Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

NBuffalo1969 - Profil | Út 25.10.2016 7:23:20

Shafi >> k tomu komentáři z ML......... Na to revíru candáti jsou, protože je tam vysazovali a logicky plavou, ale dobrý dva až tři roky ho tam nikdo nechytil, protože to všichni chytají na klasickou mrtvou rybku ze dna. Chtěl jsem udělat změnu, že by se snad nějakej spletl a přišlo to co přišlo. Zkusím ubrat na jednu kuličku a necham ji víc u hlavy aby se vznášela jenom část rybky.

    Nmarktomark - Profil | Po 24.10.2016 20:57:04

    milanpindryc >>
    Mal som tam 10cm belicu a zobral to zubac cca 35cm.
    Mam prichystane 20cm belice, nabuduce skusim, ale predpokladam ze to budu kusat aj tak male, a ja budem sekat do prazdna.

      Nmilanpindryc - Profil | Po 24.10.2016 12:52:17

      marktomark >> Co dat veci rybku...?

        NShafi - Profil | Po 24.10.2016 10:47:19

        marktomark >> Asi hejno. Takto dobytou bych poslal znovu, ale to by se jí asi odtrhla hlava. Hoď raději příště pod ty candoše aspoň igelitku, nebo se na tebe snesou mračna mrkohněvu:)

          NBuffalo1969 - Profil | Po 24.10.2016 7:28:13

          Shafi >> krásnej plynulej záběr jako od kapříka, přesně jak říkáš.

            Nmarktomark - Profil | Ne 23.10.2016 21:52:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dam aj ja nieco z posledneho lovu. Do desat ryb chytenych na zive aj mrtve rybky. Skoda len ze tie zubace boli vsetky male. Jeden mien cca 50, ale ten mi zdrhol jak som ho drzal v ruke vo vode este.
            Jaj, kde su tie mierove zubace.
            Na obidva feedre naraz zabery. A takto mi tie potvory kusu rybky.

              NShafi - Profil | Ne 23.10.2016 21:23:58

              Buffalo1969 >> To jen potvrzuje, co jsem tu už jednou psal. Nadlehčím rybku a lapnu štiku:) A jaký záběr. Plynulý ohyb jak od kapra?

                Nladan1303 - Profil | Ne 23.10.2016 19:17:01

                Buffalo1969 >> to je jiná

                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 23.10.2016 19:15:08

                  ladan1303 >> já hledal tu fotku...:-DDD

                    Nladan1303 - Profil | Ne 23.10.2016 19:12:06

                    Buffalo1969 >> jo vobrázek .asi mě to nějak dlouho načítalo tak sorry

                      Nladan1303 - Profil | Ne 23.10.2016 19:10:00

                      Buffalo1969 >> ty woe jestli jsi to napsal mlíkem tak asi těžko ten displej opálím

                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 23.10.2016 19:06:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Montáž feeder, tyrolský dřívko, 80 cm návazec s candátovým dvojháčkem a plotička 12 cm propíchutá přes tlamku. lehce jsem naříznul břicho a strčil jsem tam 2 malý polystyrenový kulička a při zkoušce se vznášela asi 5cm nade dnem, takže nezapadla do bahna.
                        Na první pokus dravce na feeder ......za mně dobrý
                        55 cm a plave dál.

                          Nmasař00 - Profil | So 22.10.2016 23:25:01

                          Shafi >> u vody bylo 2,3 stupně

                            NShafi - Profil | So 22.10.2016 22:50:25

                            masař00 >> Se živou na feeder? Chce to mizernější počasí. Větší zimu.

                              Nmasař00 - Profil | So 22.10.2016 22:42:15

                              Jsem to dnes se synátorem po roce zkoušeli a nic jsme nechytli. Syn chytal mrtvou a já živou, cca 7 cm. Rybky.

                                Npablo-fish - Profil | Čt 20.10.2016 8:30:34

                                marktomark >> vďaka za tip. asi skúsim filetu potom rozrezať na viac prúžkov, lebo v revíri kde chytám je problém s malými rybkami, skôr také 20cm kúsky

                                  Npablo-fish - Profil | Čt 20.10.2016 8:28:00

                                  rybařík029 >> dík za odkaz. tam clánku sú ale len "nudličky" z filetiek. aj to je možnosť

                                    NShafi - Profil | St 19.10.2016 22:09:08

                                    4Hubert >> repsol - 19.10.2016 18:39:52 >> Tam je mnoho faktorů. Nezkazil si nic, raději dříve než později. Už víš, že to funguje a příště bude sedět.

                                      Njá 2 - Profil | St 19.10.2016 22:02:41

                                      Dr. Greenthumb >> Tohle je kolem těch 3000 to jde, ale mám i acolyte a to je přes 6000, ale jsou bomba!!! Ty pruty jsou krásný a supr, kam se hrabe beast master, alespoň můj subjektivní názor.
                                      kupoval jsem je tady http://www.matchmansupplies.co.uk/brands/drennan/dr​ennan-series-7-12ft-competition-feeder-rod

                                        NDr. Greenthumb - Profil | St 19.10.2016 21:30:36

                                        skroby >> aha tak to já měl naskočil jiný odkaz na 6tisic. Ten gugel si semnou hraje teda. Může dát odkaz díky

                                          Červené karty: Roub