Orvis cup - Ano nebo Ne?

Je Orvis cup podle vás dobrý podnik, nebo ne?
Autor diskuse: u.x.a. - Profil , 3.10.2011 muškaření - závodní sektor

je dobré sypat duháky a nově i potoční pstruhy do vltavy

A) ano60%

B) ne 14%

C) dal bych do nějaké vhodné přehrady2%

D) zarybnil nějakou pstruhovku24%

Od 3.10.2011 hlasovalo 140 čtenářů.

LudaT - Profil | Čt 6.10.2011 10:44:10

pepa-č >> Ty si vůl :-))

    pepa-č - Profil | Čt 6.10.2011 10:41:47

    u.x.a. - >> přejmenuj otázku na "Kostlivec je skříni - ano nebo ne?"

      Pike - Profil | Čt 6.10.2011 10:40:22

      drozďák 30,42 >> A k té Xaxapově společensky pojaté Poličce snad je toto. Já tam začal jezdit až v roce 2002, Xaxap už jich pár za sebou měl. Viděli jsme se na několika závodech. Společensky přímo závody prožíval hlavně Alan. Xaxap mne jednou velmi zaujal jako velmi nadšený a nervozní kouč jeho ségry, která šla po dobrém umístnění.

        XAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 10:40:11

        Mates PB >> ukááááááž :-)

          XAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 10:37:59

          Pike >> no vidíš, že to jde, když nebudeš línej, zjistit si ta data správně :-)

          Ale myslím, že jsme spolu v týmu stejně nikdy nechytali. Při své poslední účasti jsem zaskakoval za někoho v Grünotýmu (tuším za Vachudu), před tím to bylo s Radimem Zemanem, Mírou Paurem a posledního už si nepamatuju.

            drozďák 30,42 - Profil | Čt 6.10.2011 10:36:45

            V té tabulce bude možná zakopáno celé jádro pudla.

              Řízek 29,76 - Profil | Čt 6.10.2011 10:34:09

              LudaT >> ok, díky.

                Řízek 29,76 - Profil | Čt 6.10.2011 10:33:28

                Pike >> hluboce smekám, ale fakt hluboce, a to i před Kubou, von je na to závodění fakt dobrej.

                  LudaT - Profil | Čt 6.10.2011 10:33:15

                  Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 6.10.2011 10:29:16 >> VRP= výkon rybářského práva (dovolím si odpovědět za Mrknata)

                    drozďák 30,42 - Profil | Čt 6.10.2011 10:30:42

                    Pike >> Pájku, to je nesmysl. Tu tabulku určitě zfalšoval Křovinec.

                      Mates PB - Profil | Čt 6.10.2011 10:29:24

                      XAXAP >> To ne, ale naskenoval jsem si to do svého elektronického deníčku.

                        Řízek 29,76 - Profil | Čt 6.10.2011 10:29:16

                        Mrknato >> já nevim, podle me seš uplně vedle:-), když se jede tour de france, tak se jim taky neproducíruješ na s-ce:-)
                        btv-co je to vrp?

                          Pike - Profil | Čt 6.10.2011 10:27:56

                          XAXAP >> Ok, rok 2005 tedy ne, ale rok 2004 zcela jistě ano, že. Tedy když jsem včera psal 2004, tak to zcela jistě dříve nebylo.

                          http://www.cesky-muskar.eu/archivPM/rsk_CB/zav_mus/​prispevek218.html

                          Takže zhruba tak.

                            XAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 10:26:16

                            Mates PB >> Máš mě na zdi? Chceš podpis rtěnkou? Se srdíčkem?

                              XAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 10:23:57

                              Pike >> ...

                                Mates PB - Profil | Čt 6.10.2011 10:21:05

                                XAXAP >> No ale sluší ti to tam. Tak jsem to jako chtěl zmínit.

                                  XAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 10:19:21

                                  Mates PB >> tam to nemá souvislost se soutěžemi LRU, jestli si dobře pamatuju, bylo to u článku o horní Vltavě od Radima

                                  Ale jestli tím myslíš, že jsem jako taky ta celebrita, tak to určitě! Se podívej, kolik lidí jsem stimuloval k různým emočním akcím či mi vytváří různé osudy :-) Kdyby to nebyla umělecky nevyvinutá lůza a nebyli líní, mohl bych si třebas užít i komix, film nebo knihu :-)

                                    Pike - Profil | Čt 6.10.2011 10:18:45

                                    XAXAP >> Xaxape, slabou paměť nemám, slabou paměť máš ty. Minimálně rok 2004 je doložitelný.
                                    Navíc si to pamatuju, protože jsme deviantili spolu.

                                      Mates PB - Profil | Čt 6.10.2011 10:14:36

                                      XAXAP >> A myslím, že jsi vyfocen v legendárním časopisu Muškař a Vazač.

                                        XAXAP - Profil | Čt 6.10.2011 10:12:53

                                        pepa-č >> zas tak mnoho jsem toho neprozávodil, v juniorním věku to bylo něco v plavané. Pak jsem byl párkrát na Poldě (z toho dobrá půlka jen společensky), tuším dvakrát na Posledním poháru - bylo to ale dříve než píše můj kronikář Pájka, sic má slabou paměť a je línej hledat data, popř. nerozezná mě a mou sestru :-) A pak tuším dvakrát nějaké pražské kompetice na Sázavě. Mimo to jsem soudcoval MS v muškaření 1996, ME v muškaření 2000 a MS klubů v plavané 1999.
                                        Srovnání s tou oldskůlovou celebritou není na místě :-)