Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 17:26:18

Branči >> lasti555 - 14.3.2012 17:17:33 >> Plavačka, feedr

    Nlasti555 - Profil | St 14.3.2012 17:17:33

    Mr.Mepps >> ako chces chytat ?

      NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 17:17:14

      Branči >> lasti555 - 14.3.2012 17:15:31 >> Já si plánuju už víkend

        Nlasti555 - Profil | St 14.3.2012 17:15:31

        Mr.Mepps >> dobra sprava :) aj u nas je teplo tak dufam ze coskoro vyrazim :D

          NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 17:10:06

          Branči >> Už u nás začal led tát :D

            Nlasti555 - Profil | St 14.3.2012 17:08:35

            Mr.Mepps >> dobre :D ....co mas nowe ?

              NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 17:07:16

              Branči >> Tak ještě jednou až budu odcházet :D

                Nlasti555 - Profil | St 14.3.2012 17:04:49

                Mr.Mepps >> kolko krat sa mi este pozdravis ? :D

                  NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 17:04:17

                  Branči >> lasti555 - 14.3.2012 16:54:21 >> Čus

                    NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 17:04:09

                    Domino222 >> OK

                      Nlasti555 - Profil | St 14.3.2012 16:54:21

                      Mr.Mepps >> CAW

                        NDomino222 - Profil | St 14.3.2012 16:27:36

                        Mr.Mepps >> Kuknem aj sem ;)

                          NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 16:20:09

                          Branči >> lasti555 - 4.3.2012 16:50:08 >> čus

                            NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 11:57:15

                            jehla >> Vy razíte do Norska ???

                              NMr.Mepps - Profil | St 14.3.2012 11:56:51

                              jehla >> A pracuješ na horách ??? Asi jo co :D

                                Njehla - Profil | St 14.3.2012 9:09:21

                                dneska je panáček nějak podezřele snaživej...co zas na mě chystá...pomáhal i zbrojit na moóóóře...

                                  Njehla - Profil | Út 13.3.2012 23:24:58

                                  Mr.Mepps >> no, sranda to na horách není...ted jsem se propracoval zpet k pristupu na PC, kterej mi junior neplánovaně a kdovíjak změnil...dost bylo hesel a kodů, do šuplíku pod zámek to dám...:-((( to foto je s trenerskym tymem..:-)))

                                    NMr.Mepps - Profil | Út 13.3.2012 18:17:34

                                    Jon007 je trubka :D :D :D

                                      NMr.Mepps - Profil | Út 13.3.2012 18:08:08

                                      jehla >> Jestli by ti nevadilo že sem vláčkař :D já bych mu domuvil ale on na mně asi nedá :D

                                        Njehla - Profil | Út 13.3.2012 17:28:30

                                        Mr.Mepps >> mas smulu, jedine, že bych tě adoptoval..:-((( a ještě je voraženej..:-(((