Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

NKondrakar - Profil | Po 31.10.2016 20:43:56

chalmi >> Já tu plavanou na dravce používám nerad. Vyjímečně navážu menší káču a zkouším štiky.

    Nchalmi - Profil | Po 31.10.2016 18:30:35

    Kondrakar >> ja právě chytám dravce jeden plavaná a feeder někdy mi funguje to a jindy zas to :-):-)

      NShafi - Profil | Po 31.10.2016 17:12:13

      Knapík >> Máš výsledek 50/50.Z toho nic kloudného nevymyslíš :). To půjde .Třeba to pak kamarád taky vyzkouší, ale teď ještě nemá důvod .

        NKondrakar - Profil | Po 31.10.2016 16:53:13

        chalmi >> Co mam feedry, tak jsem plavku nevytáh :-))) možná párkrát z jara. A to byla osm let moje de facto jediná technika lovu :-)))

          Nchalmi - Profil | Po 31.10.2016 13:31:27

          Kondrakar >> To jsem zkoušel včera dávat rybku za ocas na splavek ale moc se mi to neosvědčilo co seknuti tak to pustil :)) ale na feeder za ocas co seknuti tak byl tam :))

            NBuffalo1969 - Profil | Po 31.10.2016 7:20:18

            Knapík >> včera kousek vedle mně seděl borec a měl jednu montáž feeder za tlamku s dvojháčkem a na druhým prutu prošitou rybku s kotvičkama. Já feeder, FC candátovej dvojháček....................oba sspolečně howno. I když já měl dva záběry asi po dvou hodinách o sobě a oba jsem úspěšně prodrbal, páč jsem zalíval pokaždý místní břízu.......:o)

              NKnapík - Profil | Po 31.10.2016 7:16:11

              Zrovna teď ze čtvrtka na pátek jsem seděli s kámošem a rybkama večír na candáty, on klasika, po staru, rybka prošitá, dvojháček na lanku, veteránské lamináty, kolovrátky co sotva točí, já feeder, jednoháček, fluocarbonový návazec a výsledek byl zcela jednoznačný, zatímco já si neseknul, kolega vyndal dva kousky, velikostně 45-50cm, ale na rybky cca 15cm, zažraný až v pytli, tak si říkám, že to v sestavě asi nebude ...
              Minulý týden to zas bylo zcela naopak, tak z toho nedokážu dojít k žádnému kloudnému závěru.

                NBuffalo1969 - Profil | Po 31.10.2016 7:10:36

                Shafi >> třeba má aspoň feederový montáže..:-))))

                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 30.10.2016 23:19:54

                  Shafi >> Ilustrační foto stojáku ;)

                    NShafi - Profil | Ne 30.10.2016 23:13:27

                    drvoštěp >> To moc jako feedery nevypadá.

                      NKondrakar - Profil | Ne 30.10.2016 21:07:33

                      fheavy >> Chybička se vloudila :-))) se stává aj v nejlepších rodinách ;-)))

                        Nfheavy - Profil | Ne 30.10.2016 20:36:58

                        Kondrakar >> pardon to psal drvoštěp.:-)

                          NKondrakar - Profil | Ne 30.10.2016 20:33:08

                          fheavy >> No negómu, nejsem Brňák. Já o rande nic nepsal. Aspoň si nepamatuju.

                            Nfheavy - Profil | Ne 30.10.2016 20:16:41

                            Kondrakar >> ty negómeš hantec?
                            Dan ti jen zhruba prelozil to cos psal o tom rande

                              NKondrakar - Profil | Ne 30.10.2016 20:08:12

                              xDanielS >> Tak a teď mi to přelož do češtiny, ty rarachu jeden :-)))

                                Nfheavy - Profil | Ne 30.10.2016 19:58:46

                                xDanielS >> najedno je s tebe štatlař to čumim:-)
                                Edit:Brnenská Róra:-)

                                  NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 19:50:19

                                  Kondrakar >> Říká se "Jak hózny na praklu. " :-D

                                    NKondrakar - Profil | Ne 30.10.2016 18:10:09

                                    drvoštěp >> :-))))

                                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 30.10.2016 17:53:59

                                      JakubRybar >> Tak ať se daří

                                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 30.10.2016 17:53:43

                                        Kondrakar >> Uši mi hoří jak puberťákovi na prvním rande ;)))

                                          Červené karty: Roub