Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

NBuffalo1969 - Profil | Pá 28.10.2016 18:47:37

poky82 >> jo tááák......tak tady nejsou a na jih nejezdím....ted zatím.

    Npoky82 - Profil | Pá 28.10.2016 18:46:55

    Buffalo1969 >> např. tam kde jsou slávičky

      Ndada11 - Profil | Pá 28.10.2016 18:43:35

      Buffalo1969 >> Jak cyp :-))).

        NBuffalo1969 - Profil | Pá 28.10.2016 18:42:59

        dada11 >> sypyča...............:-DDD

          Ndada11 - Profil | Pá 28.10.2016 18:41:17

          Buffalo1969 >> No přece na ryby :-)).

            NBuffalo1969 - Profil | Pá 28.10.2016 18:40:16

            poky82 >> twl...proboha na co???

              Npoky82 - Profil | Pá 28.10.2016 18:35:54

              Buffalo1969 >> tahle lanka už nejakou dobu používají i kapraři.

                NBuffalo1969 - Profil | Pá 28.10.2016 18:19:49

                poky82 >> aha...........slušný parametry. Díkec

                  NBuffalo1969 - Profil | Pá 28.10.2016 18:12:19

                  poky82 >> zatímjsem je neviděl ani v reále......až je uvidím někde ve kvelbu, tak si to ošahám.

                    Npoky82 - Profil | Pá 28.10.2016 18:06:19

                    Buffalo1969 >> ty samovazaci lanka jou jako pletenka. Udelas na to normalne uzel. neboj se toho.

                      NBuffalo1969 - Profil | Pá 28.10.2016 17:52:58

                      něco málo jsem pochytil a nějaký lanka jsem doma našel.
                      Barva zelená, na jedné straně očko a na druhé karabinka. Zkusil jsem nosnost na mincíři a 6,2kg.
                      Délka 30 cm. Vázat nic samo domo určitě nebudu, protože si nedokážu představit že bych se s tím měl někde u vody večer je..bat....:-)

                        NBuffalo1969 - Profil | Pá 28.10.2016 17:50:09

                        fheavy >> díkec ....

                          NBuffalo1969 - Profil | Pá 28.10.2016 17:50:01

                          Pedro1 >> díkec......

                            NPedro1 - Profil | Pá 28.10.2016 17:23:24

                            Buffalo1969 >> Najdi si tady diskuze kde se lanko řeší,je toho hrozně moc.
                            Obecně něco 30 cm,klidně víc s nosnosti 6 kg a víc.

                              Nfheavy - Profil | Pá 28.10.2016 16:52:24

                              Buffalo1969 >> posledni roky sice moc na stiky nechodim ale kdyz uz jdu tak mam tenky lanka v metrazi na kterym jde udelat suk a delku si zvolim sam,mininum je 30 cm ale davam spis aspon 50 cm,momentalne mam neco od dreennanu10,15 lb.jeste tady nekdo daval odkaz na neco podobnyho,koupis to v brne na kolisti dole u Tomáša Rozsypala
                              Po nejakym zdolavani nebo vazce kdyz se moc dokrouti nebo poskodi tak dam jiny,

                                NBuffalo1969 - Profil | Pá 28.10.2016 8:14:16

                                Tak jsem byl poučen, že bez lanka ani omylem. Ale jak dlouhé lanko, případně síla nebo ideální výrobek nějakého prodejce lze bezpečně používat?
                                Pokud máte nějakou zkušenost, chtěl bych tímto požádat o poskytnutí případných informací.
                                Děkuji.

                                  Nfheavy - Profil | Čt 27.10.2016 21:42:26

                                  Buffalo1969 >> kdyz ti to veme poradnej krokodyl kolem metru a bude mit hlad tak ti zbyde tak z bidou oluvko,kdybys chodil pravidelne na stiky tak bys urcite zacal pouzivat lanko,
                                  On ho taky nekdo pouziva delsi dobu a kdyz je slabsi a podreny,nebo nakrouceny tak muze prasknout i pri mensi rybe,

                                    NPedro1 - Profil | Čt 27.10.2016 9:49:50

                                    Buffalo1969 >> Sekat hned nestačí,50 cm ryba nasaje 10 cm nástrahu během půl vteřiny až do jícnu.
                                    Nas vláčku se taky seká hned a běžně mají štik celou nástrahu v tlamě.
                                    A i když to bude mít za kraj,rotuje při souboji kolem své osy a ten vlasec si bez problému tou hubou protáhne.
                                    Tohle je taky důvod proč nepoužívat krátká lanka,protože když si slušná štika obtoči 10 cm lanko kolem hlavy,opět se jí do huby dostane vlasec/šňůra a je vymalováno.
                                    Takže za mě ideálně lanko +30 cm.

                                      NGarys - Profil | Čt 27.10.2016 7:59:47

                                      Buffalo1969 >> mohlo prasknout ve spoji, uzlu, ukroutit se...lanko je ochrana aby se nepředřelo o zuby, to je pointa i když se mluví u ukousnutí...
                                      Jinak tu od někoho padlo"mám víc záběrů bez lanka"...tak když stačí mít víc záběrů bez ohledu na následky, že tím zabiju pár štik, tak je asi vysvětlování zbytečné.

                                        Červené karty: Roub