Rybolov v Jestřabicích

Zdar rybáři
Chystám se do Jestřabic a nevím na co tam mám zkoušet za nástrahy a návnady na místní místní ryby.Byl jsem tam jen jednou a celkem jsem pohořel tak se ptám.Každá rada vítána,posílejte i montáže jestli někdo poradí a fotky vašich úlovků.Děkuji za odpovědi.
PETRŮV ZDAR!!
Autor diskuse: Gllider - Profil , 12.7.2011 všeobecné - nástrahy, návnady

CarpHouser - Profil | Ne 24.7.2011 13:14:16

Halibutky, pak budeš chytat vše .... na ty sumečky mi fungovalo jedno smradlavý boilie, ale byl jsem tam 1x a už tam v životě nepojedu ...

    Tommy23 - Profil | Ne 24.7.2011 12:56:31

    Gllider - >> Ahoj, já už jsem tam nebyl delší dobu, ale něco jsem tam také nachytal. Nejlépe mi fungovala C4 - Squid octopus a 3XL, chytal jsem pod chatkou a pod parkovištěm. Ryby šly, dalo by se říct, všude. Nahazoval jsem jen 70 m a kobroval jsem k nástrahám pár kuliček (za týden asi 10 kg). Záběrů bylo dost. Ale ty jsi nejspíš chytal na úseku, kde bylo nějaké bahno, protože táta chytal vedle mě a měl tak jeden záběr denně. Pak jsme se dozvěděli, že to háže přímo "do bahna", pak jsme změnili místo a záběrů jsmě měli oba, plus mínus, stejně. Není tam špatné chytání, ale moc mě to tam neláká, je tu moc blázinec...

      LukasHejc - Profil | Ne 24.7.2011 12:04:56

      Jedna starší fotka, jeseter 125 cm, 9 kg - halibut peleta

        LukasHejc - Profil | Ne 24.7.2011 11:56:34

        Ahoj, v Jestřabicích berou opravdu na cokoliv. Nejvíce mi to zde pokaždé šlo na 3xl od Nikla, halibutky od Dynamite Baits, halibutky od Václavíka a nebo na boilies od Carp-b či CDB.
        Nejlepší bude, pokud si sedneš na levou stranu a nejlépe tak na bivakovací čísla 5 až 11. Já osobně si telefonicky rezervuji bivakovací místo 2 měsíce dopředu. Moje oblíbené místo je č. 9.
        Montáž může být jakákoliv, chce to jen dobře krmit. Na jesetera ti stačí hodit udice 5 metrů od břehu a prohazovat to hrstí halibutek a uvařené kukuřice.Pokud ti jeseteři půjdou, tak se je tam snaž udržet, pokud žádný nepříjde, zkus masivněji zakrmit.
        Držím palce a ať ti to jezdí ;)

          TWIN 69 - Profil | Ne 24.7.2011 11:21:33

          kurell >> ahoj,to je mi novinka že Ty spáváš v jestřabkách s jelenem.já myslel,že tam jezdíš na ryby?

            Gllider - Profil | Ne 24.7.2011 10:58:56

            kurell >> To jo,nám stačila vodka 42 a byla sranda :-)

              kurell - Profil | So 23.7.2011 23:20:31

              Gllider >> no on mi ten "jelen" usnul v bivaku a nemohl sem ho dostat ven,nakonec se asi v jednu podařilo a potom usnul venku na dece.To víš višnák,pivo a taky trochu slivovice dělá divy

                meteor - Profil | So 23.7.2011 11:44:19

                Gllider >> "štičákem" myslíš tu kaluž nad nádrží? Tam je (co jsem slyšel) spíše umění štiku nechytit :-) k délce se nevyjadřuju, ale je asi jasné, že 40cm štiky tam mít nebudou...

                  Gllider - Profil | So 23.7.2011 11:04:34

                  kurell >> Z naší strany padaly nápady zajít i pro kulovnici :-),taky jsem mu jednou odpověděl,ale ozval se až za dlouho

                    kurell - Profil | Pá 22.7.2011 22:21:21

                    Gllider >> na jelena si hrál ten kolega na fotce s jeseterem a my jsme byli taky úplně vychechtaní

                      Gllider - Profil | Pá 22.7.2011 19:03:31

                      kurell,nevíš kdo to tam hrál na jelena od vaší strany jestli jsi tam byl ten den??nwm jestli to bylo v pátek nebo v sobotu večer.My jsme z něho byli úplně vychlamaní :-)

                        Gllider - Profil | Pá 22.7.2011 19:00:42

                        kurell - 20.7.2011 10:05:48 >> Tak jsem zpátky a zachytal jsem si(od 15.-21.7. 2011).Krásní kapři jeseteři,i štička ze štičáku se povedla,ale jaká!!

                          jambo - Profil | St 20.7.2011 21:00:32

                          kurell >> kurňa ještě to tak :-))

                            kurell - Profil | St 20.7.2011 10:14:49

                            jambo >> no ono v tom horku sem je tam ponořil ale nic ani potažení!-))

                              jambo - Profil | St 20.7.2011 10:13:45

                              kurell >> svoje vlastní koule beru vždy,ale nikdy na ně nechytám :-))

                                kurell - Profil | St 20.7.2011 10:05:48

                                tak chytačka v sobotu nic moc ve dvou celkem 5 jeseterů a asi 7kaprů,něco cejnů!nejvíc mi to bralo na Jet Fish-diocrab.Něco málo sem se poučil a na tohle místo už nepojedu 13 asi opravdu není šťastná

                                  Gllider - Profil | Pá 15.7.2011 8:13:54

                                  kurell >> Já tam jedu ode dneška(Pátek) na týden,ale pod altánky

                                    robertbrand - Profil | Čt 14.7.2011 16:47:34

                                    skus se držet co nejblíž u hráze jinak mě tam fungovalo na CARP-B : jatra oliheň česnek nebo jahoda halibut .boilies i pelety .

                                      kurell - Profil | Čt 14.7.2011 16:16:41

                                      k trdlišti jedu taky od soboty do neděle a halibutky mám taky sebou,něco málo od karla a ananas nba a taky svoje vlastní koule:-))

                                        pikeperch - Profil | Čt 14.7.2011 6:42:05

                                        jedu tam od pondělí do neděle