Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

NBuffalo1969 - Profil | So 5.11.2016 22:00:15

fheavy >> už tam není žádnej dravec. Jenom pár kaprů.

    Nfheavy - Profil | So 5.11.2016 21:51:58

    Buffalo1969 - 5.11.2016 21:48:43 > muj mladej tak rok predtim jich par zachranil,no a ja taky neco:-)

      NBuffalo1969 - Profil | So 5.11.2016 21:48:43

      fheavy >> jj

        Nfheavy - Profil | So 5.11.2016 21:42:40

        Buffalo1969 >> aji vim asi kde- kun...?
        Edit: myslim ty zahrabany.

          NKondrakar - Profil | So 5.11.2016 21:29:40

          Buffalo1969 >> Taky dobrý. Mě se naštěstí zadařiko, když sem vytáh vláčku. Tři štiky na břehu a dvě to nedobraly. Dojely za tim až ke mně a když už sem měl gumu nad vodou, tak po tom chňaply :-)))

            NBuffalo1969 - Profil | So 5.11.2016 21:24:46

            Kondrakar >> no.......u mně to s těma candošema mělo dohru........:-)

            Tak jsem si v pondělí řekl.......když tam nejsou žádní candoši, tak mají štiky volno. Přišel čtvrtek a já šel. Vzal jsem pruty a mazal. 3-4 hodiny na dvě kačena se živou rybkou ani potah. Hodinu před koncem jsem vzal z auta vláčák a šel s hlavou nešťastnou do teho. Ani klep a nasranej jsem jel domů. Dneska mi volal kámoš, že je kompletně slovili a odvezli pryč.
            No a to udělali v úterý, takže jsem tam naháněl duchy....................-DDD

              NKondrakar - Profil | So 5.11.2016 21:13:11

              Buffalo1969 >> Jn, mě se teď u vody vůbec daří :-))) buď mám záběrů po..... a neproměnim nic nebo jsem bez potahu. Neni to tak dlouho, co jsem zapřáhnul labuť :-)))) naštěstí to dopadlo bez újmy na jakékoliv straně. A nedavno jsem celej natěšenej vyrazil k vodě a až tam jsem zjistil, že sem nevzal krmení :-)))

                NBuffalo1969 - Profil | So 5.11.2016 21:07:58

                Kondrakar >> koukám, že ti to jde jako mně.......:-)
                Já se tak dlouho chystal na jeden maličkej, že než jsem se tam dostal, tak ti candoši komplet lekli. Zahrabali prej v poli 64 candošů. Od 30cm až po 62 největší.

                  NKondrakar - Profil | So 5.11.2016 21:03:10

                  marktomark >> Hoši, já teď byl na candátech několikrát a ani záchvěv. A to jsem předevčírem mluvil u vody, kterej tvrdil, že sem měl dorazit dva tejdny zpátky. Prej candátí jatka. Kousali jak pitomí.

                    Nmarktomark - Profil | So 5.11.2016 20:28:00

                    rumo-x >> dosiel som k vode, uz sa stmievalo. Chytal som co som mal, mrazene belice.
                    Byckov maju radi aj ostrieze a bolene.

                      NKondrakar - Profil | So 5.11.2016 20:10:03

                      rumo-x >> Zajímavá rybka. To ani nevím, že existuje :-))) no, jsem zas o něco chytřejší.

                        Nrumo-x - Profil | So 5.11.2016 20:07:47

                          NRybkin - Profil | So 5.11.2016 20:06:07

                          marktomark >> U nás to tak je

                            NKondrakar - Profil | So 5.11.2016 20:00:45

                            rumo-x >> Co je bycko?

                              Nrumo-x - Profil | So 5.11.2016 19:48:50

                              marktomark >>podla mojich skusenosti na dunaj na dno na feeder je lepsia nastraha bycko ako belica.

                                Nmarktomark - Profil | So 5.11.2016 19:46:39

                                Rybkin >> myslim ze nemas pravdu. Mame na Dunaji jedno miesto, kde chodim chytat s kamaratmi. Vacsinou chytame take male do 40, ale oni pochytali aj kusy na tom mieste od 50 do 90cm.

                                  Nmarktomark - Profil | So 5.11.2016 19:43:35

                                  Shafi >> ked si pozeral zopar mojich foto co som dal na mrk, tak to niesu len z jednej rieky. Vacsinou su tie ryby z Dunaja. Tam plave vsetko :) Ten piskor je z maleho potoka.
                                  Skusal som vcera aj cele rybky na druhej feederke. Jeden tukanec. Vsetky som nachytal na druhy feeder na chvostik z belice. Kopec zaberov, tukancov som mal.

                                    NBušák - Profil | So 5.11.2016 16:29:30

                                    Kapr draví se vyskytuje celkem dost, candáti co berou foukačku a podobně jsou hlavně ty největší co se chytnou,sumci se chytají na koule a pelety,příroda se mění, jak tohle dopadne

                                      NRybkin - Profil | So 5.11.2016 15:47:00

                                      Shafi >> V místě kde se zdržujou takhle malý velkej neni

                                        NShafi - Profil | So 5.11.2016 15:45:09

                                        marktomark >> Hezký a za rok bude ještě hezčí. Koukal jsem, co všechno ti tam plave. Drsek, piskoř, mník, volžský candát. Skvělá rybí pestrost. Zkus dvojnásobnou rybku pokud máš a třeba to opravdu pomůže a zabere větší.

                                          Červené karty: Roub