Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 21:36:39

Branči >> lasti555 - 14.3.2012 21:35:41 >> Je no :D

    lasti555 - Profil | St 14.3.2012 21:35:41

    Mr.Mepps >> noo je to jasne :D

      Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 21:32:07

      Branči >> lasti555 - 14.3.2012 21:31:26 >> To je jasné :D

        lasti555 - Profil | St 14.3.2012 21:31:26

        Mr.Mepps >> :) vsetko treba skusat a mixovat :D

          Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 21:30:33

          Branči >> Pokus-Omyl :D

            lasti555 - Profil | St 14.3.2012 21:28:14

            Mr.Mepps >> sak uvidis a das vediet :) potom na kuku ludia nechytia nic a ty na fazulu vela :D

              Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 21:24:35

              Branči >> lasti555 - 14.3.2012 21:21:42 >> uvidim :D

                Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 21:24:26

                Branči >> lasti555 - 14.3.2012 21:21:36 >> Doufám že to na něbude moc velký :D

                  lasti555 - Profil | St 14.3.2012 21:21:42

                  Mr.Mepps >> uvidis

                    lasti555 - Profil | St 14.3.2012 21:21:36

                    Mr.Mepps >> neviem :)

                      Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 21:21:06

                      Branči >> lasti555 - 14.3.2012 21:19:50 >> Doufám že to nebude žrát bílá ryba

                        lasti555 - Profil | St 14.3.2012 21:19:50

                        Mr.Mepps >> noo tak ti drzim palce aby vasim rybam zachutili :D

                          Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 21:17:26

                          Branči >> lasti555 - 14.3.2012 21:16:42 >> To jo :D

                            lasti555 - Profil | St 14.3.2012 21:16:42

                            Mr.Mepps >> tak to ti ich treba moc :D

                              Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 21:09:55

                              Branči >> lasti555 - 14.3.2012 21:08:04 >> Já je chci naučit na fazolky :D

                                lasti555 - Profil | St 14.3.2012 21:08:04

                                Mr.Mepps >> ja s nou nebudem krmit vo velkom :)) len tak decentne

                                  Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 21:07:28

                                  Branči >> lasti555 - 14.3.2012 21:05:59 >> Mně by jne konzerva nestačila :D

                                    lasti555 - Profil | St 14.3.2012 21:05:59

                                    Mr.Mepps >> zozeniem konzervu a ide sa :))))

                                      Mr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 20:55:48

                                      Branči >> lasti555 - 14.3.2012 20:55:07 >> :D

                                        lasti555 - Profil | St 14.3.2012 20:55:07

                                        Mr.Mepps >> ja navstivim Kaufland :D