Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

NShafi - Profil | Út 18.10.2016 11:24:48

pH1 >> Má to tu 15 stran, tak zkus si je pročíst. Taky jsem čerpal z těchto informací. Najdi si stránku 11 a uvidíš, jak to nastražuje tym:) Jinak to chce čas a strefit se. A hlavně klid na břehu.

    NDr. Greenthumb - Profil | Út 18.10.2016 10:24:50

    pH1 >> já byl dvakrát na místě kde se tahali a čisté zero :-)

      NpH1 - Profil | Út 18.10.2016 9:40:16

      Feedruju třetím rokem a už mi to trochu jde (občas :))
      Zkoušel jsem i dravce - ale čistá nula. Asi dělám něco hodně špatně.
      Nenafotil by jste někdo, jak nastražujete cár z rybího masa? Helflo by to. Dík

        Nmarktomark - Profil | Po 17.10.2016 20:52:20

        ja som bol, ine miesto, 4rybari, ani tuk

          NShafi - Profil | Po 17.10.2016 3:01:19

          Včera plynulý ohyb a candoš seknutý v půlce tlamky. Stále je moc teplo. Asi čím horší počasí, tím lepší úlovky. Jediný záběr před osmou. Je to dřina čučet na ty špičky:))).

            NShafi - Profil | Út 11.10.2016 20:55:14

            marktomark >> Za oba pysky jednohákem na průběžce. Při stmívání přišel první záběr a pak až kolem 20 hodiny. Přesně nevím, minule to bylo zase kolem sedmé, tak si nevybereš. Chodím rád na posledních pár hodin lovu. Dlouho čučet na špičky je náročné.

              Nmarktomark - Profil | Út 11.10.2016 20:21:02

              Shafi >> pekne si nasekal.
              Ja vacsinou len krpate nachytam. Asi budem musiet zmenit revir/miesto.

              Rybku si nastrazil na hak ako? Zabery v akom case boli?

                Nstandas - Profil | Út 11.10.2016 16:09:58

                Shafi >> Můj poslední KANDÁT to je ten 61. cm to vzal jak Kapr! :-))

                  NShafi - Profil | Út 11.10.2016 11:47:18

                  draveček >> Spíš při druhém a třetím, první nestíhám a většinou to bývá jen přejezd:) Montáž je pořád stejná průběžka s jednoháčkem.

                    NShafi - Profil | Út 11.10.2016 11:43:09

                    Stavba >> Rybka asi kolem 10 cm a před setměním přišel první záběr, ale seknutí do prázdna.

                      Ndraveček - Profil | Út 11.10.2016 9:28:25

                      Shafi >> pořád stejná montáž, Marťas??? :-) sekaš hned při prvním potřepami špičky?

                        Nstandas - Profil | Út 11.10.2016 8:45:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Jeden háček vel. 2-4. A většinou na cár z ryby.

                          NPstruh27 - Profil | Út 11.10.2016 8:29:08

                          MaloHp >> použil by som tento systém ale na Slovensku je to problém :-(... je zakázané: loviť na viac ako dva nadväzce na jednej udici opatrené jednoduchým háčikom alebo na viac ako jeden nadväzec opatrený dvojháčikom alebo trojháčikom......

                            NStavba - Profil | Út 11.10.2016 7:37:21

                            Shafi >> ahoj, jak velkou rybku jsi mel a v kolik hodin zacali kousat ?

                              Nsmike - Profil | Út 11.10.2016 6:02:16

                              MaloHp >> co je vetsi rybka?

                                NMaloHp - Profil | Út 11.10.2016 5:57:50

                                Zdravím, momentálně bojuji s tím, jak na lanko připevnit druhý jedno/dvoujháček když chytám na vetší rybku. Použili byste tenhle systém http://www.mrk.cz/montaze.php?id=359 nebo něco jiného?
                                Dikes

                                  NShafi - Profil | Út 11.10.2016 1:58:52

                                  Dvakrát se špička pohnula a zásek hezký do kraje tlamky. Včerejší 64 a 49 cm.

                                    NShafi - Profil | Út 11.10.2016 1:38:41

                                    Majo86 >> Zkoušel jsem tam nasypat plechovku kukuřice a vyšlo to.

                                      Nhank - Profil | Út 11.10.2016 0:00:50

                                      Majo86 >> jo a funguje to.

                                        NMajo86 - Profil | Po 10.10.2016 23:25:50

                                        Skusali ste niekedy vylozene zakrmit krmitkovou zmesou k rybke na prilakanie dalších rybiek ?

                                          Červené karty: Roub