Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 20:51:40

Branči >> lasti555 - 14.3.2012 20:48:25 >> Koupim :D

    lasti555 - Profil | St 14.3.2012 20:48:25

    Mr.Mepps >> kup ked budu mat :D :D :D :D

      Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 20:45:41

      Branči >> lasti555 - 14.3.2012 20:44:28 >> Teď nemaj

        lasti555 - Profil | St 14.3.2012 20:44:28

        Mr.Mepps >> tak nevahaj a kup nie ? D:

          Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 20:43:22

          Branči >> lasti555 - 14.3.2012 20:42:00 >> V jednom obchodě často prodávaj prošlí věci taky i fazole asi za 12Kč 0,5Kg

            lasti555 - Profil | St 14.3.2012 20:42:00

            Mr.Mepps >> ja kupim konzervu :D

              Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 20:41:19

              Branči >> lasti555 - 14.3.2012 20:39:05 >> Já koupim fazolu tak 5kg namočim a musej to žrát :D

                lasti555 - Profil | St 14.3.2012 20:39:05

                Mr.Mepps >> ja sksuim hrach alebo fazulu

                  Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 20:38:10

                  Branči >> lasti555 - 14.3.2012 20:36:02 >> Já letos pudu do pšenice

                    lasti555 - Profil | St 14.3.2012 20:36:02

                    Mr.Mepps >> ano to si myslime skoro vsetci ale je aj dost veal podcenovanych nastrah...ako je brambora :D

                      Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 20:33:38

                      Branči >> lasti555 - 14.3.2012 20:31:43 >> Tak to je pěkný ale kuku je lepší :D

                        lasti555 - Profil | St 14.3.2012 20:31:43

                        Mr.Mepps >> hej normalne som chytal na bramboru ktora bola na haciku vyrezana gulocka s jednym zrnkom kuky a behom dna som chytil 58cm,54cm a 48cm

                          Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 20:29:23

                          Branči >> lasti555 - 14.3.2012 20:28:31 >> Jako že si chytal na bramboru

                            lasti555 - Profil | St 14.3.2012 20:28:31

                            Mr.Mepps >> ja som an zemiak aj chytal

                              Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 20:12:30

                              jehla >> Já bych jel hned i když neumim muškařit. Podle mně docela prohloupil :D

                                Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 20:10:46

                                Branči >> lasti555 - 14.3.2012 19:43:42 >> Nepoznal sem rozdíl akorát že toho bylo víc

                                  jehla - Profil | St 14.3.2012 19:44:36

                                  Mr.Mepps >> nejede,,nechce..je to daleko a musel by pomáhat balit...což je tak strašný, že radši razí do školy...nutit ho nebudu, je ho dost i tak...:-(((

                                    lasti555 - Profil | St 14.3.2012 19:43:42

                                    Mr.Mepps >> a oplatilo sa ? :D

                                      Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 19:41:57

                                      jehla >> Jo na mořský pstruhy jo ??? A mladej s váme nejede ???

                                        jehla - Profil | St 14.3.2012 19:41:02

                                        Mr.Mepps >> pracuju když můžu a kde a kdy se dá...a jedeme do Dánů...