Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

NMr.Mepps - Profil | Út 13.3.2012 17:10:51

jehla >> Co já bych za to dal kdyby mně někdo zval na hory :D

    Njehla - Profil | Út 13.3.2012 17:03:12

    Mr.Mepps >> no, nevim, má nějaký pindy, když se mu to nelíbí, může jet zet zejtra s jinejma chromákama domů....vyšpulil jsem za něl pomalu tři litry jen za snowboardovou školu a furt jsem padouch...začíná mě docela prudit...přece si nebude sám zavazovat a zouvat boty!? a to už začínám mít dost!!!:-(((

    už ani fotku nedám, jak jsem nasra*nej!!!._((((

      NMr.Mepps - Profil | Út 13.3.2012 16:44:21

      jehla >> Tak to se máte jehličkáři :D :D

        Njehla - Profil | Út 13.3.2012 6:47:22

        Mr.Mepps >> SI PIŠ, DOMŮ AŽ V PÁTEK...prej je to lepší jak ve škole...:-))

          NMr.Mepps - Profil | Po 12.3.2012 18:32:47

          Darth Nom >> To ste furt ještě na horách ???

            NMr.Mepps - Profil | Po 12.3.2012 18:29:33

            Darth Nom >> čus

              NDarth Nom - Profil | Po 12.3.2012 18:16:01

              čau všichni zdraví vás lyžař z hor určitě hodně z vás jezdí na snowboardu a někteří na lyžích a tesim se na zobak peklelný...

                NMr.Mepps - Profil | Po 12.3.2012 16:27:16

                jehla >> Jo a když sem to čet tak sem rozbil skleničku :D

                  NMr.Mepps - Profil | Po 12.3.2012 10:34:55

                  jehla >> Hele včera sem čet ten tvůj článek a docela se mi líbil akorát závěr se ti moc nepoved ale pak sem si ho přečet ještě jednou a pak už to mnělo říz

                    Njehla - Profil | Po 12.3.2012 8:02:11

                    Mr.Mepps >> to nejni stránka, pošli to šéfredaktorovi a je to...na:
                    urban@rybar-sro.cz

                    Mladej včera vypráskal Hurvínka v poolu, hezká práce...i jinak se snaží...

                      NMr.Mepps - Profil | Ne 11.3.2012 9:20:00

                      jehla >> Jo a kdyžtak jehličko pošli mi tu stránku kam posíláš ty tvoje články možná bych něco zkusil :D

                        NMr.Mepps - Profil | So 10.3.2012 17:43:39

                        jehla >> Tak za dvě hod dva litry :D

                          Njehla - Profil | So 10.3.2012 9:57:43

                          Mr.Mepps >> u piva, hoďku, možná dvě, jak to kdy jde...a fotky páchám průběžně...

                            NMr.Mepps - Profil | So 10.3.2012 9:01:05

                            jehla >> A jak dlouho si to psal ???

                              Njehla - Profil | So 10.3.2012 8:49:56

                              Mr.Mepps >> docela dobrý je to...za tohle asi něco přes dvojku...

                                NMr.Mepps - Profil | So 10.3.2012 8:42:28

                                jehla >> A kolik ??? :D

                                  Njehla - Profil | So 10.3.2012 8:40:28

                                  Mr.Mepps >> ale jo, to víš..i za fotky...něceo nadrápej, nafoť a zkus to...proč by ne...

                                    NMr.Mepps - Profil | So 10.3.2012 7:36:05

                                    jehla >> Mno já sem to pořádně nečet ale přečtu :D A máš za to nějakej cash že jim tam píšeš ??????

                                      Njehla - Profil | So 10.3.2012 4:59:02

                                      Mr.Mepps >> jojo, bude i trojka..asi v květnu...na duben, tuším, něco k zahájení...

                                        NMr.Mepps - Profil | Pá 9.3.2012 22:27:38

                                        jehla >> No byl tam článek kouzlo Labské II :D