Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

marktomark - Profil | Pá 4.11.2016 23:14:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Shafi >> pekne.
ja dnes nove miesto na rieke. 3 male kusy. Tie vacsie sa mi vyhybaju stale.

    ROMIČEK - Profil | Pá 4.11.2016 16:40:09

    Ja už som bol s ančoviˇkami 3x ale yatiaľ úplná nula. Vždy jeden feeder na kapra a jeden na zubáča. A v revíroch kde viem že sú. Čo už. Skúšam ďalej.

      Kondrakar - Profil | Pá 4.11.2016 16:35:30

      b.gun >> Tak něco kaprů na rybky jsem už vytáh, ale amura ještě ne.

        b.gun - Profil | Pá 4.11.2016 16:34:16

        Daty >> Kapři, obzvláště mladší ročníky, berou na malé rybky vcelku běžně. Stejně tak amuři kolem 50-60 čísel se malých rybek nebojí...

          Kondrakar - Profil | Pá 4.11.2016 16:34:13

          Shafi >> Hezká práce :-)) já byl včera ráno a shořel jsem jak papír. Ani záběr.

            Cajzik - Profil | Pá 4.11.2016 14:09:03

            Shafi >> Díkes za rady, asi to pujdem zkusit o víkendu. Sice v okolí Prahy toho moc není ale já něco vyzkouším. Díky moc. PS dám vědět.

              david549 - Profil | Pá 4.11.2016 12:21:42

              Přesně tak !!!! Čekat u candáta na hokejku je jeho likvidace .

                Shafi - Profil | Pá 4.11.2016 9:57:37

                Cajzik >> Ano byla:). Jen opravdu nečekej na pořádný ohyb, i když i ten se občas objeví.Stačí jak se začne chvět špička. Ať se vám zadaří a dej pak vědět.

                  Cajzik - Profil | Pá 4.11.2016 9:48:30

                  Shafi >> Super díky já bych ji píchnul za hřbet. :-) Doufám že byla mrtvá.

                    Shafi - Profil | Pá 4.11.2016 9:35:43

                    Cajzik >> Klasická průběžka , místo krmítka olůvko, jednoháček č.6 přes oba pysky a sekat hned jak se začne hýbat:). Tento měl háček v koutku.

                      Cajzik - Profil | Pá 4.11.2016 9:30:21

                      Shafi >> Super gratulace krasavec. Jak to vážeš? Mladej by chtěl taky chytit nějakýho dravečka na feeder ale nevím jak mu to navázat. Díka Cajzik

                        chalmi - Profil | Pá 4.11.2016 9:20:42

                        Shafi >> Tady jde vidět kdo to umí a krásny kousek :))

                          Shafi - Profil | Čt 3.11.2016 20:18:57

                          Odpoledne strávené u vody mezi lovci vánočních kaprů. Oba feedery jsem nahodil na candoše a jeden 61 cm se stavil na rychlou fotku. Pak svěže odplul zpět do hlubiny. Další dva záběry byli seknuté do prázdna.

                            Kondrakar - Profil | Čt 3.11.2016 18:10:32

                            Daty >> Nejsi jedinej. Malý plotičky na dně byly jeden čas na jednom místním rybníku takřka tutovkou na kapra. Dokonce se jeden chytil i na rybku pod kačenou :-)))

                              quietJT - Profil | Čt 3.11.2016 15:58:41

                              Podobna zkusenost. Muj prvni candat byl chycenej na zlutou foukacku v horkem letnim odpoledni, kdyz kapri rejdili pod hladinou v lovnym miste. A rok na to pri pokusu o candata nekolik kapru na ocasek v jedno podzimni dopoledne, regulerni jizdy. Nejvetsi necelych padesat.
                              Takze, na kapry s rybkou, na cecka s kukuricou v jakekoliv podobe asi:)

                                Krtekzovy - Profil | Čt 3.11.2016 15:52:58

                                pablo-fish >> Přesně napsáno. Souhlasím s tebou...

                                  schmetterling - Profil | Čt 3.11.2016 15:04:39

                                  Daty >> Ahoj,

                                  mám takú istú skúsenosť. Asi pred 2 rokmi som skúšal chytať zubáče na feeder. Ako nástraha mi slúžila 7 cm červenička. Chvíľku po zotmení regulérny záber- prút išiel do hokejky, po záseku parádny ťah. No až mi kolega rybár danú rybu podobral, začal sa smiať, nakoľko mojím úlovkom bol asi 35 cm kaprík, ktorý mal rybku regulérne šluknutú a jednoháčik zapichnutý v dolnom pysku....

                                    pablo-fish - Profil | Čt 3.11.2016 14:42:42

                                    Daty >>mám tú istú skúsenosť. regulárne zábery kapríkov okolo 40 cm na rybky, dokonca najprv jemný ťuk, ktorý som nestihol seknúť a následne jazda cez brzdu. raz som takto v priebehu hodiny chytil štyroch. čo ma ale dorazilo, že vedľa sediaci kaprár pekne na kukuričku, 3m od brehu chytil zubiho 63cm

                                      Daty - Profil | Čt 3.11.2016 14:30:38

                                      Zdravím,
                                      přidám svou první zkušenost.
                                      Včera poprvé jsem na feeder napíchl menší střevličku, kdyby snad si nějaký candát dal říci. Po hodince přišel záběr, zásek, pak docela přijatelný odpor, říkám si malý candát, pak to začalo jezdit, říkám si, že by okoun...no nakonec to byl kapřík...

                                      Háček zapíchnutý regulérně zevnitř, ve spod tlamy. Zvláštní na něm bylo to, že horní část tlamy měl úplně odtrženou (předpokládám, že to je důsledek častého vytahování na břeh). Už to měl zarostlé, zahojená, jen když zavřel tlamu, měl v ní shora díru. Úplný invalida.

                                      Tak nevím cosi o tom mám myslet, zda jsme ho opravdu takto podsekl, což se mi nezdá, nebo zda opravdu tu rybičku chtěl pozřít.

                                        fheavy - Profil | Po 31.10.2016 20:55:11

                                        chalmi >> ja podobne /sice ne casto/dva feedery spro DG boat 300/130 jeden na kacu na stiku a druhy na dno na rybku/mrtvou,zivou/silon 28-35 ,uz kladckej stikovej prut ani neberu.:-)

                                          Červené karty: Roub