Big Carp - máte někdo s touto značkou zkušenosti?

Především mě zajímá jejich boilies a Big Carp Flash Boost
Autor diskuse: Tavris29 - Profil , 27.11.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Jaké "koule" Vám fungují nejlépe?

A) Fruit Bomb18%

B) Maple Cream8%

C) Fruit Bomb - Salmon11%

D) Monster Crab53%

E) Taste Mix 13%

F) D888%

Od 27.11.2011 hlasovalo 38 čtenářů.

68 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NTavris29 - Profil | Pá 29.6.2012 15:01:41

carpjena >> Ahoj. Gratuluju,nádherný ryby

    Ncarpjena - Profil | Čt 28.6.2012 17:10:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    pop monster se super foodem

      Ncarpjena - Profil | Čt 28.6.2012 17:08:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      monster a pop 24mm

        Ncarpjena - Profil | Čt 28.6.2012 17:07:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tavris29 >> tak konečně něco už mám doma:-)

          NTavris29 - Profil | Ne 3.6.2012 23:46:57

          carpjena >> Super. Určitě to sem hod.o)

            Ncarpjena - Profil | Ne 3.6.2012 23:08:43

            Tavris29 >> Ahoj,docela dobrý nejprve jsme se museli stěhovat jinám,jelikož labe umřelo,ale i tak jse poved amurek přes metr a napísáku jsem udělal od čtvrtka do neděle spoustu ryb na monstra popa nebo na panačka,zalitý tím super food z binga,až jsi stahnu fotky od kolegy z fotaku, tak jsem něco vrazim pro oko.Zatím ahoj

              NTavris29 - Profil | Čt 31.5.2012 22:30:27

              carpjena >> Ahoj. Tak jak?

                NTavris29 - Profil | Pá 11.5.2012 17:27:22

                carpjena >> Jj,určitě pak písni

                  Ncarpjena - Profil | Pá 11.5.2012 17:16:01

                  ted jsi beru na dovču monstra popy a na dno hotovku monster crab,jinak pěkně ted funguje z binga bha a super food po dovče dám vedět

                    NTavris29 - Profil | Pá 11.5.2012 17:13:57

                    Bobin83 >> Gazza - 11.5.2012 17:06:32 >> Ok,budu se těšit.o)

                      NGazza - Profil | Pá 11.5.2012 17:09:09

                      Tavris29 >> jinak luxusní jsou od nich plovky!!!!

                        NGazza - Profil | Pá 11.5.2012 17:06:32

                        Tavris29 >> ty to nemam bohuzel ,ale nafotim a dam sem!!!

                          NTavris29 - Profil | Pá 11.5.2012 17:04:26

                          Bobin83 >> Gazza - 11.5.2012 17:03:12 >> Jsem s nimi spokojený. Dobře se s nimi háže,vypadají dobře a na zdolávačku taky paráda. Za ty peníze se určitě vyplatí. Nemáš fotku průřezu boiliesu od Big Carpu?

                            NGazza - Profil | Pá 11.5.2012 17:03:12

                            Tavris29 >> vidim ,ze mas v karte Sonik SK3 jake jsou???taky jsem si je chtel koupit

                              NTavris29 - Profil | Pá 11.5.2012 17:02:37

                              Bobin83 >> Gazza - 11.5.2012 17:01:59 >> D88 je co za příchut?

                                NGazza - Profil | Pá 11.5.2012 17:01:59

                                Tavris29 >> ještě ne,ale už jsem po něm pokukoval urcite ho prubnu!!!!o tom zadna ty koule jsou fakt super staci kdyz je rozdrtis vidis tu kvalitu!!!!!

                                  NTavris29 - Profil | Pá 11.5.2012 16:53:36

                                  Bobin83 >> Gazza - 11.5.2012 16:52:09 >> Psychos si nezkoušel?

                                    NGazza - Profil | Pá 11.5.2012 16:52:09

                                    Tavris29 >> ja na Big Carp valim od zacatku brezna a muzu rict ,ze super Fruit Bomb a D88 mi slape a ted pujdu do Monster Craba tak se uvidi

                                      NTavris29 - Profil | Pá 11.5.2012 15:48:08

                                      Zkusil je už letos někdo?

                                        NTavris29 - Profil | Út 17.4.2012 10:49:53

                                        Bobin83 >> Gazza - 16.4.2012 22:20:59 >> Zdar. Budu zkoušet koule Psychos.....

