji.

                                      NKrtous - Profil | Út 8.11.2016 19:46:28

                                      dada11 >> někdo mi i říká že je dobre odklopit cívku a na cívku položit víčko od piva ať se to neodmotava samovolně, a ze když zabere tak se to rozjede... co vy na to?

                                        Ndada11 - Profil | Út 8.11.2016 19:30:05

                                        Krtous >> Na obojí. Když s olůvkem, tak na průběžno u dna. Ale jinak jak ti tady psal Pedro1, jak se rozhčí brzda, tak sekám. Větší tam je a malej ať spadne. Ale i ten, tam většinou je.

                                          Červené karty: Roub