Absolutně nej TOP vercajk

Znáte to.Chcete si koupit nějaký top kousek do vašeho arzenálu na ryby a nakonec rozhodne stav financí a koupíte něco podobného,ale za třetinu ceny.Na ty nejdražší kousky se koukáte jen v katalogu a říkáte si jaké by to bylo,mít to a nebo tamto.Zkuste se na chvíli virtuálně povznést nad mrzký peníz a představit si,že stav peněženky by bylo to poslední,co by vás od nákupu čehokoliv na rybařinu brzdilo.Prostě jak by vypadala vaše rybářská výbava a co by v ní nemohlo chybět s naprosto neomezeným rozpočtem??? :-)
Autor diskuse: arnošt - Profil , 19.11.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik by jste při neomezeném rozpočtu do rybářské výbavy investovali?

A) Do 25.000 Kč1%

B) Do 50.000 Kč3%

C) Do 100.000 Kč6%

D) Do 200.000 Kč15%

E) Do 300.000 Kč1%

F) Do 500.000 Kč5%

G) Nad 500.000 Kč50%

H) Stačí mi jen lískový prut,špendlík a několik rousnic8%

I) Pan Bakala a Kellner by z mého účtu za vercajk dostali nervový záchvat3%

J) Více než FSnevajz 6%

Od 19.11.2011 hlasovalo 149 čtenářů.

81 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NPellets - Profil | Čt 1.5.2014 21:08:10

Nejvíc,nejlepší vercajk je voda bez blbců. Stačí mi jen lískový prut,špendlík a několik rousnic:))

    NKuban - Profil | Čt 1.5.2014 20:44:01

    arnošt >> Na mě právě nic nevyskočilo a to jsem šel do krámu nebo na net s tim,že si udělám radost :-) Krom spotřebáku a krmení jsem ze zoufalství vzal aspoň izotopy,ručník atd,prostě jsem s něčím odejít musel:-)

      Narnošt - Profil | Čt 1.5.2014 18:57:13

      Kuban >> To je snad nejlepší řešení,ale kdo má všem těm nástrahám odolat?
      I když i já se vešel za poslední víc jak půlrok do pár tisíc.

        NKuban - Profil | Čt 1.5.2014 17:46:03

        arnošt >> Letos je to krásný,neutratil jsem ani vorla,nic mi nepadlo do oka :o)

          NErva - Profil | Čt 1.5.2014 17:05:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          arnošt - Já , celkem dost , jsem pořídil kolovrátky :-))

            Narnošt - Profil | Čt 1.5.2014 13:48:35

            Tak jakpak jste popustili přes zimu uzdu svým snům a hlavně peněženkám? :-)

              NVenca888 - Profil | Po 21.11.2011 21:57:18

              každej verk nad 3000,- je vyhazování peněz. Bohužel v současný době se objevuje i mezi rybářema značný množství homodějů či metrosexuálů, který vybíraj naviják podle toho, jestli se jim barevně hodí k prutu...

                Nvundu - Profil | Po 21.11.2011 21:47:32

                arnošt >> neteskni,o nic si nepřišel...:-)))))

                  Narnošt - Profil | Po 21.11.2011 21:45:22

                  luke46 >> Tak s Ravenem zatím žádnou.Nějak jsme se míjeli. :-))

                    NMartas711 - Profil | Po 21.11.2011 17:24:58

                    Halen >> Zrovna jsem chtěl napsat něco podobného. Ono mi nejde tolik o cenu a značku výbavy, ale o ten klid a relax na rybách. I kdybych měl neomezený rozpočet, tak bych zůstal u svých oblíbených značek, pruty DAM, navijáky Okuma, vlasce Carbotex, háčky Awashima.

                      NHalen - Profil | Po 21.11.2011 17:18:25

                      S neomezeným rozpočtem bych si v první řadě pořídil vlastní vodu, nechal ji obehnat dvojitým oplocením s ostnáčem a psy jako ochranu před nenechavci a klidně na ní chytal s obyčejným vercajkem, protože bych nic speciálního nepotřeboval. Takže hlasuji pro lískáč, ohnutý špendlík a žížalu.

