Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:40:32

Mr.Mepps >> a ten orech to je co za prichut ? to je tigri orech (prichut) ? alebo kalsicky orech prichut ?

    frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:40:27

    Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:39:45 >> hej eště měsíc a kousek,pak už to bude horší......:-)

      lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:40:01

      frost862 >> teoreticky aj ja mam 20 :D

        lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:39:45

        frost862 >> takze mas dvadsat a bodka :))))

          Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:38:24

          Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:36:52 >> Budu kupovat průběžně

            frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:37:37

            Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:36:42 >> tak:-))

              lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:36:52

              Mr.Mepps >> kolko kg ?

                lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:36:42

                frost862 >> jaaaj :) ....inac 5-ka sa moze zaokruhlit aj doleee :) takze je to skoro jedno to je taky neutral :) ber to tak ze mas medzi a zaokruhli si to na 20 :D

                  Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:36:33

                  frost862 >> :D

                    Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:36:14

                    Branči >> Značku CIB příchuť ořech

                      frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:35:09

                      Mr.Mepps >> ty lumpe:-)))

                        frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:34:54

                        Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:33:19 >> nn zůstanu u kuku...něco mám v mrazáku....kdyžtak vyndám,po 16tym 6tym začnu víc dravcovat.-)

                          lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:34:31

                          Mr.Mepps >> aha a koko kupujes pre rozbeh ?

                            Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:34:07

                            frost862 >> Zaoukhrleno na 30

                              Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:33:48

                              Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:31:13 >> Pojedu normál do obchodu

                                lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:33:19

                                frost862 >> a este ked ta nieco ide ucit a krici na teba ze kde vyvazas a podobne :) to mam co robit aby nedostal na p.ču ...a ty ako ? beries na tuto sezonu nejake gulicky ?

                                  frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:32:08

                                  Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:31:00 >> jo přesně,mě to taky pořádně sere.....

                                    frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:31:44

                                    Mr.Mepps >> to teda prrrr kamaráde je mi 25:-))))

                                      lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:31:13

                                      Mr.Mepps >> a kedy ako chces objednat ?

                                        lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:31:00

                                        frost862 >>jop...ja neznasam ked vedla man chyta niekto kto nevladze stat na nohach a rozkrikuje sa po celej vode :) lezie mi to dost na nervy