Orvis cup - Ano nebo Ne?

Je Orvis cup podle vás dobrý podnik, nebo ne?
Autor diskuse: u.x.a. - Profil , 3.10.2011 muškaření - závodní sektor

je dobré sypat duháky a nově i potoční pstruhy do vltavy

A) ano60%

B) ne 14%

C) dal bych do nějaké vhodné přehrady2%

D) zarybnil nějakou pstruhovku24%

Od 3.10.2011 hlasovalo 140 čtenářů.

NMates PB - Profil | Čt 6.10.2011 11:13:04

Já měl na základce moc hezkou dějepisářku, přiznám se, že i figurovala v mých prvních erotických představách.

    NXAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 11:12:12

    Pike >> nekruť se oranžovej tlusťochu, 2002 a 2004 je prostě dříve než 2005

    A jak je to tedy s tou bankou? Jste tam ještě? Budete nějak lobovat, když zjistíte, že jdete ke mě na DCčko? Co kdybych o vás napsal do zprávy něco ošklivého? Předložíte svému zaměstnavateli výpisky z MRKu? Uznej, že já přece nemůžu sdělit objednavateli, že nechci nějaké dva lidi vyhodnocovat, to by bylo neprofesionální.

    pro pepu-č: a MRK může poprvé dokonce prosáknout do kapitalistického byznysu :-)

      NFiretiger - Profil | Čt 6.10.2011 11:09:26

      pepa-č >> mě tam dějepravu vtloukala do tvrdé lebi Korandová, ale je to už nějaký čas :)

        NŘízek 29,76 - Profil | Čt 6.10.2011 11:06:34

        Mrknato >> závodící rybáři nemají vyjímku?, v tom případě je drtvivá vetšina závodů ilegálních, i třeba takový MS či ME:-)
        jako zavřít revír pro nezávodící rybáře je fakt normálni praxe.

          NXAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 11:05:42

          Venca888 >> Už je to dávno, co firma XYZ získala za lehké podpory politiků na radnici zakázku za x korun českých. Protože do toho furt někdo šťoural, tak firma XYZ poté raději pustila peníze do nějaké hezké akce pro lidičky, které si politici pročistili přes mediální agenturu ZYX, pro kterou udělali velmi potřebnou studii či konzultaci. Je třeba tomu fandit, měli bychom si vážit tradic!

          Takhle nějak jsi to myslel?

          PS: celý tento příběh je smyšlený, vyfabulovaný a jakákoliv podobnost s reálnými firmami či osobami je čistě náhodná!

            NPike - Profil | Čt 6.10.2011 11:03:26

            XAXAP >> ...................tuším dvakrát na Posledním poháru - bylo to ale dříve než píše můj kronikář Pájka, sic má slabou paměť a je línej hledat data..........................

            Já psal o letech 2004 a 2005 a tys byl prokazatelně na PP v roce 2004. Takže myslím, že tohle stačí.

            PS: s rokem 2005 jsem se sekl, to jsem uznal.

              NMrknato - Profil | Čt 6.10.2011 11:01:41

              Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 6.10.2011 10:29:16 >> Rozdíl s Tour je v tom, že se Tour neřídí podle zákona 99/2004. Prostě v době konání OC byl na Vltavě vyhlášen zákaz rybolovu celoplošný. Jiný ani vyhlásit nelze. Potom šlo o "pytláctví", ale organizované ÚSMP....

                Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 6.10.2011 11:01:34

                Mates PB >> ano, nemálo...
                Občas je sranda se do těch deníčků podívat a porovnat je s realitou.

                  NXAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 10:59:21

                  medvěd >> Nechci bejt na tebe přísnej jako na Pájku nebo drozďáka, jsi starší. Nicméně co víš o vývoji, abys ho mohl označovat adjektivy, Petře?

                  Apropos, neschopnost přijmout vývoj je jeden z bazálních problémů v sebedeterminaci. Slabá determinace zas vede k blokům, které si obvykle taková osoba neuvědomuje, zejména kvůlivá interakci ega a superega.

