Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

Nladan1303 - Profil | So 12.11.2016 17:05:55

dada11 >> když jsem ještě chytával fousatý na boju tak jsem dával návazec z pletenky na 90-100 kg.velké štiky to ustřihly jak krejčí

    Nfheavy - Profil | So 12.11.2016 17:02:13

    dada11 >> vsechno je jednou poprve,u 60ky se ti to nestane,to prijde az to bude stat za to kdy to budes nejmin cekat,a to jednou prijde tomu věř.

      Ndada11 - Profil | So 12.11.2016 16:58:50

      fheavy >> No vidíš a mě se to ještě nestalo :-)).

        Nfheavy - Profil | So 12.11.2016 16:56:27

        dada11 >> jak rikam mel jsem kevralovou navazcovou snuru nosnost min.30kg +,kdyz se to potka pri zaseku do protivky pres zuby tak je to tutáč,u prumernyho lanka se mne to za celou eru co chytam/pres 40 let/nikdy nestalo,a spolehat se na stesti to pro mne neni argument.
        Edit:u mensich stik nebyl problem,ale prave u te vetsi ktera ma jeste k tomu jinou vahu a silu to je riziko,a neni to jenom z mych zkusenosti ale i dalsich kluku co znam.

          Ndada11 - Profil | So 12.11.2016 16:49:59

          kubsta >> Asi jo :-).

            Nkubsta - Profil | So 12.11.2016 16:44:13

            dada11 >> já ti věřim :) jen řikam, že je to VELKÁ KLIKA :)

              Ndada11 - Profil | So 12.11.2016 16:41:59

              kubsta >> Už sem dával foto i sem. Všechny dravce jen s pletenkou, nikdy jinak.

                Nkubsta - Profil | So 12.11.2016 16:40:43

                dada11 >> tak to máš neskutečný štěstí, ta pletenka je pro ní jak nic...

                  Ndada11 - Profil | So 12.11.2016 16:37:27

                  fheavy >> Já používám jen pletenku a nikdy mi to žádná necvakla. Teda ve vodě, při stálém našponování. V podběráku, na břehu když je to volně, tak někdy jo.

                    Nfheavy - Profil | So 12.11.2016 16:19:58

                    dada11 >> kdysi jsem misto lanka zkousel i kevral/tehdy novinka/prej to stika neprekousne,hned napoprvni pri zaseku stika kolem 80ti ,vdel jsem ji jak se vyvalila u hladiny,ucvakla to jako nit.:-) od tech dob uz mne nikdo na nic nenachyta,hodne draha zkusenost.

                      Ndada11 - Profil | So 12.11.2016 14:06:23

                      Krtous >> Vyprdni se na trojháky a dej jeden jednoháček.

                        NKrtous - Profil | So 12.11.2016 12:28:41

                        Pedro1 >> jak je to veliký háček ta 3 asi... kolik cm??

                          NPedro1 - Profil | So 12.11.2016 12:27:35

                          Krtous >> Rozumný.
                          A neboj se velikosti.3/0 bude na 15 cm rybku akorát.
                          Malý ryby nebudeš trápit a pěknou rybu seknes.
                          A sekej hned,ať to mají za kraj.
                          Ať se daří.

                            NKrtous - Profil | So 12.11.2016 10:39:22

                            chalmi >> vím kámo ale jsem tvrdo hlavy jako býk... člověk je věčný učeň...

                              Nchalmi - Profil | So 12.11.2016 10:37:18

                              Krtous >> já ti to píšu pořád :-D:-D:-D

                                NKrtous - Profil | So 12.11.2016 10:30:57

                                Pedro1 >> tak jo tak jste mě zase přemluvili dávám trojhak do pryč...a nasazují jednoháček...

                                  Nkubsta - Profil | So 12.11.2016 10:26:21

                                  Pedro1 >> diky, ja uz myslel, ze o fc vim vse spatne ze se neda prekousnout 😂

                                    Nkubsta - Profil | So 12.11.2016 10:23:42

                                    Krtous >> mam jen stejnej nazor jako pedro. Fluo klidne nech, ale dal bych tam jednohacrk, uplne staci. Ovsem delej jak myslis ;)

                                      NPedro1 - Profil | So 12.11.2016 10:00:28

                                      Krtous >> Máš to úplně špatně.Pokud trojhak,tak lanko.
                                      Každopádně bohatě stačí jeden větší jednohak.
                                      0,28 mm FC ti štika prerizne,jenom když se na nej podívá.

                                        NKrtous - Profil | So 12.11.2016 9:53:57

                                        kubsta >> a někteří používají pletenku... vždyť to je ještě slabší přece :-( to mam dat jako ten fluorcarbon pryč... a místo toho lanko?? Nebo jako jak to myslíte?

                                          Červené karty: Roub