- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Šebkův rybník boili
ahoj chystám se od 4.9. - 9.9 na šebkův rybník. Vyrážím tam poprve na místo číslo 2. mohl by mi nekdo poradit jáke boili či pelety na tomto rybniku funguji. děkuji
Autor diskuse: hOrii - Profil , 16.8.2011 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Nvundu - Profil | Po 25.3.2013 21:22:45
...v půlce dubna tam máme jet...tak nevím nevím.
nějaké postřehy???
nějaké postřehy???
NLáci - Profil | Po 25.3.2013 18:19:25
tak ten plot už tam neni prej a je tam prej v pohodě přístup nove udělanej
NJaMi - Profil | So 23.3.2013 16:08:11
Láci >> GPS je 49°43'46.621"N, 14°30'20.301"E
Poloha:
Šebkův rybník
Neveklov-Zádolí
Středočeský Kraj
257 56
http://www.mapy.cz/#x=14.505169&y=49.729653&z=18&q=%25C5%25A1ebk%25C5%25AFv%2520rybn%25C3%25ADk&p=-1&qp=14.748257_49.763514_14.794852_49.777709_14&t=r
Od Benešova cca 18 km.
Poloha:
Šebkův rybník
Neveklov-Zádolí
Středočeský Kraj
257 56
http://www.mapy.cz/#x=14.505169&y=49.729653&z=18&q=%25C5%25A1ebk%25C5%25AFv%2520rybn%25C3%25ADk&p=-1&qp=14.748257_49.763514_14.794852_49.777709_14&t=r
Od Benešova cca 18 km.
NLáci - Profil | So 23.3.2013 14:42:11
ja myslel město vesnici bo kde to leži jak daleko to je od benešova
NLáci - Profil | Po 11.3.2013 21:40:15
bodlak33. vedet že se toho chyti nějakej takovej chudatk tak to sem ani nepišu !!!
cronicle ..dik a nemel by jsi nejake fotky tamodtud?
cronicle ..dik a nemel by jsi nejake fotky tamodtud?
NCronicle - Profil | Po 11.3.2013 17:36:23
Ja som tam bol..Ten prístup k vode je otrasný, ak zaprší, tak je to tam samé blato, klzko. Je to veľmi plytká voda - v časti za plotom je to tak do 0,5m a potom je to väčšinou okolo 1,0 - 1,3m akurát pri stavidle je voda okolo 2m. Nie sú tam samé veľké ryby, podarilo sa nám chytiť aj kapre okolo 3kg a dokonca aj jedného pleskáča na boilie.
NFRANK71 - Profil | Po 11.3.2013 17:23:16
Chlapy na pruty se vyprdněte, vemte si velký čeřeny to bude správný rybolov.
Nbodlak33 - Profil | Po 11.3.2013 13:47:42
laci:a co se zeptat?Neni tam nahodou vodnik,ze bych nu dal petistovku a on by me to tam napichoval rybky,ja myslim ze v tom kacaku bude tak se zeptej na telefon maz otazky jak by si jel na prehradu kde jsou dve ryby
NLáci - Profil | Po 11.3.2013 9:55:54
zdarec hale chlapy jedu tam na 5 dni v Dubnu. Co tam jezdi nejvic krmeli jste nejakou vařenou lušteninou ? bude stačit vlase 0,30 bo mam silnější? a hačky bere zamačknutej protihrat? a navazce s pletenky bo florokarbonu? a je tam velké bahno? takže olova 40g aby nezapadalo bo 70g a dlouhej navazec? mame čislo 7a 8 ktere si myslíte že bude lepří bo mame vyzkoušet obe ? použivali jste nekdo i metodmix na zakrm? dík za odpoved petruv zdar
Nvandenberk - Profil | Ne 10.2.2013 0:41:00
Byl jsem tam jednou a už bych tam nikdy nejel,to není rybník ale kaluž.Měli jsme to zaseklý na celý víkend celkem nás tam bylo 18 a s kolegou jsme si mohly vybrat kde bude chytat ta jsme to vzaly na hrázi s tím že tam bude hloubka,celej den ve stínu ale strašný vedro.Zákaz vstupu do vody jsme si pak vysvětlovali tím že tam není žádná hloubka tak odhadem do 1 m,koupání zakázáno a sprcha byla za 50kč divým se že záchod byl zdarmo a i ten splachovací u chaty majitele.Klinik je povinný asi kvůli tomu plotu co je přes vodu protože ryby co jsme vytáhly meli všechny krvavý hřbety asi jak pod tím proplouvají.
Nmoskyt - Profil | So 9.2.2013 19:00:43
Maryl >> Díky za reakci, duševně zaostalý jedinec mě mohl napadnout....moje chyba :-). Snad se po tvém zápisu pár lidem rozsvítí......A tobě přeju příště lepší volbu :-).
NMaryl - Profil | So 9.2.2013 18:41:17
tomban >> 2, 3 To jsou nejhorší místa. Pokud bude více ldí na č.1 a budou čato chodit k autu, nebo pojedou nakoupit, Hlevně také budou chodit na WC, A vždy polezou přes tebe. když si sedneš s židličkou k prutu. Buďto se jim budeš ubybat, nebo tě budou překračovat. Nevím jestli obě místa ale to jedno č.2 vím tutovka, že se ješě houpe molo. Jestli mohu doporučit, zajeď se nejdříve podívat, než vyhodíš peníze. Byli tam kluci z Boleslavi, z Ostravy všichni jsme se shodli ,poprvé a naposledy. No a na 4 jim zase nešlo sluníčko.
Červené karty: stika666
Čtenáři této diskuse také sledují
NDalešice ??8160
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NPískovna Roudnice5232
NLov z nafukovacího člunu1187
NMarkovka u Třebíče3642
NRCO cup Bohušice5889
NKrátkodobá kaprařina x10040
NIBCC Balaton 202562
NMemoriál Zdeňka Podivínského Tršice 2 x 45 hodin 202523
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:04NOhře, úlovky, nástraha 1055
7:24NKrátkodobá kaprařina x 10040
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
















