Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 19:37:45

Branči >> lasti555 - 14.3.2012 19:37:15 >> ne jen sem jí přimíchal rozdrcenou do krmení

    lasti555 - Profil | St 14.3.2012 19:37:15

    Mr.Mepps >> pdo hacik ?

      Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 19:33:47

      Branči >> lasti555 - 14.3.2012 19:28:11 >> Jo ale ne na háček

        lasti555 - Profil | St 14.3.2012 19:28:11

        Mr.Mepps >> brambora :D

          Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 19:18:18

          Branči >> lasti555 - 14.3.2012 19:17:45 >> Co je zemiak ???

            lasti555 - Profil | St 14.3.2012 19:17:45

            Mr.Mepps >> a na vareny zemiak ?

              Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 19:13:27

              Branči >> lasti555 - 14.3.2012 19:11:46 >> Jo ale bez úspěchu podlě mně by se snim muselo krmit tak tejden aby fungoval

                lasti555 - Profil | St 14.3.2012 19:11:46

                Mr.Mepps >> a sksual si niekedy hrach ?

                  Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 19:09:03

                  Branči >> lasti555 - 14.3.2012 19:05:50 >> Funguje no :D

                    lasti555 - Profil | St 14.3.2012 19:05:50

                    Mr.Mepps >> joo to tiez pouzivam a funguje to :)

                      Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 18:59:18

                      Branči >> lasti555 - 14.3.2012 18:56:32 >> Já na feedr nejredši kuku na podvaz

                        lasti555 - Profil | St 14.3.2012 18:56:32

                        Mr.Mepps >> ja ak feeder tak pelety 12mm alebo HNV nugetky v dipe 20mm jednu pod hacik :D a funguej to dobre

                          Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 18:47:43

                          Branči >> lasti555 - 14.3.2012 18:47:00 >> Já aj 8mm na feedr

                            lasti555 - Profil | St 14.3.2012 18:47:00

                            Mr.Mepps >> podla rocneho obdobia v jari a v jeseni skor mensie a v lete klude ja 30mm alebo 2krat 24mm pod seba....ale tak najcastejsie asi 20 az 24mm a celkovo od 14-30mm....a ty ?

                              Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 18:43:21

                              Branči >> lasti555 - 14.3.2012 18:39:54 >> Jaký nejčastějc používáš průmněry koulís ???

                                lasti555 - Profil | St 14.3.2012 18:39:54

                                Mr.Mepps >> jop neams nejaku temu ?

                                  Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 18:38:10

                                  Branči >> lasti555 - 14.3.2012 18:35:29 >> -to mám ::D

                                    lasti555 - Profil | St 14.3.2012 18:35:29

                                    Mr.Mepps >> tak to mas teda smolu potom :D

                                      Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 18:33:56

                                      Branči >> lasti555 - 14.3.2012 18:32:09 >> To se máte v nim okolí žádný nejsou :(((((((((

                                        lasti555 - Profil | St 14.3.2012 18:32:09

                                        Mr.Mepps >> to niesu moje mreny ale je ich tu asi najviac :D