Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

Ndada11 - Profil | Ne 6.11.2016 10:16:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

5:2 a 2:0 😉

    Ndada11 - Profil | Ne 6.11.2016 9:59:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    4:1 na záběry a 1:0 vedu na ryby venku.

      Nfheavy - Profil | Ne 6.11.2016 9:28:08

      dada11 >> no uvidis

        Ndada11 - Profil | Ne 6.11.2016 9:21:54

        fheavy >> Jo jo, na břehu 0.

          Nfheavy - Profil | Ne 6.11.2016 9:15:48

          dada11 >> takze v realu 0:0,akorat ze dnes je trochu jiny pocasi,proto j
          Jsem psal ze dnes to pujde.

            Njijin - Profil | Ne 6.11.2016 9:12:37

            já to dělám takhle a z tohohle. Délka cca 30cm , háček 2.

              Ndada11 - Profil | Ne 6.11.2016 9:07:02

              fheavy >> Zatím vedu 3:1 na záběry, jestli to byl na feeder záběr. Na břehu nebylo nic. A nějak to přestalo.

                Nfheavy - Profil | Ne 6.11.2016 8:49:55

                dada11 >> dnes je to jiny neco pujde,:-)

                  NShafi - Profil | Ne 6.11.2016 0:58:11

                  dada11 >> Tak to tipuji 0:1 pro kámoše. Večer bych tipnul 1:3 :)

                    Ndada11 - Profil | So 5.11.2016 23:31:15

                    Dobrou i zde.

                      Ndada11 - Profil | So 5.11.2016 23:31:02

                      Shafi >> Já z 99% jen ráno. A to všechny druhy ryb.

                        Ndada11 - Profil | So 5.11.2016 23:30:32

                        fheavy >> Snad néééé :-).

                          NShafi - Profil | So 5.11.2016 22:44:20

                          dada11 >> Už ráno, nebo až k večeru?

                            NBuffalo1969 - Profil | So 5.11.2016 22:26:54

                            fheavy >> to nehrozí....von je na ně specialista..:-)

                              Nfheavy - Profil | So 5.11.2016 22:24:29

                              dada11 >> 0:0:-)

                                NBuffalo1969 - Profil | So 5.11.2016 22:19:07

                                dada11 >> já vím...-)

                                  Ndada11 - Profil | So 5.11.2016 22:18:32

                                  Buffalo1969 >> Podám info.

                                    NBuffalo1969 - Profil | So 5.11.2016 22:18:02

                                    dada11 >> já taky..:-)

                                      Ndada11 - Profil | So 5.11.2016 22:16:18

                                      Zítra jedu s kámošem na candáty. On feeder, já klasiku se splávkem. Su zvědavej, jak to dopadne.

                                        Nfheavy - Profil | So 5.11.2016 22:12:56

                                        Buffalo1969 >> to vim,taky jsem tam od te doby nebyl.

                                          Červené karty: Roub