- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Aké máte skúsenosti s RS??
Aké máte skúsenosti s RS??
A) dobré, nemám s nimi problémi69%
B) ako kedi, podla toho aká RS ma kontroluje27%
C) úplne zlé4%
Od 30.7.2011 hlasovalo 199 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Ncejar - Profil | So 6.8.2011 21:54:07
Tak tedy: Je to mezinárodní mistrovství ČR.
Ve výsledku je to stejné.Třicet týmů po čtyřech lidech,metráky krmení,stovky mrtvých ryb a ticho po pěšině.
Pokud jsem se Tě (hraji)dotkl svým,,bezostyšným lhaním"(jak říkáš),tak se Ti omlouvám.
Nnofish - Profil | Pá 5.8.2011 21:55:39
Hele nic proti tobě nemám, ale to braní "za slovo" bys mohl možná vynechat. Člověk napíše něco obecně, nebo malinko odlišně a ty se hned rozčiluješ................
edit, asi taky lovíš na plavačku a jsi z těch končin, nebo víš o co jde, líp. On prostě jen upozornil na to co se tam údajně děje. Je pravda že jsou nějaká pravidla a někdo s cejchem závodníka je může porušovat? Je-li to tak, je to tak trošku na hlavu. Že to přinese MO peníze neomlouvá. Psí zápasy taky někomu přinesou peníze.........
Nhraji - Profil | Pá 5.8.2011 21:40:35
NHalen - Profil | Pá 5.8.2011 18:44:10
Nkopr69 - Profil | Pá 5.8.2011 18:37:30
Ja jsem Kopřiva Miloš-tesi me.
Ntuzemak - Profil | Pá 5.8.2011 17:46:22
Nkopr69 - Profil | Pá 5.8.2011 17:35:05
To jmeno jsem bohuzel v tve karte nenasel a jestli myslis jmeno janek tak to si tam napis zrovna Hloupy Honza-je to velmi podobne a prijatelnejsi.Sve prave jmeno v karte neuvadeji jen srabi.
Ntuzemak - Profil | Pá 5.8.2011 17:24:50
Nkopr69 - Profil | Pá 5.8.2011 16:50:54
Je jen na me komu a za co odeberu povolenku !!!
Nkopr69 - Profil | Pá 5.8.2011 16:48:04
Ntuzemak - Profil | Pá 5.8.2011 16:40:34
Nnofish - Profil | Pá 5.8.2011 16:39:44
Jde o ten princip. Nejdříve se tu volá po tvrdém postihu všech a pak najednou stačí omluva penězi a už je porušování RŘ v pořádku?
Jinak chápu, že pro MO jsou to peníze do kasičky. Ale kua tak jsou to snad rybáři, tak to udělají tak aby to bylo i šetrné k rybám ne?
Ncejar - Profil | Pá 5.8.2011 16:38:53
Podle hesla musíš vědět před kým se posr... a na koho se vysr...
Nbremic - Profil | Pá 5.8.2011 16:38:48
Ncejar - Profil | Pá 5.8.2011 16:36:54
Tady jsou propozice a časový rozvrh.
Ncejar - Profil | Pá 5.8.2011 16:33:09
Nkopr69 - Profil | Pá 5.8.2011 16:33:05
Ncejar - Profil | Pá 5.8.2011 16:31:45
Nkopr69 - Profil | Pá 5.8.2011 16:30:37
Nnofish - Profil | Pá 5.8.2011 16:27:23
Nkopr69 - Profil | Pá 5.8.2011 16:22:39
Ncejar - Profil | Pá 5.8.2011 16:22:35
Naše RS závodníkům nemá co sebrat.
Nnofish - Profil | Pá 5.8.2011 16:10:40
Když jeden metr nekompromisně, tak doslova na všechny.
Ntuzemak - Profil | Pá 5.8.2011 16:08:13
Ntuzemak - Profil | Pá 5.8.2011 16:07:13
Nnofish - Profil | Pá 5.8.2011 16:04:41
Nkanic - Profil | Pá 5.8.2011 16:01:39
Ncejar - Profil | Pá 5.8.2011 16:01:11
V příštím týdnu u nás v Hradišti proběhne další kolo ME v plavané.Má možnost RS nějakým způsobem ovlivnit zacházení s ulovenými rybami? Mám konkrétně na mysli házení ryb z dvoumetrového břehu do dlouhých saků(většina rybek ten dopad nepřežije) a po zvážení a spočítání úlovků se všechno vysype zpět do řeky..To je pak hladina pokrytá mrtvými těly jako kobercem.
Takzvaní ,, rozhodčí" pouze s úctou ,,mistrům" přihlížejí.Nikdo si nedovolí nic namítnout,protože by příště tento pochybný závod mohl dostat někdo jiný.Nám řadovým rybářům zůstane pouze binec na březích a zplundrovaná řeka.
Je pro chování závodníků a pořadatelů výjimka ze zákona?
Ntuzemak - Profil | Pá 5.8.2011 15:56:16
Nvydra Lucky - Profil | Pá 5.8.2011 15:49:37
NMívi - Profil | Pá 5.8.2011 15:39:06
Nabídl jsem se. Porušil jsem tyhle pravidla, poprvé, ale neomlouvá mě to.
