MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Expanze Pure Fishing Inc. ?

Na stránce http://www.eu.purefishing.com/ jsem zjistil, že už koupili i Shakespeare, Penn, JRC a Stren. Myslíte si, že pro nás, obyčejné rybáře, to bude přínos, proděláme na tom nebo se nás to nijak nedotkne?

Autor diskuse: Jarda Š. ®
Zařazeno do: všeobecné - náčiní, doplňky, 5.10.2011

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N fotojakes - ® Pá 7.10.2011 10:51:50
meteor >> to rozhodně, protože mnoho rybářů má prostě svou oblíbenou značku:-)
N meteor - ® Pá 7.10.2011 10:47:30
fotojakes >> ... a nehledě na to, že firma vlastnící takové portfolio jednotlivých rybářských značek, bude mít větší tržby a tím i zisk, než kdyby je sjednotila pod jednu značku :-)
N fotojakes - ® Pá 7.10.2011 10:43:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
lordsee >> máš pravdu, přesně tohle dělají. Stačí otevřít některý evropský časopis a je ti to jasné, když tam najdeš deset celostran inzerce na produkty firem, které spadají pod Pure fishing. S takovým objemem inzerce se už dá vyjednávat o velmi nadstandardích podmínkách s každou redakcí.

Nehledě na to, že takové společnosti už se vyplatí vlastní marketingové oddělení, které na marketingu maká po všech stránkách.
N lordsee - ® Pá 7.10.2011 10:24:19
Myslím, že to je jen marketingový tah těchto značek a to, že každá tato vlastní značka je prestižní a jde vlastní cestou a daří se to – ale musí mít velké výdaje na reklamu tak proč se nespojit a válčit spolu proti jiným známým či neznámým značkám prodejců. Nadále jejich spolupráce možná umožní strhnout vlnu nového sortimentu a trendu v rybářství, kterému jsme tak propadli - čas ukáže jakou strategii zvolí a budou chtít být prospěšný pro náš rybářský cejch.
N Jarda Š. - ® Pá 7.10.2011 10:21:21
tichy blazen >> Jasně, na lyže se používají materiály jako na pruty, na součástky jízdních kol materiály jako na navijáky, takže můžou získat velkou výhodu, kterou budou válcovat konkurenci.
N tichy blazen - ® Pá 7.10.2011 10:09:45
Jarda Š. >> Když to vezmeš čím víc budou investovat, tím víc na tom můžou tzv trhnout. Zase by neskoupili tolik řekněme i známých značek, aby je pak nechali padnout či krachnout. Je to vysoká hra s penězi o kterých si můžem nechat zdát
N Jarda Š. - ® Pá 7.10.2011 10:05:05
tichy blazen >> Jde o to. jestli Jarden Corporation bude dostatečně investovat do aplikovaného výzkumu a vývoje, k čemuž si touto koncentrací vytvořila výborný předpoklad.
N tichy blazen - ® Čt 6.10.2011 19:40:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Jarda Š. >> ale management firmy je zaměřen na prachy, takže kdo dělá lyže bude dál dělat lyže,alespon snad, pokud každý zůstane u svého kopyta a páni z vrchu se budou zajímat o své peníze, věřím tomu že si rybářské značky udrží svou kvalitu
N Jarda 2004 - ® Čt 6.10.2011 16:48:53
Jarda Š. >> Scela jistě ale renovované značky mají neustále ve výrobě svoje kontrolóry kteří hned tak něco nepustí čímž si hlídají kvalitu a zřejmně i odlišnost.
N Jarda Š. - ® Čt 6.10.2011 11:38:28
tichy blazen >> Sama Pure Fishing Inc. je rybářskou divizí mamutího koncernu Jarden Corporation (další divize se zabývají cyklistikou, lyžováním ap.).
N Jarda Š. - ® Čt 6.10.2011 11:26:12
Jarda 2004 >> V rybařině to je ale něco trošku jiného, protože dneska se téměř všechny pruty a navijáky vyrábějí v Číně a továren, které to vyrábějí, je podstatně méně než značek, pod kterými se to prodává.
N Jarda 2004 - ® St 5.10.2011 23:19:09
Jarda Š. - >> Je to jako v autech koncern WV koupil od Škodovky po Audi ještě další výrobce a vozidla si zanechaly svoji tvář i výjimečné vlastnosti a tenhle případ bude to samé výrobce byť konsorcium nebude dělat vše stejné hodně by tím tratil.
N tichy blazen - ® St 5.10.2011 22:23:30
Já bych řekl že určitý dopad na rybáře to mít bude. Přirovnal bych to k renaultu - Renault si drží svůj standard,koupili dacii a mnohé se tam zlepšilo. Těžko říct kterým směrem se vrhnou, pokud budou chtít na všem ušetřit půjdou všechny dané značky do kopru, ale taky si můžou udržet své renomé a jet každá svou cestou pod záštitou nadnárodní společnosti.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | náčiní, doplňky ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniAVID CARP zimní bunda M / L/ XL / XXL

Za 1.895
Bunda s vícevrstvou izolací a svrchní voděodolnou vrstvou - THERMAL QUILTED JACKET. Více na www.chytiljsem.cz

akce, rybareniSOUL - Vážící trojnožka TRIPOD WEIGHSYSTEM

Za 809
Výprodej - sleva 40% na vše! (do vyprodání skladových zásob)

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o.

Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se slevami 5 –...