Ohrievače obuvi na batérie

Nemá niekto osobnú skúsenosť s týmito vyhrievacími vložkami do topánok?

http://www.outdoorzone.sk/shop//index.php?main_page=product_info&products_id=2109
Autor diskuse: hofi - Profil , 7.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky
5 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMario6121 - Profil | Ne 25.11.2012 0:00:42

drobcek >> pouzivam to druhou sezonu, funguje to jak pisou ... cca 6 hod

spise to jen ohriva, nepali to, proste se da u vody sedet ...

    Ndrobcek - Profil | So 24.11.2012 22:50:47

    Našiel som toto na nete. Nemáte s tým skúsenosti? malo by to jednorázovo tvoriť teplo na základe chemickej reakcie.......

      Nhofi - Profil | St 7.12.2011 19:18:48

      P!F - ® Tie boty poznám a predávali sme ich aj v obchode, ibaže cena je tam trošku vysoká... Preto by som to chcel riešiť touto lacnejšou variantov.

      arnošt - ® :-)))

        Narnošt - Profil | St 7.12.2011 2:16:43

        Vyhřívání bot,- čas 0:21:00...http://www.youtube.com/watch?v=joFcFUqV7r4

          NP!F - Profil | St 7.12.2011 1:44:18

          hofi - >> ahoj, konkretne toto nepoznam, ale mal som na nohe tie boty co distribuje .... kurna, nejdem davat meno, ale chlapika budes poznat, firma ichtys - ked to zapnes na plno, celkom rychlo mas pocit ze skoncis ako Mistr Hus... Hreje to hodne, toto bude asi podobny princip, len musis kupit topanky o dobre cislo vacsie. Kolko to vyzdrzi kurit takymto sposobom netusim, ale nohy ti zmrznu po celkom dlhom case a na par rozohriati to bude asi OK, tym padom by to malo stacit.