Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

NKrtous - Profil | Út 8.11.2016 19:22:55

dada11 >> a na těžko nebo splavek?? A když splavek tak na průběžnou montáž?

    Ndada11 - Profil | Út 8.11.2016 19:18:29

    Krtous >> Já chytám na rybky kolem 10ti cm, ouklejky. Asi tak 7-12cm.

      NKrtous - Profil | Út 8.11.2016 18:49:45

      Pedro1 >> 15cm rybku ?mám samé do 10cm možná 2 12 cm belice

        NPedro1 - Profil | Út 8.11.2016 16:46:17

        Krtous >> Tak teda jo.Vlasec 0,25-0,28 mm,navlíkneš olůvko - tak velký jak daleko chceš chytat,pod něj zarážku,obratlík,40 cm návazec klidně z toho samého vlasce,jednoháček 3/0,15 cm mrtvou rybku napíchneš za ocas a nahodíš.
        Našponuješ,povolíš brzdu a jak se to hne,ihned sekáš.
        Mrtvé rybce můžeš do tlamy nacpat kousek polystyrenu,aby se vznášela nade dnem.Někdy to funguje,jindy to vůbec nechtějí.

        Každopádně jak jsem psal,sekat hned.

          NKrtous - Profil | Út 8.11.2016 16:40:27

          Stavba >> jj kapřici jsou v pohodě chytacka, ale láká mne ten dravec...

            NStavba - Profil | Út 8.11.2016 16:36:01

            Krtous >> a ja bych se bejt tebou na naky dravce vys.ral a zustal u tech kapru

              NKrtous - Profil | Út 8.11.2016 14:46:50

              Pedro1 >> ano začal jsem po 20 letech chytám od dubna... před lety jsem chytal okouny u stavidla na žížalu a kapry na mlaskačku bez jakékoliv montáže jen Kůrka s chleba a háček... parádní zábava...

                NPedro1 - Profil | Út 8.11.2016 13:46:55

                Krtous >> Krtekzovy - 6.11.2016 16:44:55 >> Je Ti 33 let,chytáš 20 let a ptáš se na takovou otázku?

                Já bych chytal buďto na splávek,nebo na těžko,nebo bych vláčel,případně bych zkusil strýmra na mušáku.

                  Ndada11 - Profil | Ne 6.11.2016 16:46:37

                  Krtous >> Krtekzovy - 6.11.2016 16:44:55 >> Splávek, malé olůvko (není všude nutné), obratlík, pletenku, jednoháček.

                    NKrtekzovy - Profil | Ne 6.11.2016 16:44:55

                    Pánové rybáři prosím vás. Jakou mám dát montáž na splavek nebo li na těžko. Na dravce candata. Děkuji předem...

                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 6.11.2016 16:38:06

                      dada11 >> hmmmm....díky

                        Ndada11 - Profil | Ne 6.11.2016 16:34:28

                        Buffalo1969 >> Něco přes dva metry.

                          NBuffalo1969 - Profil | Ne 6.11.2016 16:33:05

                          dada11 >> jaká je tam hloubka?

                            Ndada11 - Profil | Ne 6.11.2016 14:05:08

                            Shafi >> Díky, bylo to dnes slabší. Ale díky i za ně.

                              NShafi - Profil | Ne 6.11.2016 14:02:30

                              dada11 >> Gratulace k úlovku. Koukám, že po deváté to ustalo a za necelou hodinu se to zase rozjelo.Tip mi nevyšel :).

                                Ndada11 - Profil | Ne 6.11.2016 13:34:48

                                ladan1303 >> OK

                                  Nladan1303 - Profil | Ne 6.11.2016 13:21:04

                                  dada11 >> díky

                                    Ndada11 - Profil | Ne 6.11.2016 13:12:25

                                    ladan1303 >> SZ

                                      Nladan1303 - Profil | Ne 6.11.2016 12:57:03

                                      dada11 >> kam teď jezdíš lovit?

                                        Ndada11 - Profil | Ne 6.11.2016 12:48:24

                                        Tak jsem doma, feeder se neosvědčil. 5:2 a 2:0 to skončilo.

                                          Červené karty: Roub