Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

Njehla - Profil | Pá 9.3.2012 21:34:14

Mr.Mepps >> to se stává často...jojo...a už dlouho...s občasnejma pauzama...

    NMr.Mepps - Profil | Pá 9.3.2012 20:02:04

    jehla >> Hele koupil sem si rybářství a hle co nevidim tvůj článek :D

      NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:40:28

      jon007 >> Už sem se legitimoval tak nemusim :D

        Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:35:17

        Mr.Mepps >> Tak ale pojď tam:D

          NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:35:09

          jon007 >> :D

            Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:34:52

            Mr.Mepps >> Dobře Honziku.

              NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:33:11

              jon007 >> Ne Jonáši

                Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:32:04

                Mr.Mepps >> Takže tě mám id tamtud smazat?

                  NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:31:54

                  jon007 >> Jo tak jim napiš ať tam píšou

                    Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:31:43

                    Mr.Mepps >> joo tak to je najlepsie :D ale v psolednej dobe som si oblubil plasticke olovo :D

                      NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:31:18

                      Branči >> Já taky podle toho co mám :D

                        Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:27:57

                        Mr.Mepps >> Na tvoje doporučení sem je pozval zpátky,ale zkus je trochu probudit ať tam píšou,tys mi je doporučil.

                          Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:27:26

                          Mr.Mepps >> podal toho co mam ...teraz som si zohnal palsticke olovo tak palsticke olovo :D :D

                            NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:25:33

                            Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:24:14 >> A používáš radši plastický olovo nebo bročky ???

                              Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:25:25

                              Mr.Mepps >> a podvihlo to aj tie brocky ? :D

                                NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:25:05

                                Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:24:14 >> On tam dával bročky

                                  Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:24:14

                                  Mr.Mepps >> ou to asi nemal :D :D radsej dat brocky ako ja a mas istotu ze lezi na dne

                                    NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:23:12

                                    Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:22:12 >> Tak to sem nevěděl von tu šnůru vyhodil :D

                                      Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:22:12

                                      Mr.Mepps >> kazda kvalitna snura totiz plave :))) ked je robena z vlakien DYNEEMA (to su naj vlakna) a vlakna DYNEEMA vecsinou su lahsie ako voda a tak plavu takze ekd robim nadvezce z mekkej snurky tak davam kazdych 10cm brocek aby nadvezec lezal na dne

                                        NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:20:39

                                        Branči >> Můj kolega starší rybář koupil šňůru na návazce a vona normálně plavala :D