Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

Nandrei11 - Profil | Po 3.10.2016 7:42:59

Shafi >> Dik. dlhom som sa chystal takto chytat. ešte to túto sezonu vyskusam, dost ma prekvapilo, ze zabery boli viac cez xenu ako v noci... aj ked v noci som mal na palici väčšieho sumca a tem mi nedal sancu. po hodine zdolavania sa mi zamotal pod brehom....

    NStewik - Profil | Ne 2.10.2016 22:29:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Skúšal som aj ja cielene s feedrom na dravca minulý rok, rybku som nastražil za papuľku. zubáčik 62cm

      NShafi - Profil | Ne 2.10.2016 22:22:39

      andrei11 >> Tak ti přeji hodně podobných záběrů. Počasí se má pokazit , ale jakmile to půjde, na boleny vyrazím taky.

        Nandrei11 - Profil | Ne 2.10.2016 21:14:42

        Shafi >> tak ako pise marktomark. trepotanie spicky. po zaseku hned na hladinu, suboj super.

          Nmarktomark - Profil | Ne 2.10.2016 21:03:20

          zaber od bolena vacsinou myka spicku, a niekedy jazda cez cievku. Uz mi aj skoro zopar krat vytrhol udicu z vidlicky. Od vtedy uz davam baitrunner na navijaku.

            NShafi - Profil | Ne 2.10.2016 20:19:22

            andrei11 >> Jak vypadal bolení záběr?

              Nandrei11 - Profil | Ne 2.10.2016 19:31:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              dravcovy feeder som skusal prvykrat cez vikend. zabery boli vacsinou cez den, na breh sa pozrel len tento bolen. samo, ze plava dalej.

                Nmarktomark - Profil | Pá 30.9.2016 21:14:03

                Shafi >> ani nie. Ma to aj vyhodu. Casto sa mi chytia zubace 30-40 cm, ktore tak velky hak neprehltnu, su chytene za kraj, tym padom v klude vyhaknem. Zubac odplava bez ujmy.

                  NCalex - Profil | St 28.9.2016 22:01:08

                  marktomark >> 2/0, forpas 75cm, mrtvá ouklej obarvená na modro.

                    NShafi - Profil | St 28.9.2016 21:54:15

                    marktomark >> To máš na feeder hodně velký hák.

                      Nmarktomark - Profil | St 28.9.2016 21:08:09

                      ake haky-velkost pouzivate, dlzky navazcov, ake rybky a ako ich nastrazujete.

                      Ja davam hak 1 az 2/0, nadvezec 50cm az 120cm. Rybka belica cela ziva na papulu, alebo chvostik belice, alebo bycko za chrbat.

                        NShafi - Profil | St 28.9.2016 0:41:45

                        Chvíli po setmění přišli 4 záběry, jedna ryba vypnutá a zdolaný 48 cm candoš, seknutý po pěti sekundách chvění špičky za kraj tlamky. Plave si dál, protože mu chyběly 2 cm do mé míry a hlavně byl letos první:)

                          Ndewar - Profil | St 21.9.2016 19:54:08

                          Ja pouzivam prevazne hlavicku napichlou na jednohaku 1-1/0 podle vyrobce.Kdyz chytam na stojaku tak davam jen hacek navazany na kmenovem vlasci 0,18-0,2.Zaber sekam ihned po zachveni spicky.A nemam problem se zazranim.Kdyz jdu na reku tak pridam 15g oluvko na prubezno a navazec cca 30-40cm.

                            NKreja - Profil | St 21.9.2016 18:18:02

                            xDanielS >> abych se přiznal už jsem trochu lenivý házet...kdysi to bylo zase naopak to jsem nevydržel zase sedět na místě - všechno má svůj čas

                              NShafi - Profil | St 21.9.2016 9:17:16

                              Kreja >> Pěkná, měl jsem sice na mysli klasický feeder, ale nevadí. Věřím tomu feederu s mrtvou rybkou víc, než klasické položené. Loni v prosinci na položenou ani ťuk a feeder tři candoši. Ale vidět potopení splávku mám taky stále rád:)

                                NxDanielS - Profil | Po 19.9.2016 19:50:39

                                Kreja >> A co pilker?

                                  NKreja - Profil | Po 19.9.2016 17:45:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  nedělní 76 na feeder na splávek

                                    NShafi - Profil | Po 19.9.2016 15:12:47

                                    Cajzik >>Můžeš:) Klasická průběžka s 15g kapkou, asi 30 -50 cm návazec 0,16mm a jednoháček č. 6.

                                      NCajzik - Profil | Po 19.9.2016 14:46:14

                                      Shafi >> Jak to máš navázaný? Jestli se můžu zeptat. :-)

                                        NShafi - Profil | So 3.9.2016 23:27:41

                                        Sezóna už dva a půl měsíce běží a na feeder mi zatím berou jenom štiky. Ale i ty potěší, i když do metru jim chybí ještě hodně:).

                                          Červené karty: Roub