Hlavatka a losos

Ahoj všem chci se vás zeptat jestli tady někdo z vás už chytl na českých vodách lososa nebo hlavatku a jestli nevítě jestli se v poslední době nějaka tahle rybka povedla :))
Autor diskuse: Michlav - Profil , 11.7.2011 muškaření - druhy ryb, rekordy

Nsliver - samolibý vůl - Profil | Ne 13.11.2011 21:09:02

kkkarlos >> uprostřed, ta je teda.

    Nkkkarlos - Profil | Ne 13.11.2011 21:05:33

    Najdi hlavatku, cca 1m

      Nkkkarlos - Profil | Ne 13.11.2011 20:51:06

      Sice dosti mizerná fotka, ale je....

        Nsliver - samolibý vůl - Profil | Ne 13.11.2011 20:48:23

        Jarda Š. >> aha, ty červené tečky. To je pravda.

          NJarda Š. - Profil | Ne 13.11.2011 20:44:16

          bowman >> Jj, a strdlice by měla červené tečky.

            NSven - Profil | Ne 13.11.2011 20:36:00

            Michal >> no co by také jiného čekal.... ale divím se, že takový "rekord" tam ještě visí.

              NSalmo1 - Profil | Ne 13.11.2011 20:35:41

              sliver - samolibý vůl >> Na fotce co jsem poslal je Japanese huchen.Těžko říci, co se do Ohře vysazuje, ale do Hlavatky to tak nějak patří:-)

                Nmrkef - Profil | Ne 13.11.2011 20:34:40

                sliver - samolibý vůl >>
                tady je ještě jedna fotka ... jestli ti to pomůže ... sice nic moc ale alespoň něco ...
                nechtěl jsem ji trápit ... :o))

                  NMichal - Profil | Ne 13.11.2011 20:32:42

                  Sven >> taky za ni děda tuším přišel o papíry

                    NSven - Profil | Ne 13.11.2011 20:30:24

                    mrkef >> je možné, že také může být ze samovýtěru ....???
                    V Ohři hlavatky jsou. Jedna upytlačená, dokonce získala na konkurenčním webu 1. místo :-(((((((
                    Hanba "lovci" i webu !
                    http://www.chytej.cz/trofejni_ulovky/pstruh_duhovy/​2010/1258/

                      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Ne 13.11.2011 20:28:36

                      Salmo1 >> nó tak asi jó, já už jsem zapomněl, jak vlastně vypadá. A takovou malinkou, jak má mrkef, jsem nikdy neviděl.

                        Nbowman - Profil | Ne 13.11.2011 20:27:39

                        sliver - samolibý vůl >> Podle tvaru hlavy bych řekl že hlavatka:-))))

                          NSalmo1 - Profil | Ne 13.11.2011 20:25:35

                            Nsliver - samolibý vůl - Profil | Ne 13.11.2011 20:17:52

                            mrkef >> já si myslím, že to není hlavatka, protože má kulaté skvrny a to hlavatka nemá. Není to dobře vidět, jaké měla na bocích ?

                              NStavba - Profil | Ne 13.11.2011 20:14:47

                              mrkef >> tak to zavidim ulovek hlavatky. u nas ji taky kdysi zkouseli vysadit. duchodci je vytahali na zizaly a vykazali v povolence jako potocaky a duhaky

                                NSven - Profil | Ne 13.11.2011 20:12:53

                                mrkef >> no, to je normální, že o tom nikdo neví. Ledaže by k tomu přizvali známého cestovatele, vypravěče a pokořitele nejdravějších ryb světa s jeho realizačním týmem:-)))

                                  Nmrkef - Profil | Ne 13.11.2011 20:06:46

                                  Sven >>
                                  hmmm ... tak to fakticky vypadá na mladou hlavatku ...
                                  neslyšel jsem že by se vysazovali na Ohři ...
                                  Díky ...

                                    Nhraji - Profil | Ne 13.11.2011 19:59:28

                                    Jarda Š. >> zahnutou čelist má i pstruh potoční, na to jsem narážel. Zahnutá čelist je znakem mlíčáka, po celý rok, jestli se zahnutí během tření zvětšuje jsem nezkoumal, pstruh potoční je tou dobou hájený.

                                      NSven - Profil | Ne 13.11.2011 19:59:20

                                      mrkef >> tady je losos :-)

                                        NJarda Š. - Profil | Ne 13.11.2011 19:56:27

                                        hraji >> Některé druhy lososů po vytření kompletně hynou, těm, kteří se třou víckrát, ten hák zůstane, ale v době tření je větší.