- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak získat do pronájmu státní revír?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | So 30.7.2011 12:37:10
NMrknato - Profil | So 30.7.2011 12:30:56
Já stále říkám, že územní rybařina je asi nejlepším řešením pro většinu rybářů, ale v jiné struktuře svazu. Není možné, aby si složky ve svazu konkurovaly, přeplácely se a to z jedněch peněz a to peněz od rybářů, kteří si kupují územní povolenky.
Nfotojakes - Profil | So 30.7.2011 12:23:34
Jde o to socialistické hospodaření na těch vodách. Ano, máš pravdu, že český lidi jsou český lidi, ale kvůli tomu to právě na revirech RS vypadá jak vypadá. Je to jen o tom, aby se o klubové vody pokusili ti slušní rybáři a nečeket až ty nejlepší vody rozeberou zlatokopové. Do budoucna k tomu dojde, tak jako tak. I když má svaz rozpočet v řádech milionů, tak na udržení, či odkoupení současných revírů by potřeboval miliardy, protože majitele pozemků se hlásí o svá práva a tu almužnu co jim svaz za užívání jejich pozemků platí fakt nechtějí. Mimo to, podívej se co všechno nám vláda zdražuje. Je jen otázkou času, kdy stát skokově zvýší nájemné za pronájem k výkonu RP.
NMrknato - Profil | So 30.7.2011 12:22:45
Já bych to nedělal, to ti řeknu upřímně, ale pokud bych měl vyřešit, jak tyto činnosti zajistit např. v ÚS, řešení bych našel a vůbec by nebylo dražší, než to současné...... VRP patří státu, proč se stále s tímto pojmem spojuje jen MO?
Nnofish - Profil | So 30.7.2011 12:21:57
Nfotojakes - Profil | So 30.7.2011 12:15:50
NMrknato - Profil | So 30.7.2011 12:14:23
Nnofish - Profil | So 30.7.2011 12:11:49
Vím, že někteří raději chytají 24hodin v kuse (teda 12 a 12 prochrápou a přitom mají nahozeno), velké ryby. Za zadkem by měl nejraději restauraci s donáškou objednávek až k vodě. Samozřejmě přípojku na elektřinu na místě a podobnými nesmysly. Ale nechápu je.
NDarcy - Profil | So 30.7.2011 12:02:25
Ngx1 - Profil | So 30.7.2011 12:00:28
Nfotojakes - Profil | So 30.7.2011 11:58:13
Nfotojakes - Profil | So 30.7.2011 11:52:38
Nnofish - Profil | So 30.7.2011 11:33:51
I když RS funguje asi všelijak, jsem rád že je, neumím si představit, že bych si musel za 20tis nakoupit povolenky tam a tam a tam a tam, jen kdybyh tam chtěl jet- to si všichni uvědomte (ti, co na RS nadávají a pořád tvrdí, jak by byly lepší soukromé revíry).
NMrknato - Profil | So 30.7.2011 11:00:53
Nmirmen - Profil | So 30.7.2011 10:47:47
NMrknato - Profil | So 30.7.2011 10:43:26
V posledních letech MO vítá, když se člen rozhodne splnit členskou povinnost finanční náhradou. Ti "dědové" ve výborech mají např. povolenku zdarma, nebo nějakou tu odměnu za výdej povolenek a nedělají to proti své vůli.
Dnes se nepíše rok 1975, kdy co si svaz neodchoval, neměl. Dnes se dá vše koupit a vyjde to rybáře levněji, pouze se ty peníze, co padnou do MO tak nejak svazově projí, je stále hlad a proto se zvyšují brigády, členské příspěvky..... Je to podle stanov, ale je to zbytečné, stejně jako mít pro jeden rybolov tři složky.
Rybníky, typu o kterém dnes píšeš jsou z větší míry v rukou MO, jako soukromé revíry, nebo slouží k podnikání MO jako rybochovy. Jakou mají produktivitu asi posoudí každý, ale lze na ně uplatňovat náklady , hodně nákladů.... a o to jde, proto jsou tak důležité a stále se o nich mluví.
Kdysi většina začínala s podnikáním a měli Škodu 1203. Neslo zlatá vejce. To byly náklady na spotřebu 14litrů na 100km. Jezdili jsem samozřejmě favoritem za 8 litrů.....
Ngx1 - Profil | So 30.7.2011 10:19:23
NMrknato - Profil | So 30.7.2011 10:14:36
Bohužel jsem nezaznamenal, jaké varianty budoucích nutných změn svaz nabízí. Možná ale nenabízí nic..... a čeká až rybařina vjede do tunelu.
NDarcy - Profil | So 30.7.2011 10:02:56
NMrknato - Profil | So 30.7.2011 9:49:18
Proč ale ještě dnes, po zkušenostech někdo chce privatizovat a to slovo vypouští z tlamy. Tyto tlamy patří pepikům, kteří maj doma jen sliz , svrab, možná nějakou u undergrandovou kulturu, ale ustavičně pasou po tom, po čem pase i zahraniční privatizant. Takže, at si pepici zprivatizují Botič, Vltavu, kterou stejně už zarybňuje a VRP má pan Orvis a dají se do klidu. Když budou chtít lovit jinde, ať si to zaplatí a užijí si toho, co by chtěli navléct na všechny.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme cestovku
CA Worldfishing
Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá...











