- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co říkáte na tyto skoroFlajzary???
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
15x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
Lee-Haney - Profil | Ne 23.10.2011 22:49:54
arnošt - Profil | Ne 23.10.2011 22:47:21
vundu - Profil | Ne 23.10.2011 22:45:54
mě je jedno co si ty myslíš...já si je nekoupím(pokud si to nepochopil z mých komentářů),jen poukazuji na to že zde není něco v pořádku.... a víc už to rozebírat nebudu,protože si pořád oba stojíme za svým-ty s něma souhlasíš,já je odsuzuji........
vundu - Profil | Ne 23.10.2011 22:39:17
Lee-Haney - Profil | Ne 23.10.2011 22:38:18
Lee-Haney - Profil | Ne 23.10.2011 22:35:16
Důvod proč proti tomu nic nemám je jednoduchý,kdybych byl na jejich místě tak dělám to samé a myslím si že spousta z vás taktéž.Není to zlatokopectví,každá firma se přece snaží udělat největší zisk.Navíc vysoká cena výrobku který je za ni prodatelný zvyšuje firmě prestiž.Dneska je prakticky všechno předražené xkrát,ale právě u věcí jako jsou signalizátory mi to neva ,protože je prostě k životu nepotřebuju.
Pišu stále dokola to samé a už je to i nudné.Já chápu že se vám to nelíbí,ale to je tak jediné co s tím můžete dělat.Proti cenám na trhu se dá bojovat jedině tím že si danný výrobek za tu cenou nekoupíte.Kdyby firmy měli s cenou vždy reagovat podle toho že někomu jejich výrobek přijde drahý tak se máme jako prasata v žitě,ale sám vídíš že to tak nefunguje.Firma bude s cenou reagovat jedině podle zájmu o výrobek.V horším případě svoji výrobu přenese do Číny....
Standey - Profil | Ne 23.10.2011 22:34:16
arnošt - Profil | Ne 23.10.2011 22:31:06
vundu - Profil | Ne 23.10.2011 22:18:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
a jestli tě to zajímá,tak cena flajzaru(jakéhokoliv)mi je u zadnice-PROSTĚ MI VADÍ,ŽE JE TO U NÁS CENOVĚ ÚPLNĚ JINDE NEŽ KDEKOLIV V EU
Lee-Haney - Profil | Ne 23.10.2011 22:08:54
Politiku sem netahej,to je uplně mimo mísu.Ti totiž rozhazují naše peníze z daní které my musíme platit.V rybařině si nemusíš kupovat vůbec nic,je to jen tvoje volba a to že jsou lidé schopni dát tolik peněz za krabicu s trochou elektroniky je jen a jen jejich problém a ne Flajzara což ty a mnozí zde nedokážou pochopit.
Pokud chceš vědět co je u mě zklatokopectví tak se stačí podívat na naši nadnárodní společnost Čez která si z našich dannní vybudovala monopol a teď lidi kteří ji z danní pomohli vybudovat ždímá z peněz.V dnešní době se bez elektřiny už těžko obejdeš,takže ji musíš kupovat za ten balik.Ovšem tady se bavíme o rybářské kravině bez které se dá lehce žít a kupovat ji nemusíš,navíc máš na výběr z dalších x výrobků za menší peníz,ale ty asi lidem nevoní,protože nejsou dostatečně in.Proč lidi nejdou brečet k Foxu a Delkimu že jejich krabice s trochou elektroniky jsou předražený tovar?No proč?Protože to nejsou české firmy?
Lee-Haney - Profil | Ne 23.10.2011 21:59:56
Transalp2 - Profil | Ne 23.10.2011 21:23:29
Přemet:-) - Profil | Ne 23.10.2011 18:01:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Vitta - Profil | Ne 23.10.2011 18:00:57
Kolby73 - Profil | Ne 23.10.2011 17:11:12
http://www.youtube.com/watch?v=2EF1YtTEPEk&feature=related
arnošt - Profil | Ne 23.10.2011 16:51:22
Peter94 - Profil | Ne 23.10.2011 15:44:39
Ano ,tu fotku som videl,preto som sa pytal na ten kufrik.Mam v tom rad poriadok ,preto ten kufrik si kupim tiez,aby neboli pohadzane kade tade ,ale na jednom mieste.Dik
Kolby73 - Profil | Ne 23.10.2011 15:19:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Když si někdo dovolí tak nestydatě lhát, tak už si dovolí cokoliv. A pokud tady někdo píše pi*oviny typu "jde o byznys a né o zákazníka" tak by se měl co nejdřív vzpamatovat. Vždycky je na prvním místě zákazník, bez něj se můžou jít klouzat. A Flajzaru se po tomhle fó-pá rapidně sníží zákaznická základna v ČR. Ale dobře jim tak, koledovali si o to...
fishman - Profil | Ne 23.10.2011 15:13:24
nějaké foto a info jsem dával už sem, když mi to přišlo domů
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=638269
Červené karty: Lee-Haney, Hermis_s
Čtenáři této diskuse také sledují
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
Lov z nafukovacího člunu1187
Jak na odlévání olova?856
Fanclub značky Shimano16402
Shimano Power Aero 100001660
Rybarsky vozik233
Lexikon boilies komponentů901
Mikbaits - pikantní švestka534
Mikbaits boilie LiveriX307
Kde to žije - kaprařina
22:42Boilies TB baits- chytací řada 47
22:30Krátkodobá kaprařina x 10039
21:19Kyjský rybník, Džbán 50914
19:39ATTs hlásiče a ATTx příposlech 552
9:46ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
7:27471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











