Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:30:33

Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:28:59 >> Ne :D

    Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:30:20

    frost862 >> když ti je skoro 30 :D

      frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:29:20

      Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:28:24 >> to jo teda:-))a je je slyšet po celym rybníce u toho:-)

        lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:28:59

        Mr.Mepps >> este ze tak noo :)) ty uz mas koulis doma ?

          lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:28:24

          frost862 >> na rybach to nieje dobre moc :) lebo taky kaprari ked dostanu v noci zaber a musia ist po rybu na vodu a su naluskany tak moc nedokazu :))

            frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:27:53

            Mr.Mepps >> já už párkrát dost....

              frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:27:34

              Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:25:49 >> u nás je to hned...samej vinej sklépek a tak....tak to de samo a když si nedáš pozor,máš ji jak z praku.-)))

                Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:27:20

                Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:25:49 >> Zas tak moc ne

                  frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:26:29

                  Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:25:02 >> jj:-)na rybách nepiju vůbec.-))teda max na chatě...ale to už sem nebyl přes dva roky....

                    lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:25:49

                    Mr.Mepps >> bol si uz niekedy napraskany ? :D

                      Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:25:21

                      Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:24:15 >> Dobře :D

                        lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:25:02

                        frost862 >> kofola je mnam,mnam :) ...akurat som videl reklamu 1,5l za 56centov :D :D :D treba nakupit :D

                          lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:24:15

                          Mr.Mepps >> daj daj :D ...urobis dobre :D a neopovaz sa na rybach pit ta potom ryba stiaihne :_D

                            frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:22:30

                            Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:20:38 >> normální žlutá točená:-)eště kofolu taky:-)

                              Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:22:18

                              Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:20:47 >> dobře dám si pozor

                                lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:20:47

                                Mr.Mepps >> jaa som ta varoval :D

                                  lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:20:38

                                  frost862 >> haha :)) aku mas najradsej ?

                                    Mr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:18:25

                                    Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:16:55 >> :D

                                      frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:17:24

                                      Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:16:46 >> jj když mám hodně žízeň,tak prvně malá limo a pak velká pivo...

                                        lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:16:55

                                        Mr.Mepps >> tak len dufaj :D