                    NVenca888 - Profil | Čt 6.10.2011 10:54:17

                    kdysi dávno jel povoz s živejma rybama kolem Vltavy, najel na patnik, převrátil se a všechny kádě se pstruhama se vylily do řeky. Tak pozvali všechny rybáře a nerybáře, aby se pokusili ty pstruhy zase pochytat. Z toho vznikla tahle pěkná tradice, kdy se nejdřív ryby vypustěj, aby se následně zase hned chytili (za normálních okolností nepochopitelnej počin). Sejde se hodně lidí, měšťani vyvedou svoje děti a psy, prodávaj se párky v rohliku, cukrová vata a lidi užívaj čerstvýho vzduchu. Já tomu fandim... v dnešní uspěchaný době bysme si tradic vážit měli.

                      NXAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 10:53:29

                      Pike >> Kdy jsem se sekl nebo byl v této diskusi usvědčen? Stavíš na tom svůj algoritmus, tak ať se přesvědčíme, jestli může platit, či ne.

                      A prima vzpomínka nemá nic společného s kamarádstvím. A jak je to tedy s tou bankou, jste tam? Je naděje, že se užijem v profi levelu?

                        Nmedvěd - Profil | Čt 6.10.2011 10:51:33

                        XAXAP >> Pike Ti neskládá životopis.Jen deklaruje,jak je Tvůj včera zmiňovaný vývoj překotný.Nic víc bych v tom nehledal.Snad jen to,že takhle rychle se vyvíjí snad jen dítě do tří let věku

                          Npepa-č - Profil | Čt 6.10.2011 10:51:13

                          XAXAP >> tak mrk nemá hranice. to je mi jasný už dávno.
                          zatím to tedy neumím matematicky dokázat.

                          letos se dávala nobelovka za jakési teorie o rozpínání nekonečného vesmíru, příští rok to bude teorie o rozpínání nekonečného mrku a jeho nekonečných možností. si piš.

                            NMates PB - Profil | Čt 6.10.2011 10:50:44

                            XAXAP >> Deníček mám doma, když tak večer. Osobně si myslím, že v deníčku tě má nemálo muškařů, nebo na mušku lovících.

                              Npepa-č - Profil | Čt 6.10.2011 10:49:20

                              XAXAP >> zbytečný - je stačíš vzdělat a poučit tady.

                                NXAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 10:49:18

                                pepa-č >> je velmi humorné, co dokáže věta s obavou o čistotu s některými lidmi:
                                - Pájka mi tu skládá životopis
                                - drozďák mě ignoruje, ale pořád se o mě baví ... a hlavně v tom má jasno - měl by se stát Pájkovo poradcem, bo Pájka je línej ověřovat fakta :-)
                                - diskuse se nepřímo zúčastnili Akvinský a svatý František
                                - Mates přiznal, že mě má v deníčku
                                - barona to nebaví, ale furt sem leze

                                Není to magické, mystické či monstrózní?

                                  NŘízek 29,76 - Profil | Čt 6.10.2011 10:48:09

                                  jen mu dejte šanci, on je něco jako sv.Pavel:-))

                                    NPike - Profil | Čt 6.10.2011 10:45:47

                                    XAXAP >> Líbí se mi tvá diskuzní taktika. Když se sekneš či jsi usvědčen z omylu, situace se náhle zklidní a je pomalu odsunuta jinam.
                                    Takže z mistra světa se na chvíli stane takový ten kamarád a až ho to přejde, tak si za chvíli zase zamachrujem.
                                    Proto mne hodně tvých příspěvků tak nějak pobaví, když si tebou proklamované věci srovná s realitou.
                                    Takže klidně pokračuj.

                                      NXAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 10:44:50

                                      Pike >> Nechceš to sepsat? Já už si to skoro nepamatuju a bylo tam dost legrace. Zejména Pepe Lopez párty a lihový svůdce Slamák mi utkvěly v paměti :-)

                                      Apropos, ještě jste s drozďákem v té bance? Možná se potkáme ve vzdělávacím procesu :-)

                                        Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 6.10.2011 10:44:12

                                        Pike >> já to pitvat nebudu, bo mám v genezi celé kauzy dávno jasno. Zapadá to do sebe jak kolečka u švýcar.