                        Njasommato - Profil | Po 21.11.2011 17:07:36

                        Kokš >> karbon nema ani zdaleka taku hodnotu aku zanho chcu ale tak mat ten neobmedzeny rospocet nesiel bi si do este lepsieho materialu

                        http://oysterbamboo.com/bamboo-fly-rods.html

                          NKomplexacek - Profil | Po 21.11.2011 16:34:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          arnošt - >> Včetně nákladů na auto a loď? Pokud ano, tak 500.000Kč je jen DPH z koncové částky :-)

                            NKikis - Profil | Po 21.11.2011 16:31:18

                            Jen kolik bych dal za ty všechny zájezdy a výpravy xD . Lodě a všechno ! A taky bych vůbec nehleděl na čas a na nic podobnýho ..... Achjoo......

                              Nluke46 - Profil | Po 21.11.2011 16:09:35

                              arnošt >> máš zkušenosti s Ravenem?


                              Naopak bych ocenil názor kdo má kladou zkušenost s prodavači v Ravenu?

                                NKokš - Profil | Po 21.11.2011 8:16:11

                                I kdybych měl neomezený rozpočet tak by ma výbava byla max. o něco lepší než mam teď. Přeci jen k vodě chodím lovit a ne onanovat :). A dávat 10tis a více za kousek karbonové fólie a par oček mi přijde jako zhovadilost.

                                  NDulf - Profil | Po 21.11.2011 7:52:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  přesně jak psal níže Hrdobec,mít tu možnost a nebýt závislý ne penězích,tak jezdím po rybách a neprcám se v práci

                                    Njasommato - Profil | Po 21.11.2011 7:34:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    mat neobmedzeny rospocet dam si postavat musak od oystera za dakych 15 000 dolarou osadim ho hardy perfect aspon 100rocnym z prvich seriji a dakou fajnou snurkou za podobnu cenu
                                    a v podobnom style zladim aj vibavu na ostatne sposobi lovu
                                    potom bi som si doplnil niake veci v zbierke a akonahle bi som vyplatil posledneho tapa tak bi svetova ekonomika bud stupla alebo uplne padla

                                      Narnošt - Profil | Po 21.11.2011 7:25:42

                                      luke46 >> Hmm,zřejmě slušný oddíl ! :-))

                                        Narnošt - Profil | Po 21.11.2011 7:24:05

                                        TM >> Tak to je veliká pravda... :-)

                                          Nluke46 - Profil | Po 21.11.2011 7:22:18

                                          vundu >> tak to dělá troufám si říct asi 80% jejich klientů :-D

                                            NTM - Profil | Po 21.11.2011 6:35:47

                                            arnošt - >> Ruce nekoupíš :-)

                                              NP!F - Profil | Po 21.11.2011 1:56:54

                                              Hrdobec >> ale ano. Sto krat lepsie pouzite prachy. Sameho ma to stve aky som blb :)

                                                NHrdobec - Profil | Ne 20.11.2011 22:36:40

                                                P!F >> zas takový moudro to nebylo))

                                                  NP!F - Profil | Ne 20.11.2011 21:00:03

                                                  Hrdobec >> tak tieto slova zaramovat a pozlatit :-)

                                                    NErva - Profil | Ne 20.11.2011 20:56:24

                                                    vundu - Mně tam jednou kamarád koupil swingery napodobenina Fox MK2 a pružinky v nich vydržely celé 3dny tak z Ravenu bych snad nekoupil už ani ty pelety,ale ty jsou prej dobré.

                                                      Nvundu - Profil | Ne 20.11.2011 20:50:04

                                                      luke46 >> já tam byl asi taky tak 5x,poprvé jsem si vše prošel a ztrávil tam tak 2hod a teď když tam jedu tak přítelkyně sedí v autě,protože jsem za 2min zpět s pytlem pelet na rameni a tradááá pryč...:-))))

                                                        Nluke46 - Profil | Ne 20.11.2011 19:18:01

                                                        vundu >> máš pravdu že v Ravenu by ti prodavači asi na nic sahat neměli!!!! Byl jsem tam cca. 5x a ta ochota prodávat, ta je vážně "fascinující"! Raději jsem se po odpozorování rozhovoru jednoho rybáře přede mnou na nic neptal (ale je to moje chyba protože cizí rozhovory se neposlouchají :-D)

                                                          Nbizon - Profil | Ne 20.11.2011 19:13:18

                                                          spiš mit možnost vracet se v čase do dob kdy byla přiroda netknuta a voda plna ryb.ten vercajk přiměřeny situacim.za to bych ty penize dal kdybych je samozřejmě měl.marcel

                                                            Narnošt - Profil | Ne 20.11.2011 16:48:20

                                                            Co si třeba pořídit top 50 prutů a používat je podle nálady? Když to můžou ženský předvádět s botičkama?? :-D Samozřejmě s top 50 navijáky...