                                          NGazza - Profil | Po 16.4.2012 22:20:59

                                          nejake novinky???zkousi nekdo tyhle koule???

                                            NTavris29 - Profil | St 1.2.2012 15:26:32

                                            Komplexacek >> Taky sem u jejich stánku byl a jejich výrobky mě celkem zaujaly. Minimálně boostry,ale i plovky maji netradiční

                                              NKomplexacek - Profil | St 1.2.2012 14:59:19

                                              Tavris29 >> Bohužel... používám samodomo, takže nemohu sloužit. Ale na pohled vypadají stejně, jako kterékoliv jiné, komerčně vyráběné koule. V Praze jsem u jejich stánku na chvíli zakotvil a John nám předváděl novinky. Nevypadaly špatně, ale ani to nebyla nějaká superbomba. Novinka pro letošní rok mě dokonce pobavila. Převratná věc... na povrchu tvrdé a uvnitř měkké.... vlastně tedy pouze nedovařené koule. A taky chlapci asi neznají rozdíl, mezi peletou a boilie. Ale jinak věřím, že John ví co dělá a když si nějaké to kilčo koupíš, asi na to i něco chytíš :-)

                                                NTavris29 - Profil | St 1.2.2012 9:50:56

                                                Komplexacek >> Ahoj. S těžkýma koulema zkušenosti nemáš?

                                                  NKomplexacek - Profil | St 1.2.2012 9:46:59

                                                  Tavris29 - >> Ahoj, používám o Johna neutrální směs na plovky a dle mého názoru je to kvalitou srovnatelné s Mainline polaris, která byla o třetinu dražší. Dávkuji 50/50 objemově a pořád skvěle plavou.

                                                    NTavris29 - Profil | St 1.2.2012 9:36:05

                                                    Bobin83 >> Gazza - 14.12.2011 21:08:08 >>Tak na zkoušku sem si od nich vzal novinku - Monster crab-salmon

                                                      NTavris29 - Profil | Pá 23.12.2011 20:42:29

                                                      Bobin83 >> Gazza - 14.12.2011 21:08:08 >> Já zkusím Big craba

                                                        NGazza - Profil | St 14.12.2011 21:08:08

                                                        jojo,ale letos pujdu urcite do tech bolek z Anglie jsem na ne fakt dost zvedavy tak uvidiem snad se nejaky mastodont splete :-)

                                                          Nhk66 - Profil | St 14.12.2011 20:31:18

                                                          Bobin83 >> Gazza - 14.12.2011 20:12:49 >> mne sa to paci rozhodne viac ako gule od zoomakov..hlavne ta rada od Schlottyho..

                                                            NGazza - Profil | St 14.12.2011 20:12:49

                                                            ta firma z madarska to je Big carp baits to je neco jineho ale v telce na F& H je tam davaji dost casto! Co ja myslim je anglibka firma ciste Big Carp!ale ti madari taky nevypadaji spatne!

                                                              Nhk66 - Profil | St 14.12.2011 20:01:10

                                                              kukac >> mam na sklade od toho big carpu za 8,9 eur 500g

                                                                Nhk66 - Profil | St 14.12.2011 19:55:14

                                                                Ace >> su na trhu takych minimalne 15 rokov...v madarsku su aj dost predavany...a maju velmi siroky sortiment....

                                                                  Nkukac - Profil | St 14.12.2011 19:18:25

                                                                    Nkukac - Profil | St 14.12.2011 19:11:25

                                                                    http://www.bigcarp.hu/shop/
                                                                    asi je to to isté ..? alebo nie

                                                                      NAce - Profil | St 14.12.2011 18:46:22

                                                                      hk66 >> a nějakej odkaz na tu firmu Big Carp v Maďarsku? By mě zajímalo co to je zač? :-) John je prostě originál

                                                                        Nhk66 - Profil | St 14.12.2011 18:38:20

                                                                        ja tento big carp nepoznam
                                                                        ale v madarsku viem o firme co sa tak vola a tiez maju bojlies v ponuke.
                                                                        ale nemam s tymi gulami ziadnu skusenost...

