Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

Nskroby - Profil | St 19.10.2016 21:18:57

Dr. Greenthumb >> jestli jsem dobře koukal,tak cena je kolem 3000kc,coz je taková průměrná cena

    NDr. Greenthumb - Profil | St 19.10.2016 20:36:50

    já 2 >> jo že se mi líbí hlavně blank, budou to celkém luxus proutky na řeku nebo se mílím? ale cena je mazec:-)

      Nmarktomark - Profil | St 19.10.2016 20:29:00

      pablo-fish >> ja obcas rezem filety z belic a davam ako nastrahu na hacik. Vacsinou ked mam vacsie belice, tak 15 cm, polozim rybku a nozom cca od polovice tela ku chvostu rezem popri kosti. filet davam aj s kozou na hacik, aby lepsie drzal na haciku
      Pre mna zatial najucinnesia nastraha je chvostik. Za bruchom odrezem, napichnem na hak a sup do vody.

        Njá 2 - Profil | St 19.10.2016 19:30:43

        Dr. Greenthumb >> Já taky děkuji. Ptal ses protože se líbil, nebo nelíbil?

          NDr. Greenthumb - Profil | St 19.10.2016 19:29:45

          já 2 >> díky

            Njá 2 - Profil | St 19.10.2016 19:00:28

            Dr. Greenthumb >> Drennan
            Konkrétně series 7 competition feeder

              NDr. Greenthumb - Profil | St 19.10.2016 18:54:55

              já 2 >> pěkná, co to je za značku proutku. díky

                Njá 2 - Profil | St 19.10.2016 18:50:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dnes jsem poprvé šel vyzkoušet novej proutek, dravci vůbec nebyli v plánu, ale na mém místě ležela na zemi mrtvá ouklej. Řekl jsem si že je to znamení... A toto je výsledek. Kéž by všechny další ryby tohoto prutu byly alespoň takové... Můj vůbec první úspěch s dravci na feeder (když nepočítám okouny). Poprvé jsem ji nesekl, tak jsem to na stejné místo poslal znovu a do 5 min. Bingo!!!

                  Nrepsol - Profil | St 19.10.2016 18:39:52

                  Ahoj, včera jsem byl poprvé vyzkoušet dravce na feeder. Dal jsem na vlasec pouze olůvko, zarážku a jednoháček, rybyčku asi 8cm. Za 4 hodiny jsem měl jeden záběr, špička se jen trochu pohupovala, seknul jsem, podle tahu fakt pěkná ryba, Ale po pár metrech spadla.....Co je špatně? Seknul jsem moc brzo, nebo málo? Pomohlo by zvětšit háček? Na břeh jsem vytáhl jen prázdný háček bez rybky, takže to musela ryba strhnout.

                    Npablo-fish - Profil | St 19.10.2016 16:20:29

                    Shafi >> hm, to práve nerieši problém. keď mám rybku do 10cm tak z nej rezať filet nebudem, dám ju celú. Ten "cár" (neviem slovenský ekvivalent) bude asi z väčších rybiek, ale neviem a z akej časti a koľko sa ich dá vyrezať, zrejme aj s kožou aby držal na háčiku. nemáte prosím niekto fotky?

                      NShafi - Profil | St 19.10.2016 15:17:32

                      pablo-fish >> Řekl bych, že jako filet. Od hlavy podél páteře k ocasu. Ale snad ti odpoví někdo, kdo se fakt vyzná.

                        NShafi - Profil | St 19.10.2016 15:15:10

                        Stavba >> To by byla nuda, kdybychom chytli pokaždé co chceme:)

                          Npablo-fish - Profil | St 19.10.2016 10:53:37

                          mňa by zaujímalo, ako sa dá z rybičky taký "cár" vyrezať, resp z ktorej časti telíčka. lebo ten na str. 11 je umelecké dielo. skúšal som feeder s časťami rybiek (ked som mal iba veľké), ale nejak to nefungovalo. najlepšie boli celé rybky okolo 8 cm.

                            NxDanielS - Profil | Út 18.10.2016 21:13:25

                            Shafi >> Loni tam běhal a fotil si úlovky ostatních :-D

                              NShafi - Profil | Út 18.10.2016 21:08:02

                              xDanielS - 18.10.2016 20:25:00 >>Asi se má chlapec ještě co učit. Snad si to tu nepřečte?

                                NxDanielS - Profil | Út 18.10.2016 20:25:00

                                Shafi >> Tym právě napsal na FB, že ryba na akci Gunki je neaktivní, ale podle toho, co vidím u ostatních, tak jen u něj :-D

                                  NStavba - Profil | Út 18.10.2016 11:55:30

                                  tak vcera 4 feedry od 17 do 21 hodin na stojaku. sestava 30g olovo, prubezka, 70cm navazec z vlasce a trojhacek s jednohackem, nastraha mrtva ouklej. zkouseli jsme jak kousek od brehu u padlyho stromu, tak dal ke korytu. bohuzel bez zaberu.....

                                    NDr. Greenthumb - Profil | Út 18.10.2016 11:28:26

                                    Shafi >> asi :-)

                                      NShafi - Profil | Út 18.10.2016 11:26:01

                                      Dr. Greenthumb >> Možná proto, že se už vytáhli:)

                                        Červené karty: Roub