- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
K60 - váš názor
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 22x v ignorovaných.
NLee-Haney - Profil | Pá 4.5.2012 23:05:05
NBrtek - Profil | Pá 4.5.2012 21:59:40
NStarc55 - Profil | Pá 4.5.2012 21:31:15
NKajman60 - Profil | Pá 4.5.2012 21:03:12
Dave.....já bych na ně DŮRAZNĚ apeloval aby tam zařadili i sladkovodní "výjimečný" druh Kapra obecného (Cyprinus carpio). Což o to,že na mihuli obecnou,slunku,sekavce či piskoře aj. druhy ryb již narazíš výjimečně.Ikdyž malé vzrůstem,o to více původem.....
Apropóó...Kapr obecný byl zavlečen do Austrálie, kde je považován za extrémně nebezpečný invazívní druh, který má velmi devastující vliv na tamní sladkovodní ekosystémy.
A jeho "krásu" nechám na každém z Vás....
NToufi - Profil | Pá 4.5.2012 21:03:06
nevím jaký by to mělo smysl, přece jen těch K60 už je podle mě docela dost přísné.
Na našich vodách máme spodní míru kapra 45cm a horní 70cm, což se mi zdá být rozumné rozmezí, jak velikostně, tak i váhově. Po prvních vlnách protestů se teď ryby chytají průběžně celý rok a sem tam se uloví nějaký větší kousek, dost chlapů uznalo, že jim to tak vyhovuje.
Můj názor na dané téma je, že další zákazy a omezení povedou jen k tomu, že je lidi přestanou respektovat, nebo zruší členství v klubu, protože na soukromých vodách si prostě zachytají líp za dnes už mnohdy lepších podmínek a za menších omezení než na svazových vodách a to neberu jen kapraře, ale i běžné rybáře.
NMrknato - Profil | Pá 4.5.2012 19:18:25
Ndevastator.ccmore - Profil | Pá 4.5.2012 18:19:22
Ndevastator.ccmore - Profil | Pá 4.5.2012 18:16:22
NELITE - Profil | Pá 4.5.2012 17:55:52
NDave≻ - Profil | St 18.4.2012 10:58:45
NKozič origin - Profil | St 18.4.2012 10:38:29
Nafjee - Profil | Út 17.4.2012 18:02:57
Nšumava - Profil | Út 17.4.2012 12:16:10
NParanoidní Schizofre - Profil | Út 17.4.2012 8:38:10
ps: sedm prasat
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 16.4.2012 22:51:15
NDave≻ - Profil | Po 16.4.2012 18:38:43
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 16.4.2012 17:51:20
Nmoskyt - Profil | Po 16.4.2012 17:51:19
NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 17:46:01
NSoulfish - Profil | Po 16.4.2012 17:45:59
ten tučnější chce jen delší dobu na plechu a upečenej bude taky fajn
Nmoskyt - Profil | Po 16.4.2012 17:41:44
NSoulfish - Profil | Po 16.4.2012 17:34:41
jenze ty podporujes k60 na pekaci :))
NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 17:33:25
Nking76 - Profil | Po 16.4.2012 17:31:12
NPetr64 - Profil | Po 16.4.2012 17:18:43
Je tu někdo Ježíš???Jestli jo,udělej s tou kravinou něco!!!!
NLosPafkos - Profil | Po 16.4.2012 17:00:16
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 16.4.2012 16:57:52
NDave≻ - Profil | Po 16.4.2012 16:55:48
NLosPafkos - Profil | Po 16.4.2012 16:49:19
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 16.4.2012 16:46:42
NDave≻ - Profil | Po 16.4.2012 16:45:23
NDave≻ - Profil | Po 16.4.2012 16:44:18
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 16.4.2012 16:40:39
NLosPafkos - Profil | Po 16.4.2012 16:39:56
NDave≻ - Profil | Po 16.4.2012 16:34:07
NLosPafkos - Profil | Po 16.4.2012 16:27:53
NDave≻ - Profil | Po 16.4.2012 16:22:59
NKoumak - Profil | Po 16.4.2012 16:03:23
NLosPafkos - Profil | Po 16.4.2012 14:34:00
NSoulfish - Profil | Po 16.4.2012 14:29:46
Ntomsa - Profil | Po 16.4.2012 13:49:26
NSven - Profil | Po 16.4.2012 13:36:04
Dělat nikdo nic nechce a zadarmo už vůbec ne. Proto v některých výborech sedí i "dědci".
Otázka je, kdo je tím dědkem myšlený. Když nám bylo 16 nebo 18, tak byl pro nás dědek třicátník a čtyřicátník měl být už dávno mrtvej.
Holt "nová doba, host vyhazuje vrchního".... (copyr: KHGT)
NParanoidní Schizofre - Profil | Po 16.4.2012 13:06:15
NStarc55 - Profil | Po 16.4.2012 13:03:39
NLosPafkos - Profil | Po 16.4.2012 13:02:18
NParanoidní Schizofre - Profil | Po 16.4.2012 12:46:27
zapoměl bych doplnit, že ho v jeho ochraně kapra velmi omezuje současná velmi zastaralá a komunistická doba lovu, jež mu zabraňuje v ještě intenzivnějším chránění této nejvíc ušlechtilé a nenahraditelné ryby.....
NSoulfish - Profil | Po 16.4.2012 12:44:25
Naše vody je potřeba zcela zakapřit - na co dravci, na co líni a na co bílá ryba, když můžeme mít kapři?
A teď vážně - když jsi založil tuto otázku, byl jsi zhulený nebo nějak jinak omezen? Pokud ne, tak je mi tě líto.
NParanoidní Schizofre - Profil | Po 16.4.2012 12:27:10
NStarc55 - Profil | Po 16.4.2012 12:19:28
NStarc55 - Profil | Po 16.4.2012 12:16:34
NLudaT - Profil | Po 16.4.2012 12:09:41
NKajman60 - Profil | Ne 15.4.2012 22:02:52
NKajman60 - Profil | Ne 15.4.2012 21:58:31
NFilip00 - Profil | Ne 15.4.2012 21:49:45
NParanoidní Schizofre - Profil | Ne 15.4.2012 21:46:46
hoši chce se mi z vás blejt .......
měli by jste si založit vlastní svaz s vlastníma revírama a vlastníma pravidlama, tam by jste si mohli pěkně vlastenecky masturbovat, přesně tak, jak to po vás trh žádá....
NKajman60 - Profil | Ne 15.4.2012 20:23:57
Jinak FM má čtyřicet kusů ušl.ryb ročně celkem, 10 max měsíčně a nevím,že by "důchodci" po splnění plánu šli za tu cenu pro novou povolenku. (nenapsané ryby tu nebudeme rozvádět, to se děje všude...)))
Červené karty: CARP DEVIL KK
Kde to žije - kaprařina
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:54NKrátkodobá kaprařina x 10012
9:46NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
9:46NKyjský rybník, Džbán 50909
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
















