Kapři na Rozkoši

Jak vám to letos šlapalo na Rozkoši??
Autor diskuse: pytlak - Profil , 23.12.2011 kaprařina - revíry, cestování

Lauri - Profil | Út 2.7.2013 17:15:39

ZKRR >> to neřeš, stejně se nic odtahovat nebude. Spíš se budou mnoužit

    ZKRR - Profil | Út 2.7.2013 17:09:39

    Kača. >> Dobrá. Kdyby mělo dojít třeba k odtahu ty první od závory, tak hlavně dotáhnout kola,aby nedošlo k nějaké nepříjemnosti.

      Pvl - Profil | Út 2.7.2013 17:06:58

      Hugo Fisher >> Já zase skákat 7 čky

        Lauri - Profil | Út 2.7.2013 17:06:18

        Pvl >> hmmm tak to jedině na nuda pláži a nebo jsi měl prostě štěstí

          Hugo Fisher - Profil | Út 2.7.2013 17:05:41

          Pvl >> nevidel jsem naR. lovit okouna 5 let.

          Beze srandy.

            Pvl - Profil | Út 2.7.2013 17:04:16

            Lauri >> Kdepák , je to tak 14 dnů ?

              Lauri - Profil | Út 2.7.2013 17:03:15

              Pvl >> to jsi tu byl naposledy před dvaceti lety né?

                Pvl - Profil | Út 2.7.2013 17:00:43

                Hugo Fisher >> No vidíš , to se každému nepoštěstí . EDIT : já když tam jedu tak zase vidím lovit okouny a do padesáti jim moc nechybí . A vždy s nima jede jeden max 2ks -ti mají 100% přes pade .

                  Hugo Fisher - Profil | Út 2.7.2013 16:59:11

                  Pvl >> hele, jako ja kdyz tam jedu, nevidim skakat nad vodu jine ryby, nez 7kg kapry.

                    Lauri - Profil | Út 2.7.2013 16:56:40

                    Pvl >> jako blázen :)

                      Pvl - Profil | Út 2.7.2013 16:55:35

                      Jak to bere na Rozkoši ?

                        Kača. - Profil | Út 2.7.2013 14:27:32

                        ZKRR >> Budu mluvit za sebe a jsou odtahuschopný, to znamená, že i pojízdný.

                          ZKRR - Profil | Po 1.7.2013 22:27:34

                          Lauri >> Takže majitel povozu se zbavil bezplatně vraku.

                            dvorák - Profil | Po 1.7.2013 22:25:14

                            Lauri >> Vlevo,tušil jsem to. Jak nedrží zrovna nějaké to sklo,tak fakt tápu. A takovej to byl dřív milej společník...

                              Lauri - Profil | Po 1.7.2013 22:22:56

                              dvorák >> ten s těmi ploutvemi

                                dvorák - Profil | Po 1.7.2013 22:21:04

                                Kača. >> Na té foto jsi kterej? Nějak si tě už nemůžu vybavit :-))???

                                  Lauri - Profil | Po 1.7.2013 22:09:38

                                  Kača. >> takové tu máme na pstruhovce :)

                                    Lauri - Profil | Po 1.7.2013 22:09:08

                                    ZKRR >> navždy

                                      ZKRR - Profil | Po 1.7.2013 22:07:30

                                      Kača. >> A kolik dávala policie pokuty za technický stav maringotek. Předpokládám,že by měly být schopny odtahu. Nebo tam jsou už navždy ?

                                        Kača. - Profil | Po 1.7.2013 15:54:39

                                        Lauri >> Zatím nic moc a když už to vypadá na opravdu těžšího kapra, tak z toho je úplně něco jiného. Ale potěší. :o)

                                          Červené karty: malamut