Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 13:11:02

Branči >> lasti555 - 16.3.2012 13:07:35 >> Toropic garden

    lasti555 - Profil | Pá 16.3.2012 13:07:35

    Mr.Mepps >> iba 2 mas ?

      Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 13:05:37

      Branči >> lasti555 - 16.3.2012 12:55:42 >> Chobotnice játra :D

        lasti555 - Profil | Pá 16.3.2012 12:55:42

        Mr.Mepps >> a este mas nejake oblubene prichute ?

          Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 12:54:13

          Branči >> lasti555 - 16.3.2012 12:53:59 >> Jo

            lasti555 - Profil | Pá 16.3.2012 12:54:09

            jon007 >> co ja viem :)

              lasti555 - Profil | Pá 16.3.2012 12:53:59

              Mr.Mepps >> a funguej pocas celeho roka ?

                Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 7:10:30

                jon007 >> :D

                  jon007 - Profil | Pá 16.3.2012 7:05:46

                  Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:48:58 >> Se tady http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=646515 už ani neukážeš?

                    Mr.Mepps - Profil | Pá 16.3.2012 6:56:17

                    Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:40:32 >> Klasickej ořech

                      lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:48:58

                      frost862 >> ahoj idem aj ja do sprchy a spinkat :)

                        frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:47:13

                        Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:45:34 >> mno nic du spat měj se

                          frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:46:51

                          Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:45:34 >> měli by mu ho zabodnout do zad:-)a nebo mu useknout ruku,jako za starejch zlatejch časů:-))

                            lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:45:34

                            frost862 >> ok :) dufam ze mu to pero este dlho bude pisat a sluzit :D

                              frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:44:25

                              Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:43:22 >> jj je to takovej náš pravej čech:-)))no jasné nic ve zlym.-)

                                lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:43:32

                                frost862 >> nic v zlom ok ?

                                  lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:43:22

                                  frost862 >> co by nie :) sak si slohol nove pero tak prepise zakon :D

                                    frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:42:03

                                    Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:41:14 >> skusim přemluvit prezidenta,ale asi to neklapne:-)

                                      lasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:41:14

                                      frost862 >> ajjajaj :) bohuzial to uz budes mat 26 a to uz budeme zaokruhlit hore :) ...ibazeby sme zmenili pravidla zaokruhlovania :)

                                        frost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:40:39

                                        Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:40:01 >> tak tak:-)