Podberáková rúčka na feeder

Zdravím,
chcel by som sa opýtať aké používate typy podberákových rúčiek. (dĺžka, ideálna váha a pod.+ ideálny priemer hlavy podberáku) a aké máte skúsenosti s nimi. Chcel by som si kúpiť nejakú kvalitnú ľahšiu podberákovú tyč, ktorá aj niečo vydrží pri častom používaní možno aj pri používaní na pretekoch.

Vopred dik za odpovede
Autor diskuse: Orbi - Profil , 5.4.2011 feeder - náčiní, doplňky

NKóĎA - Profil | Po 27.2.2012 12:02:11

killer1 >> mám to s gerardixem zkompletovaný. Bez problémů

    NKóĎA - Profil | Po 27.2.2012 12:00:27

    Tady máte to trojúhelníkové s kapři 76.

      Nkiller1 - Profil | Po 27.2.2012 11:59:46

      Barbusek >> to neslyším poprvé:-))

        Nkiller1 - Profil | Po 27.2.2012 11:59:31

        meteor >> jasný, já sem si jenom myslel, jestli to třeba neni nějaký vylepšení pro tuhle várku dovezenou do česka, ale sem rád že ne, eště by to bylo spíš na škodu:-))

          NBarbusek - Profil | Po 27.2.2012 11:58:48

          killer1 >> neni zač, určite patři k nejlepšmu, co se tu dá v daném segmentu sehnat (nejdem prodejce :).

            Nmeteor - Profil | Po 27.2.2012 11:58:08

            killer1 >> myslím, že toto označení bylo i u těch "starých", oni je dělají v této protáhlé verzi i v kulaté:

            http://www.middytackle.com/products_and_spares/prod​ucts/?p=5&c=D&t=D1

              Nkiller1 - Profil | Po 27.2.2012 11:53:51

              meteor >> akorát, bylo tohle označení "Straight Front" i u těch starejch, nebo je to něco navíc, nevíš? je to v názvu hlavy

                Nkiller1 - Profil | Po 27.2.2012 11:50:20

                Barbusek >> moc díky, už se na ní těšim, snad mi jí do večera nevyprodaj:-)))

                  NBarbusek - Profil | Po 27.2.2012 11:49:25

                  killer1 >> ahoj, průmer ti nereknu bo ji mam doma, ale je super - pogumovaná, akorát hluboká/melká a dostatečně velká - do kaprů cca 60 v pohodě. Tím, že je podlouhlá, vejde se mi do běžné rybárské tašky, kam bych velké kulate ocko nenarval. Ať to bere

                    Nkiller1 - Profil | Po 27.2.2012 11:49:03

                    meteor >> ale průměr té middyby mněl na tu tyč gerardix sedět, ne?

                      Nkiller1 - Profil | Po 27.2.2012 11:48:18

                      meteor >> mně s edoma eště někde válí:-)))

                        Nmeteor - Profil | Po 27.2.2012 11:47:52

                        killer1 >> mám to úplně stejně - akorát s tím rozdílem, že tyčku od Sensasu jsem věnoval kolegovi, který tu svoji (tu samou) zlomil při čeřínkování :-)

                        Nicméně ten komplet od Sensasu nebyl špatný, za ty prachy (cca 350,- Kč v akci)...

                          Nkiller1 - Profil | Po 27.2.2012 11:45:11

                          meteor >> jj, nejřív jsem mněl ten komplet od sensasu, pak mne ta tyč od toho sensasu už srala, tak sem vzal gerardixku a ted sem čekal na tuhle middy, až se objeví:-)))

                            Nmeteor - Profil | Po 27.2.2012 11:41:21

                            killer1 >> anebo uživatele "Reznik76", ten ji má natuty :-) jinak jsem si všimnul, že máme - co se týče podběráků - naprosto stejné vybavení: ručka MILO Gerardix, teleručka od Sensasu stejně jako hlava :-) no a teďko i tuhle hlavu od MIDDY... dobrý výběr ;-)

                              Nkiller1 - Profil | Po 27.2.2012 11:36:06

                              meteor >> mně se hrozně líbí, akorát si nejsem jistej u toho průměru týhle oválný, asi se zeptam plavana, ten je přes tohle machr

                                Nmeteor - Profil | Po 27.2.2012 11:34:04

                                killer1 >> tak to těžko říct :-) ani na "domovských" stránkách MIDDY jsem to nenašel:

                                http://www.middytackle.com/products/?id=3638&p=5&c=​D&t=D1

                                Zkus oslovit stávající majitele této podběrákové hlavy (najdeš v této diskusi).

                                Já na ni také čekal, dokonce jsem měl nutkání ji pořídit skrze anglický ebay.co.uk, ale nakonec jsem si počkal, až bude v tuzemsku (ještě ji fyzicky nemám)...

                                  Nkiller1 - Profil | Po 27.2.2012 11:32:59

                                  meteor >> po nich se asi zapráší:-))

                                    Nkiller1 - Profil | Po 27.2.2012 11:31:55

                                    meteor >> jj, na tropicu už sem jí našel taky

                                      Nmeteor - Profil | Po 27.2.2012 11:31:20

                                      killer1 >> viz. "Chucho"... anebo jsem ji našel ještě tady:

                                      http://www.tropicliberec.cz/podberaky/middy-podbera​kova-hlava-match-black-ltx-22--straight-front
                                      nebo
                                      http://www.zfishingsport.cz/zfishingsport/eshop/20-​1-MIDDY-30PLUS/0/5/643-Podberakova-Hlava-MIDDY-Matc​h-Black-Ltx-22-Straight-Front

                                      (v tom druhém odkazu není "košík", takže se IMHO musíš registrovat, abys mohl nakoupit)

                                        Nkiller1 - Profil | Po 27.2.2012 11:30:12

                                        meteor >> a u týhle oválný, kde je ten průměr 55cm, tady?