Nabídl jsem se, protože mi vadí když vidím jak si někteří odvezou denně od vody i pět kaprů.
O to mi jde.
Osobně mi tolik nevadí zavážení atp., ale triviálně řečeno ono pytláctví. Za slovo vzaté, kdy si někdo dá "kesr" po pás do vody, kde o něm neví nikdo.
Mluvím za sebe ne za zákony atp.
Nkanic - Profil | Pá 5.8.2011 15:39:05
Nkanic - Profil | Pá 5.8.2011 15:33:07
Nkopr69 - Profil | Pá 5.8.2011 15:28:55
Nejlepsi for je ten ze tito dva mladici se mi pred casem nabidli jako vypomoc RS pri kontrolach protoze se jim nelibilo to jak se porusuji BP:-)))
Ntuzemak - Profil | Pá 5.8.2011 14:07:27
Nreli - Profil | Pá 5.8.2011 14:05:17
Nkopr69 - Profil | Pá 5.8.2011 13:58:46
Nkopr69 - Profil | Pá 5.8.2011 13:52:46
Zakony jsou jasne dane a nejsou tu od toho aby se porusovaly!!!!
Nkopr69 - Profil | Pá 5.8.2011 13:41:56
Ntuzemak - Profil | Pá 5.8.2011 13:01:04
Nmetin - Profil | Pá 5.8.2011 12:51:17
Nrover - Profil | Pá 5.8.2011 12:33:44
Když někdo něco dělá z povinnosti, dřív nebo později se může stát, že ho to přestane bavit. U RS doufám, že to tak není. Vždy je to nakonec jen o lidech a o používání rozumu, ...rozhodnout se dobře, např. ve "vypjaté" situaci nemusí být pro někoho zrovna snadné, ...ano, to rozdíl bezpochyby je :-)
Nnofish - Profil | Pá 5.8.2011 12:24:13
Právě proto by se papíry snad něměly za každou kravinu brát na místě......... Je rozdíl zapomenutý metr a 50kg ryb ve křoví..... nebo ne?
Nrover - Profil | Pá 5.8.2011 12:18:19
Pokud byl už v "laufu", možná se i splést chtěl, ...nikdo neví, co se mu honilo hlavou. Znám kolegu z RS, který je poctivý, vše řeší s rozmyslem, k lovícím je slušný. Nicméně mu bylo vytýkáno, že nikdy nezadržel žádnou povolenku, ...dnes má zadrženou jednu, a i to se jeví jako nedostatečné.
NLudaT - Profil | Pá 5.8.2011 12:14:15
Nnofish - Profil | Pá 5.8.2011 12:09:26
Nrover - Profil | Pá 5.8.2011 12:06:08
jj, to se stát může, nikdo není neomylný. Nicméně jeden blb RS "nedělá", těch rozumných je určitě víc, já aspoň takovou zkušenost mám. Nakonec, ono všechno zlé, může být pro něco dobré, třeba onen člen RS, když mu následně vytkli neoprávněné zadržení povolenky, si příště dá pozor, aby věci řešil tak, jak podle RŘ má :-)
Nrybomil - Profil | Pá 5.8.2011 11:57:08
NOŠ - Profil | Pá 5.8.2011 11:56:56
Nrover - Profil | Pá 5.8.2011 11:44:36
Chytřejší v tom smyslu, že se nebudeš s RS přít ...?
Nrybomil - Profil | Pá 5.8.2011 11:33:26
Můj spor s RS vidělo asi 20 lidí, do skončení ( neoprávněným odebráním povolenky ) 10 odešlo a těch dalších 10 řeklo že nic nevidělo ani neslyšelo, bo jsem byl pro ně prostě " někdo cizí ".
Celý to skončilo tím, že na MO uznali, že jsem měl smůlu na vola, ale než to poštou došlo, cca 14 dní jsem nelapal. Ale už jsem chytřejší.
Nnofish - Profil | Pá 5.8.2011 10:57:43
MImochodem proč sem tahám odpadky? Ona tady RS snad není jen od toho aby mi sebrala papíry za nezapsdsaného kapra, nebo překročenou váhu ryb, ale i od toho aby byl u vody pořádek........... Nebo snad ne?
ad ryba domácí: dámy, pánové, než tady budete psát "ryba domácí" s myšlením "kapr" tak se podívejte, co to vůbec ten projekt ryba domácí je .......
Nnofish - Profil | Pá 5.8.2011 10:48:13
Ncertbert - Profil | Pá 5.8.2011 10:46:35
Nhraji - Profil | Pá 5.8.2011 10:31:30
Nlubpro - Profil | Pá 5.8.2011 9:40:07
K tvojí druhé otázce můžu říct jen to, že jsem nikdy neudělal nic za co bych se mohl stydět.Ryby jím rád a za sezonu si od vody odnesu asi 10 - 15 ryb. Nevím z čeho pramení tvoje podezřívavost,ale pokud jsi členem RS a s každým rybářem jednáš jako s viníkem měl by ses nad sebou zamyslet nebo tuto funkci nedělat.
Kde to žije - všechna témata
12:40NRybáři a vinařství 926
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