                                                              NSven - Profil | So 19.11.2011 21:20:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                              Šinic >> absolutní souhlas :-)
                                                              To já bych se spokojil i s lískáčem, ohnutým špendlíkem a splávečkem z borové kůry....

                                                                NLadineeek - Profil | So 19.11.2011 21:20:01

                                                                Hm, stačilo by mi tak 1 mil. Kč :-)). Pruty Sportex, navijáky Daiwa, Shimano, o muškařině ani nemluvě :-) Akorát bych na to potřeboval stojan tak na 30 prutů (možná i víc) a místnost na to všechno vybavení .-)

                                                                  NŠinic - Profil | So 19.11.2011 21:04:16

                                                                  Absolutně nej TOP vercajk je na dvě věci. Za pár let se stejně bude chytat na něco jinýho a jinak. Já bych radši, aby mi zas bylo náct roků, chytal klidně na starej bambusák s kolovrátkem, ale v pohodě a v čistý přírodě. Jó, to by byl jackpot!

                                                                    Nvundu - Profil | So 19.11.2011 19:42:34

                                                                    jarabeast >> tak by reagoval kámoš:-))))))
                                                                    je to těžké-1000lidí,1000chutí...:-))))

                                                                    já co chci,na to si našetřím a koupím,pro mě by bylo top -mít více času na ryby....

                                                                      Njarabeast - Profil | So 19.11.2011 19:38:32

                                                                      vundu >> v ravenu a top vercajk? :-)))

                                                                        Nvundu - Profil | So 19.11.2011 19:30:05

                                                                        tohle číst kamarád,tak by jel do Ravenu a řekl by... "dobrý den všem,a prosím Vás na nic nesahejte,všechno kupuji"...:-)))))

                                                                          Nfbc - Profil | So 19.11.2011 19:26:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                          arnošt - >> Mám síce dobrý a kvalitný cajk...ale keby keby...!
                                                                          Prúty-Harrison...
                                                                          Navijaky-Daiwa Basiar...
                                                                          Pípaky-Ace i3...
                                                                          Swingre-Fun fishing...
                                                                          Stojan-Nick...
                                                                          Zavážacia lodička zo sonarom a Gps...
                                                                          Väčšinový podiel vo fi.CC-Moore a fi Haits...
                                                                          Ale hlavne mašinky na vyrobu boilies od fi.Boilie-Benz.

                                                                            NTi Sento - Profil | So 19.11.2011 19:16:00

                                                                            pro me Shimano tribal ultra 366 a 3lbs a navijaky aero technium mgs to je pro me nej a top sen zatim...............

                                                                              NAnýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 19:14:04

                                                                              rover >> no děkuju....)))

                                                                                NPepa5 - Profil | So 19.11.2011 19:10:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                Kdybych mel dost penez,tak si koupim zdravou nohu nebo necam zrepasovat tu starou.Pak totiz muzu jit na ryby kdy chci a kam chci.A to je nejdulezitejsi.

                                                                                  Nrover - Profil | So 19.11.2011 19:07:20

                                                                                  Anýzový dědek >> Jsi zbytečně skromný, ...nicméně se mi to líbí

                                                                                    NAnýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 19:02:27

                                                                                    rover >> Já jí taky nemám...heh
                                                                                    a nechybí mi

                                                                                      Nrover - Profil | So 19.11.2011 19:01:01

                                                                                      Anýzový dědek >> Kdybych tu měl možnost elektronického podpisu, neváhal bych ...

