Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

Nlasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:16:46

frost862 >> noo ale niekedy je limonada lespia :D :D :D taka chladena PEPSI,alebo COLA

    NMr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:15:35

    Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:13:58 >> doufám že ne :D

      Nfrost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:14:26

      Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:13:48 >> je zdravý:-)a levnější než limonáda:-)

        Nlasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:13:58

        Mr.Mepps >> ta sak uvidis :D

          Nlasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:13:48

          frost862 >> ja viem :))) ale pivko nikdy nezaskodi noo :)

            NMr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:12:33

            Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:11:45 >> :D

              Nfrost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:12:27

              Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:11:11 >> to je velmi rozumné:-)

                Nlasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:11:45

                Mr.Mepps >> hej vytvrdne ti pečeň a ked urobis stojku na rukach tak ti vytvrdnuta pečeň rozbije hlavu :)

                  Nlasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:11:11

                  frost862 >> sem tam pivko :) ale chladene v lete :D

                    NMr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:10:24

                    Branči >> Tak občas to nevadí :D

                      Nfrost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:09:35

                      Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:09:05 >> jj ani občas?

                        Nlasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:09:05

                        frost862 >> nemam dovod pit :)))

                          Nfrost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:08:12

                          Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:07:33 >> :-))

                            Nlasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:07:33

                            frost862 >> joo to je :) ...Alkohol je pes a pes je najlepsi priatel cloveka nie ? :D

                              Nlasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:07:05

                              Mr.Mepps >> na tvoj vek :))))

                                NMr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:05:58

                                Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:04:12 >> Jo mám :D

                                  Nfrost862 - Profil | Čt 15.3.2012 21:05:05

                                  Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:02:34 >> mám taky pár známích co nepijou,ale není jich moc....alkohol je metla lidstva....

                                    Nlasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:04:12

                                    Mr.Mepps >> noo vidis :D ty s tou slivkou a Monstrem mas nejake skusenosti ak otak pzoeram nie ? :D :D ...

                                      NMr.Mepps - Profil | Čt 15.3.2012 21:03:21

                                      Branči >> lasti555 - 15.3.2012 21:02:34 >> Ne

                                        Nlasti555 - Profil | Čt 15.3.2012 21:02:34

                                        Mr.Mepps >> aaaa ? kazdy musi pit ci co ? :D