Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

NJakubRybar - Profil | Ne 30.10.2016 17:47:47

drvoštěp >> hezka voda, neznam ale. Rano prubnu Odru.

    NKondrakar - Profil | Ne 30.10.2016 17:47:36

    drvoštěp >> Aha, to jsem netušil :-D
    No já byl včera vyfoukanej jak fáborek na Větrnej hůrce :-D

      Ndrvoštěp - Profil | Ne 30.10.2016 17:39:32

      JakubRybar >> Stoják.

        NJakubRybar - Profil | Ne 30.10.2016 17:36:28

        drvoštěp >> chytas reku nebo stojak?? Ja se chystam rano vyrazit, tak at vim co ocekavat.

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 30.10.2016 17:22:38

          david549 >> Přijel kolega myslivec a mluvil něco o Chocholouškovi ;)))

            Ndavid549 - Profil | Ne 30.10.2016 17:20:46

            drvoštěp >> Ty máš ale výdrž panečku :-).

              Ndrvoštěp - Profil | Ne 30.10.2016 16:41:04

              Kondrakar >> Od 6h do 16.30 bez potahu.Ksich mi hoří od větru a změně teploty ;))

                Ndrvoštěp - Profil | Ne 30.10.2016 15:25:38

                Kondrakar >> Osísland je hanlivě východní Německo ;))

                  NKondrakar - Profil | Ne 30.10.2016 14:47:16

                  drvoštěp >> Odkad?

                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 30.10.2016 13:45:39

                    Kondrakar >> Furt fučí,hory mám za zády +- 2km.Fučí to z osíslandu ;)))

                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 30.10.2016 13:44:10

                      Shafi >> Já mám candoše většinou od 9h do 15 h+- pak je tu záhadná přestávka ;)))

                        NShafi - Profil | Ne 30.10.2016 12:46:01

                        drvoštěp >> Víc bych tomu věřil se soumrakem a po setmění. Ale to jen díky tomu, že nerad vstávám a v chladnějším období chodím spíš k večeru:) Tak ať se něco splete a hlavně ve zdraví se dostaň odvody.

                          NKondrakar - Profil | Ne 30.10.2016 12:41:56

                          drvoštěp >> Taky jsem se včera nevzdával, ale čtyři hodiny na silnym větru bez potahu byly už moc.

                            Ndada11 - Profil | Ne 30.10.2016 12:02:24

                            Kondrakar >> Na candoše bez lanka, já používám pletenku cca. 30cm a jednoháček.

                              Ndrvoštěp - Profil | Ne 30.10.2016 11:52:37

                              Kondrakar >> Od 6 ani potah.Ale nevzdávám se ;))

                                NKondrakar - Profil | Ne 30.10.2016 11:34:19

                                drvoštěp >> Tady je zataženo ale neprší, pofukuje. Ideální počasí na candoše. Akorát mam trenink :-(

                                  NK-FT - Profil | Ne 30.10.2016 8:17:18

                                  Kondrakar >> Chce to jen vydržet, ono to příjde budeš vidět-:)))
                                  A je opravdu lepší sekat dřív, pak když to vidíš jak je 30 - 40 candoš prošitej, protože je to hltoun, tak je to škoda a když už se to stane že to má až v p....i, tak se nesnažit mu to rvát silou ven, je lepší upálit a doufat že si s tím zubatej poradí-:))))

                                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 30.10.2016 6:51:07

                                    Kondrakar >> Já už od 6h sedím v mírném dešti.Jeden na candoše druhej na kapra.A těch 30cm +- mi vyhovuje a sekám po rozjetí ;)))

                                      NKondrakar - Profil | Ne 30.10.2016 0:17:28

                                      Shafi >> Tak jasný. Nesnáším to tzv. sekání na cigáro. Zrovna včera jsem jednomu pomáhal vyháčkovat candoše přes šedesát. Zažranej do jícnu a prej sekal hned jak se policajt hnul.

                                        NKondrakar - Profil | Ne 30.10.2016 0:15:47

                                        chalmi >> Tak dávam živou pod kačenu. Za ocas. Letos ne. To jsem se věnoval hlavně kaprofeedru.

                                          Červené karty: Roub