Kdo mi poradí s výběrem boilie a návazců?

Mam odskoušene bolie od sporcarp a bylo celkem slušně za tu cenu bolie se mi osvěčilo ,skoušel jsem bolie i od tandem baits a to mě hodně sklamalo proto bych se rad zeptal jakou značku kdo zvas preferuje a ještě na nějake typy navazcu ktere se vam osvěčili.
Autor diskuse: daiwe - Profil , 19.7.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Unca - Profil | Čt 26.1.2012 21:33:57

Kockopes >> Boilí Mivardi dělá Lojza Fiala. Já teda nevím co mají všichni s tím, že boilí od Lojzu se ve vodě rozpustí. Co vím, tak obyč hotovku NoFear, nebo Flash, večer vyvezu a ráno mi na to v pohodě přijde záběr. Tak to nemůže bejt rozpuštěný. Jo leda že by mi ti kapři skákali přímo na ty Armapointy. To by potom byly TOP háčky. :-)

    Kockopes - Profil | Čt 26.1.2012 21:30:22

    Unca >> i já a jsem zvědav jesli budou hlavně založené na rychle rozpustnosti jako tomu je nyní u Mivardi

      Unca - Profil | Čt 26.1.2012 21:19:41

      Kockopes >> Jo, taky sem na ně zvědavej. :-)

        Kockopes - Profil | Čt 26.1.2012 21:15:52

        Unca >> jj díky, přemejšlím že počkám až na hotovky od Mivardi

          viceroy - Profil | Čt 26.1.2012 19:03:44

          dosec >> presne jak pise UNCA vyprodej starych zasob ted uz hledej pod MIVARDI ale tusim ze novy E SHOP bude plne funkcni v unoru aspon takhle mi to psal drahos to je takova prava ruka ad lojzika

            dosec - Profil | Čt 26.1.2012 18:50:18

            Unca >> jasně díky

              Unca - Profil | Čt 26.1.2012 18:46:41

              Kockopes >> Co vím tak se jedná o skoro celý sortiment CDB. Něco už je vyprodany. Kontaktuj Lojzu Fialu na mailu alois.fiala@fish-pro.cz a on ti řekne co a za kolik.

                Unca - Profil | Čt 26.1.2012 18:44:37

                dosec >> Firma CDB už nefunguje, proto nemá smysl se dívat na jejich stránky. Slevy se týkají skladových zásob a jednat nebudeš s firmou CDB, ale přímo s Lojzou Fialou. Stačí takovy vysvětlení?

                  viceroy - Profil | Čt 26.1.2012 17:34:26

                  TWIN 69 >> jj musim napsat drahosovi treba pusti nakou radu

                    dosec - Profil | Čt 26.1.2012 10:50:35

                    Unca >> když čtu ...se slevou až 50% tak si vzpomenu,na šílenství po vánocích co ukazovali v bedně co někteří lidi dokáží a jak dokáží nalákat prodejci,na zmíněné slevy :-))
                    Na jejich stránkách o slevě ani zmínka,nebo to jsou už ceny po slevě?

                      Kockopes - Profil | Čt 26.1.2012 10:16:03

                      Unca >> jedná se o hotovky nebo mraženky??

                        Unca - Profil | Čt 26.1.2012 9:26:24

                        Kockopes >> Jinak pokud by si měl zájem, dají se koupit ještě skladové zásoby CDB se slevou až 50 procent. Při větším odběru bude ještě individuální sleva.

                          Kockopes - Profil | Čt 26.1.2012 9:05:53

                          Unca >> tak to letos testnu, až se to objevi v prodeji

                            Unca - Profil | Čt 26.1.2012 8:57:39

                            Kockopes >> Lojza Fiala ukončil výrobu svých produktů pod značkou CDB ( Carp Devil Baits ) a nyní je prodává pod značkou Mivardi. To znamená, že to pořád bude Cherry, SEA, KGR+, ale bude to v "sáčku" Mivardi. Kvalita bude stejná. Dokonce mám informace, že Lojza pro letošní rok trochu "vytunil" některy produkty.. Lepší budou TurboDipy, některé směsy ( např. KGR+ a SEA ), obalovací pasty mají lepší složení a bude se sněma líp pracovat.

                              mates202 - Profil | Čt 26.1.2012 8:48:31

                              daiwe - >> Já sice na boilies moc nechytá, ale když už, tak používám tito značky:
                              Plovoucí:
                              Solar Pop-ups oilies

                              potápivé:
                              Tandem Baits Impact boilies
                              nebo
                              Dynamite Baits Boilies CarpTec

                              návazec používám klasický nebo na panáčka s krmítkem-úprava délky návazce dle podmínek vod, ybarvy nejlépe bílá, červená, žlutá nebo jejich kombinace a z příchutí se mi osvědčily:
                              Monster krab, Játra scopex, Jahoda, Vanilka-smetana, ananas a banán nebo jejich kombinace

                                Tomajo - Profil | Čt 26.1.2012 8:19:38

                                viceroy >> tak misto esence pouzij toto obchod.mikbaits.cz/index.php/cz/sypke-prisady/atrak​tory/prasek-z-modreho-syru.html. kamarad to s velkym uspechem pouziva.

                                  TWIN 69 - Profil | Čt 26.1.2012 5:38:15

                                  viceroy >> napiš klukům z CDB,třeba TI poradí.

                                    viceroy - Profil | St 25.1.2012 17:37:00

                                    TWIN 69 >> tohle bude chytat dost dobre, postavim to na sve smesi a tekute veci doladim ale uz ted vim ze to bude dobre , jeste kurna ten syrr

                                      TWIN 69 - Profil | St 25.1.2012 16:02:29

                                      viceroy >> Holt občas se něco podaří sehnat dřív.Měl jsem Tondu v kuličkových peletách a obalovačce a opravdu spokojenost.

                                        viceroy - Profil | St 25.1.2012 15:34:46

                                        TWIN 69 >> jo v poho ale pod cdb to myslim nenabizeli , na srazu to byla novinka , pokusim se udelat letos sveho tonicka jeste potrebuji esenc syr