Absolutně nej TOP vercajk

Znáte to.Chcete si koupit nějaký top kousek do vašeho arzenálu na ryby a nakonec rozhodne stav financí a koupíte něco podobného,ale za třetinu ceny.Na ty nejdražší kousky se koukáte jen v katalogu a říkáte si jaké by to bylo,mít to a nebo tamto.Zkuste se na chvíli virtuálně povznést nad mrzký peníz a představit si,že stav peněženky by bylo to poslední,co by vás od nákupu čehokoliv na rybařinu brzdilo.Prostě jak by vypadala vaše rybářská výbava a co by v ní nemohlo chybět s naprosto neomezeným rozpočtem??? :-)
Autor diskuse: arnošt - Profil , 19.11.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik by jste při neomezeném rozpočtu do rybářské výbavy investovali?

A) Do 25.000 Kč1%

B) Do 50.000 Kč3%

C) Do 100.000 Kč6%

D) Do 200.000 Kč15%

E) Do 300.000 Kč1%

F) Do 500.000 Kč5%

G) Nad 500.000 Kč50%

H) Stačí mi jen lískový prut,špendlík a několik rousnic8%

I) Pan Bakala a Kellner by z mého účtu za vercajk dostali nervový záchvat3%

J) Více než FSnevajz 6%

Od 19.11.2011 hlasovalo 149 čtenářů.

Anýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 19:02:27

rover >> Já jí taky nemám...heh
a nechybí mi

    rover - Profil | So 19.11.2011 19:01:01

    Anýzový dědek >> Kdybych tu měl možnost elektronického podpisu, neváhal bych ...

      Anýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 18:56:08

      nunulka >> no je to podobnost čistě náhodná a zvláště ironická....o))) Ne po požití Ironu...o))))

        nunulka - Profil | So 19.11.2011 18:53:44

        Anýzový dědek >> tak s tímhle se nedá dělat nic jiného než souhlasit

          Anýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 18:53:22

          rover >> jj- ryby jsou zdravé, a proto je mají někteří hodně v oblibě.....o))) Zvláště zdarma....o))))

            rover - Profil | So 19.11.2011 18:50:22

            Anýzový dědek >> jj, souhlas, ...pravidla respektuji, dál problém rozvádět nechci. Je zajímavé, kam až se určitá diskuse může dostat. "Ryby" mají vliv na hodně věcí :-)

              Anýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 18:41:05

              rover >> no nevím, jaký je Martinův názor, ale má tu určená pravidla, tak se je snažím trochu dodržovat.

                rover - Profil | So 19.11.2011 18:38:53

                Anýzový dědek >> Docela rád bych znal na toto téma Martinův názor, nicméně rozumím a chápu :-)

                  Anýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 18:36:30

                  rover >> nejsem prudy, ale nechci baňu od MM

                    rover - Profil | So 19.11.2011 18:30:59

                    Anýzový dědek >> jj, ...a nebuď tak prudérní, stojí nás to všechny docela "slušný" háky ...

                      cashi - Profil | So 19.11.2011 18:28:19

                      big baitrunnery od schimana, Prut S Range 12´6´´ ,flajzary ale nejvíc bych dal asi do kvalitního krmení :D

                        Anýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 18:27:34

                        rover >> jistě že má a nic proti němu (rybářskému) nemám. Tamto nekomentuju.

                          rover - Profil | So 19.11.2011 18:23:35

                          Anýzový dědek >> A že "tam" vědí, jak zatočit s "problémovým" obyvatelstvem :-) Ten TOP vercajk přeci jen své opodstatnění má :-)

                            Oreh - Profil | So 19.11.2011 18:20:59

                            osobne mam dobry vercajk rad. radsej si kupim par veci raz za cas, ale takych lepsich, ako stale nejake srotaky. s lepsou vybavou je to take prijemnejsie, uz len pohlad na pekny plavak stoji za to. ze aj tak chytim to iste, to mi vobec nevadi :)

                              Anýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 18:19:44

                              rover >> tam by nepomohly ani ruské třpytky

                                Hlubočepy - Profil | So 19.11.2011 18:15:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Možná,že v případě vyšších rozpočtů by ani tak asi nešlo o to jít a navalit se super vercajkem za bambilión.Mnohem větší pozitivum by bylo v tom ,že by skromný a vytrvalý rybář jako třeba moje maličkost :o)) mohla jezdit na ryby kam by chtěl,kdy by chtěl a na jak dlouho by chtěl-a hlavně jak často by chtěl-samozřejmně po konzultaci s drahou polovičkou.Takže mě napadá,že to "jak často" by asi stejně neklaplo.Nakupování rybářských potřeb je prostě druhý koníček kolegů, kteří tím vyplňují mezery mezi výpravama.Teď jim Začíná sezóna :o)

                                  rover - Profil | So 19.11.2011 18:09:17

                                  Anýzový dědek >> Mluvíš mi z duše :-)
                                  A dával bych je pro tuto potřebu zadara ...

                                    Stewik - Profil | So 19.11.2011 18:08:25

                                    arnošt - >> Neobmedzený rozpočet ??? Hmmmm ??? Tak najprv by som si kúpil dajaké dobré autíčko kombičko a v podstate už mi ani nič nechýba :D Už jen dobrá frajerka mi chýba, ale tu za peniaze nezoženiem :D možno hej, ale o také nemám záujem :)

                                      Anýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 18:07:45

                                      rover >> tam tak po tunách....o)))

                                        fheavy - Profil | So 19.11.2011 18:06:42

                                        virtuálně bych si představoval/do kaprařiny/pruty sportex briliant carp396cm a navijaky daiwa tournament basiar