Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 18:28:41

Branči >> lasti555 - 14.3.2012 18:19:45 >> No jo na ty tvoje mreny :D

    Nlasti555 - Profil | St 14.3.2012 18:19:45

    Mr.Mepps >> pisal som ti predsa ze na rieku :D

      NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 18:13:29

      Branči >> lasti555 - 14.3.2012 18:10:13 >> Já na stoják aty ???

        Nlasti555 - Profil | St 14.3.2012 18:10:13

        Mr.Mepps >> noo :) ides na rieku ci na stojak ?

          NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 18:09:17

          Branči >> lasti555 - 14.3.2012 18:07:20 >> Já budu rád když něco chytnu :D

            Nlasti555 - Profil | St 14.3.2012 18:07:20

            Mr.Mepps >> aj ja ...nejaku peknu mrenu ci jalca :) popripade kaprika :)

              NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 18:03:22

              Branči >> lasti555 - 14.3.2012 17:59:26 >> Doufám že něco čapnu :D

                Nlasti555 - Profil | St 14.3.2012 17:59:26

                Mr.Mepps >> ja do oboch tu istu :) ale skusim ine miesta :D

                  NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 17:56:46

                  Branči >> Do jednoho krmítka dám mojí smněs a do druhýho jen ovesný vločky

                    Nlasti555 - Profil | St 14.3.2012 17:53:34

                    Mr.Mepps >> ja zvolim asi mastne cervy a rohlik :) alebo hnojaky

                      NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 17:52:26

                      Branči >> lasti555 - 14.3.2012 17:50:41 >> Na hnojáčky a rohlíček

                        Nlasti555 - Profil | St 14.3.2012 17:50:41

                        Mr.Mepps >> jaaaj takto drzim palce a naco budes chytat ?

                          NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 17:50:07

                          Branči >> lasti555 - 14.3.2012 17:47:41 >> Zkusim svojí vlastní na míchanou

                            Nlasti555 - Profil | St 14.3.2012 17:47:41

                            Mr.Mepps >> ja fotim iba ulovky :) ...a aku prichut krmiva volis na feeder ?

                              NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 17:46:22

                              Branči >> lasti555 - 14.3.2012 17:44:10 >> Ne nebude tak já ti něco vyfotim :D (možná)

                                Nlasti555 - Profil | St 14.3.2012 17:44:10

                                Mr.Mepps >> fuuha tak fotak neberiem...a ked nieco chytim tak to cvaknem mobilom :D dufam ze ti to nebude vadit :P :

                                  NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 17:42:31

                                  Branči >> lasti555 - 14.3.2012 17:39:04 >> Jo a hlavně nějakej ten ůlovek

                                    Nlasti555 - Profil | St 14.3.2012 17:39:04

                                    Mr.Mepps >> z lovu myslis ?

                                      NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 17:33:57

                                      Branči >> Budeš mít fotky ???

                                        Nlasti555 - Profil | St 14.3.2012 17:27:27

                                        Mr.Mepps >> tak nech sa dari...ja musim kupit nejake krmivo a vyrazim na rieku :) na rmeny laebo jalce