Čo vravíte na nové boilie od Mivardi ???

Zdravím vás chcel by som sa vás opýtať čí už máte niekto skúsenosti s boilami od Mivardi porpípade aké úlovky ste pochytali. Dík

NKocháč - Profil | Ne 17.7.2011 15:08:31

CARP DEVIL KK >> nedej se pájo :o)

    NCARP DEVIL KK - Profil | Ne 17.7.2011 15:07:13

    tomm >> co to meles?

      NMrknato - Profil | Ne 17.7.2011 14:44:34

      Dajdo SVK - >> Super, čo povedám, viacej ako super. Keď je krízia, tak ím krmím celů rodinu.

        NPaulus - Profil | Ne 17.7.2011 14:44:25

        tomm >> Si nevzal prášek ............ zase .........

          Ntomm - Profil | Ne 17.7.2011 14:42:29

          CARP DEVIL KK >> Ty vole Pájo, co to má jako bejt? Baron Prášil je proti tobě břídil.

            NSAMI - Profil | Ne 17.7.2011 14:36:42

            určitě to bude dobré boilies. Kapr se podle mě krutě přeceňuje, kdyť to jsou prasata co chytám na gumový nástrahy od Enterprise a chytám. Podle mě je důležitější to nahodit tam kde ti kapři jsou a aby to vyděli než co jim tam hodím.

              NCARP DEVIL KK - Profil | Ne 17.7.2011 14:24:11

              Dajdo SVK >> to ne ale ja vic chytam na bojle z mixu Ultra Red Fish a Kořeněná Mušle ale jinak chytam od nej na dost veci a treba taky na pelety Red Fish Halibut

                Ntomm - Profil | Ne 17.7.2011 14:23:45

                CARP DEVIL KK >> Proboha, vždyť si na to ještě nechytal, co to zase předvádíš za šaškárny?

                  NDajdo SVK - Profil | Ne 17.7.2011 13:32:24

                  CARP DEVIL KK >> jj ale čo aspoň som vyskúšal.... a s Gangsterom máš dáke skúsenosti či nie ???

                    NCARP DEVIL KK - Profil | Ne 17.7.2011 13:30:09

                    Dajdo SVK >> ten haliboom nc moc ale na halubuty a na re fisky od mika to jde vic nez na koule haliboom

                      NDajdo SVK - Profil | Ne 17.7.2011 10:19:36

                      Toufi >> S Tandemom mám dosť skúsenosti a zistil som že kuličku od Tandemu vezme raz môžno dva krát, ale potom už ju nechce pretože je z nej cítiť samá umelina a ťažko sa mu rozkladá, preto som stratil dôveru k Tandemu a to nie som jediný.... dnešnú noc som skúšal MIVARDI, na ktoré tu pár ľudí nadáva a išiel som na revír, kde som ešte nikdy nebol ani som nekŕmil ani do PVA-čka som nič nedával jednoducho som napichol boiliu od MIVARDI a hodil a z toho tri záberi za noc kapor 4.5KG,7KG a ten tretí ten bol najväčší, ale ten sa bohužiaľ odopol mohol mať okolo tých 9-12 KG, ale to nikoho nezaujíma, že sa odopol, moja chyba..., ale spokojnosť je veľmi veľká a to som sa sám presvedčil....

                        NDajdo SVK - Profil | Ne 17.7.2011 10:12:46

                        Borza85 >> Ja som bol dnešnú noc na rybách a vytiahol som na Mivardi Robin Red/Brosinka 7KG kapra a to som ju mal nahodené viac ako 7 hodín...a stále skvelo voňala...

                          NDajdo SVK - Profil | Ne 17.7.2011 10:02:01

                          loveckaprů >> Pekný Kapor aj ja používam rýchlo rozpadavé boilie a som s nimi veľmi spokojný je to super vec... Prajem ešte veľa úspechov :) Dík za Foto...

                            Ntuzemak - Profil | So 16.7.2011 19:56:29

                            d a v i d >> ty jsi zkoušel jejich koule,že je tak pomlouváš???

                              NTWIN 69 - Profil | So 16.7.2011 19:21:47

                              Dimmu >> právě že si nikdo nelajzne pustit na trh něco špatnýho.vím naprosto přesně kdo pro Mivardi boilies dělá a určitě je dělá kvalitně.

                                Nloveckaprů - Profil | So 16.7.2011 13:53:48

                                nečetl jsem celou diskuzi, ale k problematice rychlé rozpustnosti mou říct, že chytám výhradně na koule od sportcarpu. Jsou ale rychle rozpustné. Na léto se toho ale snažím co nejvíc využít. protože se rozpadají už po 4-6 hodinách, uvolňují velké množství aromatu a látek v nich obsažených. Měl jsem na ně dokonce i záběry dřív, než sem přijel se zavážecí lodičkou, tzn. i do jedné minuty. :)

                                  NBorza85 - Profil | So 16.7.2011 11:27:42

                                  Toufi >> Toufi,ale aj MIVARDI boilies maju privlastok RAPID a su urcene na rychle chytanie...

                                    NToufi - Profil | So 16.7.2011 11:01:13

                                    Dajdo SVK >> Hodně navoněné boilies od Tandem, Top secret, Ritchword, Nash jsou dělaný na rychlé chytání bez prokrmování místa několik dní předem a tak se s nimi taky chytá, nechceš vytvářet důvěru kaprů k potravnímu zdroji, jen lákáš rybu na vůni a sladidlo, jedna kulička pod háček a hrst kuliček k montáži, nebo drcených do PVA punčochy. S haliboomem se chytá na vodách, kde se chytá a krmí halibut peletami, nebo kde je hodně bílé ryby, protože samotné pelety drobná ryba brzy roztluče, prostě si místo krm několik dní před lovem peletami.

                                      NMartin M. - Profil | So 16.7.2011 10:32:59

                                      d a v i d >> "ty kravo mivardi dela koule, to bude fakt kvalita" - od Mivardi jsem boilie nezkousel, ale jejich krmeni je velmi dobre a verim, ze si umeji zajistit vyborne dodavatele i pro boilie.

                                        NBorza85 - Profil | So 16.7.2011 10:13:20

                                        Dajdo SVK >> ako som slubil, vcera som bol na rybach, chytam som na MIVARDI Visna a MIVARDI Robin Red/Brusinka, ale zaber nebol. Druha vec je, ze tam, kde sme boli nechytal vobec nikto - ak neratam tzv. dlanovych pleskacov.