                                                                          NTavris29 - Profil | Po 12.12.2011 15:49:59

                                                                          Bobin83 >> Gazza - 11.12.2011 18:00:30 >> Taky je příští rok lehce proklepnu:o)

                                                                            NGazza - Profil | Ne 11.12.2011 18:00:30

                                                                            ne chytal jsem na Fruit Bomb,ale jen ted nedavno,ale zatim to bylo hluche,ale pristi sezonu se do toho s Big Carpem opru poradne a to by bylo aby nebylo!!! myslim ze kvalita tam je a cena taky slusna tak uvidime!!!

                                                                              NTomik - Profil | Ne 11.12.2011 17:45:56

                                                                              ja jsem docela zvedavej na maple cream ta javorova vune me proste nejak pritahuje:-)mate nekdo zkusenost?

                                                                                NGazza - Profil | Ne 11.12.2011 16:17:50

                                                                                jo u Vaclavika!!!!!

                                                                                  Ncarpjena - Profil | Ne 11.12.2011 13:53:03

                                                                                  na carpservis Václavík

                                                                                    Nhk66 - Profil | Ne 11.12.2011 13:28:37

                                                                                    Bobin83 >> Gazza - 6.12.2011 17:11:03 >> a kde sa ten big carp da kupit?
                                                                                    a oni maju aj udice?

                                                                                      NFranc49 - Profil | Út 6.12.2011 21:07:22

                                                                                      Bobin83 >> Gazza - 6.12.2011 18:28:35 >> Ja uz vsechno prodal a delkim ev plus neni moc vodotesnej ze spoda je dira a kdyz je hrozny vlhko stava se ze pak cekas tri dny nez uschne a zacne zase makat za ty prachy nic moc tak jsem je prodal a koupil fox sx a ted ale uz nic nemam vse jsem prodal skoncil jsem s rybarenim:))))))

                                                                                        NGazza - Profil | Út 6.12.2011 18:34:07

                                                                                        Jasne ve Francii je tahle firma znama cetl jsem to na jejich strankach ze to smerovali nejdriv tam a taky do Belgie a podobne u nas je to az posledni dobu tak chapu ze to moc lidi ani nezna !!!!!

                                                                                          NGazza - Profil | Út 6.12.2011 18:28:35

                                                                                          Franc49 >> dival jsem se do tve karty a ty mas Delkim EV plus jo??taky jsem se po nich dival,ale nevim no jestli nejit radsi do normalnich jak si snima spokojeny???

                                                                                            NFranc49 - Profil | Út 6.12.2011 17:46:34

                                                                                            Bobin83 >> Gazza - 6.12.2011 17:38:57 >> jejich pruty jsou mazec jinak koulis jsem moc nezkousel spise vubec ale tady ve francii je pouzivaji hodne ja hodne jel na gulpu jinak s rybarinou jsem pred mesicem seknul kvuli rodine:))))

                                                                                              NGazza - Profil | Út 6.12.2011 17:38:57

                                                                                              Franc49 >> vypadaji fakt hezky!!!a to jejich bolky???na ty rikas co???myslim si ze o tehle firme se u nas toho jeste moc nevi!!!

                                                                                                NFranc49 - Profil | Út 6.12.2011 17:29:19

                                                                                                Bobin83 >> Gazza - 6.12.2011 17:11:03 >> a co jejich pruty znas ja snima jednou hodil moc povedeny hulky a paradne zpracovany:))))

                                                                                                  NGazza - Profil | Út 6.12.2011 17:11:03

                                                                                                  klidně napište kdo má s touto firmou nějaké zkušenosti,at jsou to háčky,bolky,dipy proste cokoliv

                                                                                                    NGazza - Profil | Út 6.12.2011 17:09:22

                                                                                                    Pánové vidim,že to asi nebudou špatné koule!!!pořád jsem nevěděl do čeho mám příští sezonu jít,ale myslim,že s Big Carpem neudelam chybu!!!

                                                                                                      NTavris29 - Profil | Po 28.11.2011 11:00:31

                                                                                                      Ace >> Udělám to jakovždy. Koupím kilovku craba,pár kulí kolem montáže a dokobruju levnýma koulema.o))

                                                                                                        NAce - Profil | Po 28.11.2011 10:58:05

                                                                                                        Tavris29 >> zkoušel jsem ho od loňskýho podzimu a nezaznamenal jsem slabší období, řekl bych celoročka až mě to překvapilo. Většinou pár kuliček kolem montáže, nejsem zastánce nějakého velkého krmení.

