Rybolov v Jestřabicích

Zdar rybáři
Chystám se do Jestřabic a nevím na co tam mám zkoušet za nástrahy a návnady na místní místní ryby.Byl jsem tam jen jednou a celkem jsem pohořel tak se ptám.Každá rada vítána,posílejte i montáže jestli někdo poradí a fotky vašich úlovků.Děkuji za odpovědi.
PETRŮV ZDAR!!
Autor diskuse: Gllider - Profil , 12.7.2011 všeobecné - nástrahy, návnady

Ntomm - Profil | Ne 24.7.2011 21:02:02

Tommy23 >> Tak to jo. Přišlo mi to šílené. V Jestřabicích většinou stačí když nastražíš korkovej špunt a prakem přistřelíš pár kamenů:-) Nešlo mi do hlavy, že by tam někdo byl schopen používat tak drahé kuličky.

    NTommy23 - Profil | Ne 24.7.2011 20:44:42

    meteor >> Tak takovej bláze nejsem, abych tam házel 10 kg C4 a podobně drahých boiliesů :))) Ten můj vychází tak na 25 - 30 Kč / kg, což není špatné. Snažím se ingredience kombinovat, tak aby to kaprům chutnalo a cena byla přijatelná.

      Nmeteor - Profil | Ne 24.7.2011 20:30:15

      Tommy23 >> tak to se omlouvám, já se "uhlídl" v počtu kil za 300,- Kč, tudíž mi to vycházelo na 3.000,- Kč zkrmených koulí, což mě docela dostalo... tak to jo, pěkná cena na 10kg. Není nad to vědět, co má kapr rád, a dle toho se zařídit. Ačkoli bych se nedivil, kdyby tam někdo zkrmil i těch 10kg C4 :-)

        NDusík - Profil | Ne 24.7.2011 20:18:40

        Šenkííí >> pikeperch - 24.7.2011 19:50:23 >> Nezmokli jste ve čtvrtek? Já jsem to zabalil ve středu večer na č.9 . Ti co seděli vedle tebe na č.11 tak tam jsem neviděl tahat rybu. Jinak já samé kapry a jeseter nic!!! Čemuž jsem se divil snad nejvíc :o))

          NTommy23 - Profil | Ne 24.7.2011 20:16:29

          meteor >> Vážně! Jsem student, tak nemám peníze na to, abych házel boilies do vody za tisíce. Nedávám do něj tekutou potravu, amino položky. Je to spíš přírodní boilies - kukuřice, řepka, ... Za ty peníze, co si ho udělám, mě pak nemrzí, když tam nějaký to kilo nakobruju...

            Nmeteor - Profil | Ne 24.7.2011 20:10:38

            Tommy23 >> ty jsi ale srandista :-D

              Npikeperch - Profil | Ne 24.7.2011 19:50:23

              12

                Nkurell - Profil | Ne 24.7.2011 19:41:31

                Šenkííí >> pikeperch - 24.7.2011 19:32:26 >> místo 12 nebo 11?

                  Npikeperch - Profil | Ne 24.7.2011 19:39:17

                  skvrnitý

                    NNitram. - Profil | Ne 24.7.2011 19:38:37

                    co je to za sumečka?

                      Npikeperch - Profil | Ne 24.7.2011 19:38:07

                      ...

                        Npikeperch - Profil | Ne 24.7.2011 19:37:00

                        sumeček

                          Npikeperch - Profil | Ne 24.7.2011 19:35:32

                          108 cm

                            Npikeperch - Profil | Ne 24.7.2011 19:34:18

                            další

                              Npikeperch - Profil | Ne 24.7.2011 19:32:26

                              Tak sem se vrátil z Jestřabic. Za týden asi 70 ryb z toho 61 kaprů, 2 amury, 5 jeseterů a 2 sumečky. Ani sem nemusel moc krmit, stačilo naházet kobrou pár kuliček.

                                NTommy23 - Profil | Ne 24.7.2011 17:58:33

                                tomm >> Byl to můj boilies, co si dělám doma a 10 kg mě vyjde na 300 Kč, což neni moc ne? Za to nekoupíš ani 1 kg kvalitního, můj neni nic extra, ale na zakrmení mi postačí.

                                  NRadekM - Profil | Ne 24.7.2011 15:33:21

                                  čau nejvice me tam fungovali halibut pelety tak 16 mm z pulkou plovky a nebo jatrovej boili na panačka

                                    NHermis_s - Profil | Ne 24.7.2011 15:31:02

                                    tomm >> Neni nad to bezhlave krmit.Cim vic tim lip,zvlast v Jestrabicich:)A kdyz nezerou,tak zasypat montaze nejmin kilem kouli a kyblem partiklu.

                                      Nkurell - Profil | Ne 24.7.2011 15:25:30

                                      TWIN 69 >> ten jelen si mě chytil v pátek večer v Hovoranech v hospodě a už se mě nepustil

                                        Ntomm - Profil | Ne 24.7.2011 13:18:49

                                        Tommy23 >> Počkej, tys opravdu v jestřabicích zkrmil 10kg boilies jehož cena se pohybuje přes 400,- za kilo? Co tě proboha k něčemu tak šílenému vedlo? Přebytek financí?