- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bivak, lehátko, spacák limit 13 500 Kč?
Ahoj, zvažuju nákup těhle třech věcí, poraďte mi vhodnou kombinaci. Chci bivak pro 2 (bez zimního přehozu), pohodlné lehátko, spacák stačí do 0, ale rád bych kvalitní. Není to moc peněz, ale nabídek je hodně a jelikož to bude tak na 3-5 víkendových výprav ročně, možná nějaká delší....nechci si to kupovat něco co bych ročně musel měnit. Dobré by bylo kdyby to bylo všechno od jedné firmy, ale není to podmínkou. Díky
Autor diskuse: Palica_von_zvreca - Profil , 9.11.2011 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NPalica_von_zvreca - Profil | Čt 10.11.2011 14:21:10
arnošt >> nikdy jsem na takovéto výstavě nebyl, ale letos se chystám na for fishing, jak velké slevy tam cca jsou? máš představu? a jaký máš ten ehmanns? přemýšlel jsem i o něm, že bych to vzal na německým eshopu i s lehátkem a spacákem.
NMD-Carp - Profil | St 9.11.2011 22:17:25
Goldik1 >> Proč myslíš že je pro děti? O tom tam nic nepíšou.
Narnošt - Profil | St 9.11.2011 22:16:34
Palica_von_zvreca - >> Chválu na Ehmannse ti můžu klidně zopakovat,sám jednoho vlastním. :-) A že se dá lecos v bazaru koupit třeba za půlku,je taky pravda.Mám s tím dobré zkušenosti.Ale po Vánocích budou i výstavy... :-D
NPalica_von_zvreca - Profil | St 9.11.2011 21:43:06
Machino >> Nespěchám na to, leda bysme jeli v zimě bivakovat a jedem, co? :D
NMachino - Profil | St 9.11.2011 21:27:02
Palica_von_zvreca >> to je pravda ale možná by jsi s koupí měl trošku počkat..po vánocích budou akce:o)
(pokud to ovšem nemáš jako vánoční dárek.)
(pokud to ovšem nemáš jako vánoční dárek.)
NPalica_von_zvreca - Profil | St 9.11.2011 21:19:51
Machino >> Tak já si myslím, že zrovna JRC je firma, která těch bivaků prodá hodně a to je známka, že asi stojej za to....
NPalica_von_zvreca - Profil | St 9.11.2011 21:08:44
Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov_na_MRK_rezignující - 9.11.2011 19:54:21 >> díky za radu, bazar průběžně sleduji a teď se mi tam líbil jeden bivak Ehmanns, na ty jsem slyšel docela chválu....
NMachino - Profil | St 9.11.2011 19:59:01
Palica_von_zvreca - >> Já mám JRC QUAD 2 MAN a jsem s ním spokojen...určo jsou ilepší bivaky ale za podstatně větší peníze...poměr kvalita ku ceně je podle mě u jrc supr...
Nrover - Profil | St 9.11.2011 19:54:34
To akční JRCčko je velmi dobrý kompromis, jak cenový tak kvalitativní, testovali jsme ho celou letošní sezonu s velmi dobrými výsledky, ...vnitřní rosení jednoplášťového provedení nemá smysl řešit, přílišné zatížení, a tím pádem lehké narušení skeletu na vnitřním středovém háčku ( 2x ) také ne, lehký prosak vody ve spojích zadních oken se dá s grácií dobrodruha také bez mrknutí oka "přejít" ...rychlé postavení, složení, kvalitní zpracování, prostornost a celkově bezproblémová manipulace myslím hovoří ve prospěch tohoto "nouzového" přístřešku celkem jasně, ....pohodlné lehátko a teplý spacák je už pouhýn bonusem "asijského" výrobce :-)
NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | St 9.11.2011 19:54:21
Palica_von_zvreca - >> Chlape, pokud jako nechceš být cool, trendy a supermoderní kaprolovec, tak si v klidu pohlídej bazar a tam se dají koupit supr věci pár krát použité a mnohde ještě v dlouhé záruce, Bivak Quad 2 MAN od JRC se tam občas objeví za 5 - 6000 kč, lehátek tam je jak howen od všech značek a za dvojku v klidu pořídíš supr spacák s popruhama ma lehátko, s flicem uvnitř atd. Spacák ale samo ber nový. Spousta rybářů jezdí na delší výpravy k vodě na čuníka a podle toho pak ty spacáky voní. Štastnou ruku při výběru...
NKolis - Profil | St 9.11.2011 19:53:38
Goldik1 >> czechcarp - 9.11.2011 19:46:00 >> Mám ho taky, + tento http://www.tropicliberec.cz/spaci-pytle-a-prehozy/spaci-pytel-jrc-3d-box-bag-4-season--j2200-052
s přehozem JRC o)))
s přehozem JRC o)))
Nczechcarp - Profil | St 9.11.2011 19:46:00
Kolis >> Myslím že se tam dá domluvit výměna za jiný spacák s doplatkem. Já bych šel do tohoto:http://www.chytapust.cz/giants-fishing-spaci-pytel-sleeping-bag-5-seasson-extreme/d-73897/
Mám ho a je v poho. Spal sem v něj v -5 a v poho, ale do většího mrazu už bych nešel. :-)
Mám ho a je v poho. Spal sem v něj v -5 a v poho, ale do většího mrazu už bych nešel. :-)
NKolis - Profil | St 9.11.2011 19:36:02
Goldik1 >> czechcarp - 9.11.2011 19:31:58 >> Do limitu 13 500 Kč si zadavatel může koupit další pytel na chladnější období.... o)))
Nczechcarp - Profil | St 9.11.2011 19:33:39
MD-Carp >> Kombinace pěkná. Ale ten spacák je pro děti. :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
2:51NKrátkodobá kaprařina x 9995
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8063
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNKyjský rybník, Džbán 50908
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H