                                                                                                          NTavris29 - Profil | Po 28.11.2011 10:51:53

                                                                                                          Ace >> Crab je celoroční záležitost? Krmil si s ním hodně,nebo jen pár koulí kolem montáže?

                                                                                                            NAce - Profil | Po 28.11.2011 10:51:22

                                                                                                            Tavris29 >> celkově jsem s koulema od Johna nadmíru spokojen.

                                                                                                              NAce - Profil | Po 28.11.2011 10:50:25

                                                                                                              Tavris29 >> neřekl bych, to bylo jen pro srovnání s jinejma plovkama.

                                                                                                                NTavris29 - Profil | Po 28.11.2011 10:27:52

                                                                                                                Ace >> Plovky maj lepší, než těžký koule,jo?

                                                                                                                  NAce - Profil | Po 28.11.2011 10:18:52

                                                                                                                  Velká spokojenost hlavně s plovkama, vydržej opravdu hodně dlouho plavat.Monster je nekopromisní, elite cream bomba na studenou vodu. Jak píše Jéňa, řada bingo když se s kombinuje s pva tak není co řešit.

                                                                                                                    NTavris29 - Profil | Ne 27.11.2011 19:44:36

                                                                                                                    carpjena >> Někde sem četl,žeby měl dozazit...tak uvidíme.o)

                                                                                                                      Ncarpjena - Profil | Ne 27.11.2011 19:37:44

                                                                                                                      Tavris29 >> přesně nejlepší je si to pěkně osahat a očuchat,kdo ví třeba john letos zas přijede a ukáže vše v praxi

                                                                                                                        NTavris29 - Profil | Ne 27.11.2011 19:34:16

                                                                                                                        carpjena >> Popy brát nebudu, tam má výsadní postavení LK baits:o) Ale Craba od Big Carpu rozhodně zkusím. Pošilhával jsem po něm už tento rok. Na For Fishing naběhnu ke stánku.

                                                                                                                          Ncarpjena - Profil | Ne 27.11.2011 19:30:07

                                                                                                                          Tavris29 >> k monsteru bych si koupil ten big carp boost attract monster crab ja k němu používal i to bha a taky to šlapalo, oni ty koule sami o sobě krásně voněj a čím díl sou ve vodě tím mě příjde ta vůně monstru pronikavější.Hodně si chválili to d88 z jara,hlavně na ty popy dělali dost ryb

                                                                                                                            NTavris29 - Profil | Ne 27.11.2011 19:18:50

                                                                                                                            carpjena >> Chci zkusit monster craba a k tomu se elit cream moc nehodí,ne? Co by sis k němu z řady BHA vzal? Na videa jsem koukal,vypadá to mooc dobře

                                                                                                                              Ncarpjena - Profil | Ne 27.11.2011 19:13:28

                                                                                                                              Tavris29 >> z této řady bingo nejvíc drží elit cream,vše je postaveno na karamelový bázi,ale nejlepší je udělat malou kuličku z pva a ještě to trochu podpořit,aby to vydrželo při dlouhém náhozu.A ten flash se dá použít a kratší vzdálenost,beztak to spadne na dno a rozlejzá se to okolo,koukni na to video,kdysi sem to sem dal,ale edit byl nekompromisní,jelikož sem tester-nežádoucí:(

                                                                                                                                NTavris29 - Profil | Ne 27.11.2011 19:05:04

                                                                                                                                carpjena >> Původně jsem chtěl Flash boost(na odhoz),ale zkusím tedy BHA.
                                                                                                                                Díky

                                                                                                                                  Ncarpjena - Profil | Ne 27.11.2011 18:41:59

                                                                                                                                  Ahoj,chytal sem letos hotovku monster crab a pecka,za ty prachy to nemá chybu,jejich po-up nejen,že krásně voněj,ale plavou i několik dní,vlastně dokava´d ti to nestrhne kapr,nejvíc mě dostali výrobky bingo bha,když koukneš na václavíkovi stránky máš u toho i videa,jak co funguje.Flash boost je spíše na vyvážku a nebo za použití pva punčochi,při náhozu tolik nevydrží.Celkově schrnuto za ty prachy,hodně muziky,Sice dělám několik let testera u Václavky,tak je jasný,že mě nemusíš věřit,ale za tyto výrobky dám ruku do ohňe!!!

                                                                                                                                    NTavris29 - Profil | Ne 27.11.2011 18:27:50

                                                                                                                                    Nikdo nezkoušel?