Rybníky kolem Plzně

Ahoj.Nevíte o nějakém slušném rybníku,kde se dobře zarybaří,nebo kde je hezké prostředí pro lov poblíž Plzně? Děkuju
6 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NFesoj4444 - Profil | St 3.8.2011 9:17:27

zeg >> Nemám s tím problém zajet do Varu ;)

    NFesoj4444 - Profil | St 3.8.2011 9:17:00

    foxxx >> Díky moc, určitě tam vyrazím ...

      NFesoj4444 - Profil | St 3.8.2011 9:16:38

      hantís >> Kam na Berounku by jsi mi doporučil jet?Jsem kousek Od Rokycan...

        Nfoxxx - Profil | Út 2.8.2011 17:50:48

        Fesoj4444 - >> Vísečák (kousek od obce Trnová,z Plzně směr Horní Bříza).

          Nhantís - Profil | Út 2.8.2011 5:52:47

          kašli na rybník a zkus berounku
          stojí to zato

            Nzeg - Profil | Út 2.8.2011 1:58:39

            jestli ti nevadí Karlovy Vary a okolí?napiš SZ