Lov dravců na feeder

Máte někdo zkušenosti s lovem dravců na feeder? Jakým způsobem upevňujete rybku?
Autor diskuse: Shafi - Profil , 26.12.2011 feeder - techniky lovu

Shafi - Profil | Čt 30.7.2015 23:18:19

Sytchi >> Já si před dvěmi lety udělal super romadurové těsto naložené v mléce na parmy. Po lovu jsem ho nechal v báglu a vyndal asi po třech dnech.Myslím že až ten den bylo nejúčinější:). Jinak občas koukni do karty, kdo píše a pak zjistíš, že někdy nemá smysl reagovat

    Sytchi - Profil | Čt 30.7.2015 23:04:37

    Klobasa1 >> To nemyslíš vážne, že nie ? Ak to bol len sarkazmus, tak ti vyšiel :D

      Sytchi - Profil | Čt 30.7.2015 23:00:37

      Colasrumem >> Má to lepšiu arómu...

        Klobasa1 - Profil | Čt 30.7.2015 21:36:48

        1568 >> Ještě nějaký aforismus na týden?

          Colasrumem - Profil | Čt 30.7.2015 21:32:50

          Sytchi >> Na co odležet? To je zase nějakej super nápadíček na smradlavou rybu? To je tak nahodit někam na skládku ne?

            1568 - Profil | Čt 30.7.2015 20:52:47

            Klobasa1 >> U nás je jich dost!!!!!!Psali to na Mrku,tak co bych nelovil?!?!?!

              Klobasa1 - Profil | Čt 30.7.2015 19:34:07

              All in: Nechte už ty dravce na pokoji, je jich snad všude dost, aby na každém kousku řeky či stojáku na ně číhala past v podobě cárku nebo rybičky a třásli se strachy před snědením?? Trošku respektu a poklidného stáří si snad zaslouží. Žerte radši kapře, siveny a duháky.

                1568 - Profil | Čt 30.7.2015 18:55:59

                ZM70 >> Díky!

                  ZM70 - Profil | Čt 30.7.2015 18:53:36

                  1568 >> To je klasická pěna, takové tyčinky této pěnové hmoty se nechají koupit v rybářských potřebách, třeba:
                  http://www.carpproduct.cz/jsa/carp-system-plovouci-​pena-kulata-7330

                    1568 - Profil | Čt 30.7.2015 18:42:14

                    ZM70 >> Jen bych rád věděl co je ta červená hmota:-)Nebo spíš kde se dá sehnat

                      ZM70 - Profil | Čt 30.7.2015 18:16:33

                      Sytchi >> Nastražení cáru ala "tym" vypadá opravdu zajímavě.

                        Sytchi - Profil | Čt 30.7.2015 18:01:54

                        ZM70 >> "tym" tu pridal zaujímavý spôsob nastražovania cárku. Je to na 7. strane tejto diskusie, vyzerá to lákavo, tiež sa to chystám tento rok vyskúšať. A ten chvostík buď prešívam alebo ho napichnem na veľký jednohák. Montáž klasická priebežná.

                          Sytchi - Profil | Čt 30.7.2015 17:52:58

                          Shafi >> Ja som si nechal tie rybky pekne odležať v komore zavreté, ale muchy si k nim aj tak našli cestu a stihli na ne naklásť vajíčka, takže z dnešnej chytačky nič nebolo :D ...

                            ZM70 - Profil | Čt 30.7.2015 15:28:53

                            Taky bych zítra podráždil candáty na feeder. Jakou sestavu používáte, a jak nastražujete rybí cár? Viděl jsem na jednom videu, jak chlapík chytal candáty na rybí ocásek nastražený pod háčkem, jako boilies. Děkuji za tipy.

                              Shafi - Profil | Čt 30.7.2015 1:03:53

                              Sytchi >> Včera jsem měl první letošní pokus. Pár záchvěvů na ouklejku, ale nic od dravce. Rybka vytažena nedotčená. Tak holt musím na první záběr ještě počkat.

                                Sytchi - Profil | St 29.7.2015 22:46:06

                                Bolo by to tu treba oživiť. Ako ste na tom túto sezónu ? Zajtra vyrážam prvý krát v tomto roku. Nástražky už sú pripravené, len sú dosť veľké, tak si ich ešte zajtra naporcujem.

                                  Shafi - Profil | St 21.3.2012 22:43:24

                                  Tak už to rozmrzlo a vyhlížím vhodné úseky řek. Voda je ještě ledová a ryby nejsou moc v řece vidět. Ale těch míst co jsem našel, jen je všechny vyzkoušet. Už se mi bohužel podařila zlomit i feederová špička:(

                                    novas32 - Profil | Čt 8.3.2012 12:32:55

                                    tym >> fakt pekny, urcite to vyzkousim :)

                                      gobek - Profil | Čt 8.3.2012 12:23:46

                                      Shafi >> to všechno postupem času zdokonalíš a pak už nebude problém poznat záběr třeba od trávy

                                        Shafi - Profil | St 7.3.2012 20:41:01

                                        Mám dojem, že ten trouba Roub dostane červenou v každé diskuzi, kde chce provokovat. :))) Aspoň, že píše spisovně.

                                          Červené karty: Roub