Orvis cup - Ano nebo Ne?

Je Orvis cup podle vás dobrý podnik, nebo ne?
Autor diskuse: u.x.a. - Profil , 3.10.2011 muškaření - závodní sektor

je dobré sypat duháky a nově i potoční pstruhy do vltavy

A) ano60%

B) ne 14%

C) dal bych do nějaké vhodné přehrady2%

D) zarybnil nějakou pstruhovku24%

Od 3.10.2011 hlasovalo 140 čtenářů.

NMates PB - Profil | Čt 6.10.2011 13:31:30

G.Moolis >> A jo, to mi nedocvaklo, máš pravdu.

    NMates PB - Profil | Čt 6.10.2011 13:30:26

    svoban >> Mám důvodné podezření, že pod koženou sukničkou nebyla na ostro, jak to obyčejně v těch dobách chodívalo...

      NG.Moolis - Profil | Čt 6.10.2011 13:26:56

      Mates PB >> Asi dostanem červenou, ale musím reagovat. Veveřice fungovala v Osadě havranů. Jiná doba, jiný místo. Hrdinové Lovců mamutů byly zarostlí celí a vůbec se nevyholovali. pazourkem to asi bolí.

        Nsvoban - Profil | Čt 6.10.2011 13:24:00

        Mates PB >> Užívala k tomu pazourek? Všiml sis i jiných detailů?

          NMates PB - Profil | Čt 6.10.2011 13:22:07

          G.Moolis >> Pamatuju, že Veveřice ve filmovém zpracování měla vyholené podpaždí.....byl to kus ženský.

            NG.Moolis - Profil | Čt 6.10.2011 13:14:29

            Pike: Myslím, že by ses k tomu vracet neměl. Dej si radši pivko. A přečti dítěti pohádku. My te´d jedem v Lovcích mamutů. Paráda. Byly to krutý a nebezpečný časy.

              NŘízek 29,76 - Profil | Čt 6.10.2011 13:06:34

              pepa-č >> já to vidím jasně, vzhledem k obvyklé stranické příslušnosti oranžových tlustochů a politickým preferencím uráženého:-))

                Npepa-č - Profil | Čt 6.10.2011 12:58:44

                Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 6.10.2011 12:56:22 >> to já nevím, tak pak je to dvojnásobně pěkné a je třeba tento monent vyzdvihnout hned dvakrát. :-)

                  NŘízek 29,76 - Profil | Čt 6.10.2011 12:56:22

                  pepa-č >> ano toto oslovení má skrytý význam a uráží dotyčného dvojnásobnou mírou:-)

                    Npepa-č - Profil | Čt 6.10.2011 12:49:20

                    já bych vyzdvihl zajímavý moment, kdy arbirtr komunikce a odhalovač skrytých motivací a nadužívač slova "frustrace" (cca každý třetí zápis - odhad) oslovuje spoludiskutéra: oranžovej tlusťochu.

                    to je pěkné.

                      Nmedvěd - Profil | Čt 6.10.2011 12:45:41

                      XAXAP >> to jsi těm dvěma fakt vyhrožoval?

                        Nmedvěd - Profil | Čt 6.10.2011 12:42:56

                        XAXAP >> Hele,klidně buď.Já si to tak neberu.Nicméně hezky se čte když Ty píšeš o egu a superegu a navíc opět používáš to vznešené výrazivo.Opravdu pěkné.K tomu vývoji snad jen tolik,že si jej dokážu uvědomit jak u sebe tak zejména u dcery.Tam je to sledování velmi zajímavé a pro mne velmi příjemné

                          NXAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 11:56:13

                          Drozďáku, neignoruješ mě náhodou? :-))) Tu frustraci nějak nezvládáš. Nechceš se zdokonalením té ignorace nějak pomoci?

                            Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 6.10.2011 11:34:18

                            Pike >> to platí zcela obecně, neb vždycky když mají všichni kolem úterý, tak jen Chachar zrovna šábes. Tahle individuální výsada platí zcela obecně při jakékoliv příležitosti. Aneb když dva dělají totéž, není to vždy totéž, aneb definice lůzy:

                            obrovské nároky na ostatní, vůbec žádné na sebe.
                            když jsem náhodou přistižen při nepravosti, pravidla pro mě neplatí, mám šábes.

                            Krystalická podoba zmrdství.

                              NXAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 11:25:20

                              Pike >> Uklepl ses v číslici, Lukáši. Ale opravovat to hned nemusíš, nejsem takový puntičkář. A mazej na prochajdu, dneska je poslední hezkej den!

                                NPike - Profil | Čt 6.10.2011 11:22:19

                                XAXAP >> Protože je venku hezky, odjíždím s dítětem na procházku. Přeci jen, poslední dva dny své dvoutýdenní dovolené asi využiju vhodněji, než debatou s člověkem, který není schopen pochopit, že rok 2004 není dřív než rok 2004. To fakt nemá cenu.
                                Večer se k tomu možná vrátím.

                                  NMates PB - Profil | Čt 6.10.2011 11:21:38

                                  XAXAP >> Měl si smůlu.

                                    NXAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 11:16:55

                                    Mates PB >> naše dějepisářka na základce měla chlupatý nohy a knír, na gymplu zas vypadala jako páže a platonicky milovala Žižku

                                    Má to nějakou souvislost s mým vývojem? Ovlivnilo to vztah k soutěžím v LRU? Pájko, droz´dáku, medvědééééé?!

                                      NŘízek 29,76 - Profil | Čt 6.10.2011 11:15:25

                                      XAXAP >> já fakt nevim, já o tom nikdy nepřemýšlel:-)

                                        NXAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 11:14:06

                                        Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 6.10.2011 11:06:34 >> a je nějaká taková výjimka vůbec podle zákona možná?

                                        Normální praxe to je, je ovšem opravdu legální?