Jaké boilie na krátké výpravy 3-6h bez předkrmování?

Chtěl bych si vybrat nějaké boilí na krátké výpravy kolem těch 6ti hodin na menší stojáky a menší řeky s dnem převážně bahnitým, příchuť ideálně celoroční, ale může být i pro momentální letní počasí, s tim že bych krmil jen při náhozu punčoškou. Pokukoval jsem zatim po sladčích příchutích od Tandem Bait Impact. Díky za tipy
Autor diskuse: Apollo444 - Profil , 17.8.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Tavris29 - Profil | Po 19.9.2011 20:24:54

Machino >> To pochybuju...Napiš do LK mail a oni řeknou,kde se v HK prodávaj.

    Machino - Profil | Po 19.9.2011 20:22:40

    Tavris29 >> mno je tak akorát na krmení no:)je ale na prd že nikde v rybářskejch v hk nemaj LK:(

      Tavris29 - Profil | Po 19.9.2011 20:19:33

      Machino >> Já na něj nechytám:o) Ale kámoš s kterým jezdím chytat vychvaluje od Václavíka oliheň a rybu. Já nemám důvod zkoušet ho:o)

        Machino - Profil | Po 19.9.2011 20:18:12

        Tavris29 >> jo václavíkem taky krmím:)a chytil jsi něco na václavíka?

          Tavris29 - Profil | Po 19.9.2011 20:15:55

          Machino >> LK bych ani nekrmil. Já na LK chytám a zakrmuju Václavíkem. Funguje to na jedničku.

            hOrii - Profil | Po 19.9.2011 20:15:48

            Machino >> presne tak ale sem s nim naprosto spokojen a momentalne nehodlam menit



              Machino - Profil | Po 19.9.2011 20:14:47

              Tavris29 >> jo ty pytlíky jsem viděl a má i to dobré uzavírání...je to praktický mini balení ale krmit se s ním nedá:)

                Machino - Profil | Po 19.9.2011 20:13:37

                hOrii >> jo za kvalitu se platí....i u nikla je to tak...

                  Tavris29 - Profil | Po 19.9.2011 20:12:43

                  metal >> Však ty si vzpomeneš,toho se nebojím.o)))

                    hOrii - Profil | Po 19.9.2011 20:10:26

                    metal >> ja ho urcite te zkusim a uvidim .chvala na to je, je to jen o tom ze se musi vyzkouset nejlepe na na dvou az trech revirech, jelikoz po jednom chytani nemuze clovek rict ze funguje

                      metal - Profil | Po 19.9.2011 20:10:23

                      Tavris29 >> Jasný ....sakra ale ted momentálně nevim :-))

                        Tavris29 - Profil | Po 19.9.2011 20:09:25

                        metal >> Jestli něco nebudeš vědět,tak se mě klidně zeptej... :o))))

                          Malej - Profil | Po 19.9.2011 20:09:21

                          3xl od nikla funguje dobře

                            Tavris29 - Profil | Po 19.9.2011 20:08:05

                            Machino >> Dobrý je,že LK dělá i mini balení 250g. Pokud ti to nebude fachčit,tak se ti to neprodraží zase tolik. Kup si pidi pytlík a uvidíš sám. Spíš ale sáhni po vanilce

                              metal - Profil | Po 19.9.2011 20:07:03

                              hOrii >> no já to vim , ale jiní to asi nevím, ale to nemá cenu řešit ....

                                hOrii - Profil | Po 19.9.2011 20:06:38

                                Machino >> neni levne levne ale cena u vsech znacek se pohybuje okolo petikila taky si nevyberes

                                  metal - Profil | Po 19.9.2011 20:06:27

                                  Tavris29 >> Když to říkáš :-)) ok

                                    hOrii - Profil | Po 19.9.2011 20:05:26

                                    metal >> v dnesni dobe si nemuze dovolit jit s kvalitou dolu nekdo jilikoz trh je presycen vyrobci techto kaprich dobrot

                                      Machino - Profil | Po 19.9.2011 20:04:51

                                      Tavris29 >> jo o tom jsem přemýšlel(caviar-ovoce),mno není to moc levné boili:)

                                        Tavris29 - Profil | Po 19.9.2011 20:04:37

                                        metal >> To máš pravdu