                                                                                        NAnýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 18:56:08

                                                                                        nunulka >> no je to podobnost čistě náhodná a zvláště ironická....o))) Ne po požití Ironu...o))))

                                                                                          Nnunulka - Profil | So 19.11.2011 18:53:44

                                                                                          Anýzový dědek >> tak s tímhle se nedá dělat nic jiného než souhlasit

                                                                                            NAnýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 18:53:22

                                                                                            rover >> jj- ryby jsou zdravé, a proto je mají někteří hodně v oblibě.....o))) Zvláště zdarma....o))))

                                                                                              Nrover - Profil | So 19.11.2011 18:50:22

                                                                                              Anýzový dědek >> jj, souhlas, ...pravidla respektuji, dál problém rozvádět nechci. Je zajímavé, kam až se určitá diskuse může dostat. "Ryby" mají vliv na hodně věcí :-)

                                                                                                NAnýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 18:41:05

                                                                                                rover >> no nevím, jaký je Martinův názor, ale má tu určená pravidla, tak se je snažím trochu dodržovat.

                                                                                                  Nrover - Profil | So 19.11.2011 18:38:53

                                                                                                  Anýzový dědek >> Docela rád bych znal na toto téma Martinův názor, nicméně rozumím a chápu :-)

                                                                                                    NAnýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 18:36:30

                                                                                                    rover >> nejsem prudy, ale nechci baňu od MM

                                                                                                      Nrover - Profil | So 19.11.2011 18:30:59

                                                                                                      Anýzový dědek >> jj, ...a nebuď tak prudérní, stojí nás to všechny docela "slušný" háky ...

                                                                                                        Ncashi - Profil | So 19.11.2011 18:28:19

                                                                                                        big baitrunnery od schimana, Prut S Range 12´6´´ ,flajzary ale nejvíc bych dal asi do kvalitního krmení :D

                                                                                                          NAnýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 18:27:34

                                                                                                          rover >> jistě že má a nic proti němu (rybářskému) nemám. Tamto nekomentuju.

                                                                                                            Nrover - Profil | So 19.11.2011 18:23:35

                                                                                                            Anýzový dědek >> A že "tam" vědí, jak zatočit s "problémovým" obyvatelstvem :-) Ten TOP vercajk přeci jen své opodstatnění má :-)

                                                                                                              NOreh - Profil | So 19.11.2011 18:20:59

                                                                                                              osobne mam dobry vercajk rad. radsej si kupim par veci raz za cas, ale takych lepsich, ako stale nejake srotaky. s lepsou vybavou je to take prijemnejsie, uz len pohlad na pekny plavak stoji za to. ze aj tak chytim to iste, to mi vobec nevadi :)

                                                                                                                NAnýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 18:19:44

                                                                                                                rover >> tam by nepomohly ani ruské třpytky

                                                                                                                  NHlubočepy - Profil | So 19.11.2011 18:15:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                  Možná,že v případě vyšších rozpočtů by ani tak asi nešlo o to jít a navalit se super vercajkem za bambilión.Mnohem větší pozitivum by bylo v tom ,že by skromný a vytrvalý rybář jako třeba moje maličkost :o)) mohla jezdit na ryby kam by chtěl,kdy by chtěl a na jak dlouho by chtěl-a hlavně jak často by chtěl-samozřejmně po konzultaci s drahou polovičkou.Takže mě napadá,že to "jak často" by asi stejně neklaplo.Nakupování rybářských potřeb je prostě druhý koníček kolegů, kteří tím vyplňují mezery mezi výpravama.Teď jim Začíná sezóna :o)

                                                                                                                    Nrover - Profil | So 19.11.2011 18:09:17

                                                                                                                    Anýzový dědek >> Mluvíš mi z duše :-)
                                                                                                                    A dával bych je pro tuto potřebu zadara ...

                                                                                                                      NStewik - Profil | So 19.11.2011 18:08:25

                                                                                                                      arnošt - >> Neobmedzený rozpočet ??? Hmmmm ??? Tak najprv by som si kúpil dajaké dobré autíčko kombičko a v podstate už mi ani nič nechýba :D Už jen dobrá frajerka mi chýba, ale tu za peniaze nezoženiem :D možno hej, ale o také nemám záujem :)

                                                                                                                        NAnýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 18:07:45

                                                                                                                        rover >> tam tak po tunách....o)))

                                                                                                                          Nfheavy - Profil | So 19.11.2011 18:06:42

                                                                                                                          virtuálně bych si představoval/do kaprařiny/pruty sportex briliant carp396cm a navijaky daiwa tournament basiar