Podberáková rúčka na feeder

Zdravím,
chcel by som sa opýtať aké používate typy podberákových rúčiek. (dĺžka, ideálna váha a pod.+ ideálny priemer hlavy podberáku) a aké máte skúsenosti s nimi. Chcel by som si kúpiť nejakú kvalitnú ľahšiu podberákovú tyč, ktorá aj niečo vydrží pri častom používaní možno aj pri používaní na pretekoch.

Vopred dik za odpovede
Autor diskuse: Orbi - Profil , 5.4.2011 feeder - náčiní, doplňky

killer1 - Profil | Po 27.2.2012 19:48:34

alpo >> tak to asi nepochodíš, ale třeba se pletu

    alpo - Profil | Po 27.2.2012 19:44:18

    Tiez si asi jednu hlavu objednam, pokial este su:-)).Neviete nahodou v ktorom e-shopu maju fenclovky a tie hlavy zaroven? Ale to by som chcel asi moc....

      killer1 - Profil | Po 27.2.2012 18:50:48

      meteor >> odkud si to bral? já z tropicu

        meteor - Profil | Po 27.2.2012 18:39:15

        killer1 >> já taky :-)

          killer1 - Profil | Po 27.2.2012 16:34:23

          meteor >> tak já už mám objednáno:-))

            RTckar - Profil | Po 27.2.2012 15:53:39

            killer1 >> njn :D

              killer1 - Profil | Po 27.2.2012 15:51:53

              RTckar >> byl sem rychlejší:-))

                RTckar - Profil | Po 27.2.2012 15:51:39

                roxtidy >> kámoš má gerardix tak to srovnáme :)

                  killer1 - Profil | Po 27.2.2012 15:51:28

                  roxtidy >> tu mam zas já ,tak pak s RTckarem u vody porovname:-)))

                    roxtidy - Profil | Po 27.2.2012 15:50:50

                    RTckar >> me by celkem zajimalo srovnani s tim gerardixem

                      RTckar - Profil | Po 27.2.2012 15:49:36

                      roxtidy >> zrovna jí mam objednanou tak pak napíšu až příde :)

                        killer1 - Profil | Po 27.2.2012 15:30:40

                        plavan >> jj

                          plavan - Profil | Po 27.2.2012 15:27:13

                          killer1 >> výborné jsou oba tvary, vyber si tu, která ti je sympatičtější. Když to neseš v ruce, dáš si do toho očka klidně kbelík nebo něco jiného bez ostrých hran.

                            killer1 - Profil | Po 27.2.2012 15:15:31

                            meteor >> už jsi objednal?

                              killer1 - Profil | Po 27.2.2012 15:14:03

                              plavan >> tak poněvadž nosím tu hlavu stejně v ruce, tak nějaká skladnost do báglu je mi šumák. ta černá ošoupaná barva mi vůbec nevadí. a tahle trojúhelníková s emi líbí víc, takže du do ní:-))

                                plavan - Profil | Po 27.2.2012 14:17:58

                                killer1 >> jinak tato trojúhelníková má ten rozměr tak, jak jsi ho nakreslil. Ale někdo tu psal, že je trojúhelníková skladnější než ta oválná. To je velkej omyl. Do mojí placaté tašky 60 x 55cm tu oválnou krásně uložím, tuto trojúhelníkovou jsem musel hodně mačkat. A to ošoupání černé barvy je normální. To mám taky tak jako Řezník76.
                                Já mám tu oválnou hlavu raději než trojúhelníkovou i při podebírání kaprů. Ale u nás v GFC je ta trojúhelníková rozšířenější. Byla lépe k mání a stála o padesát méně.

                                  killer1 - Profil | Po 27.2.2012 12:10:27

                                  meteor >> myslíš tohle? na to sere pes, jak říkáš, apon je vidět, že jí požíváš:-))

                                  řezník76 snad promine za kopírování obrázku

                                    meteor - Profil | Po 27.2.2012 12:07:50

                                    killer1 >> to asi těžko :-) ale třeba na fotkách, co sem dával "Reznik76", jsem si všimnul, že ta jeho MIDDY hlava je (zřejmě od používání) zabarvena do barvi mědi (respektive do barvy mědi je IMHO ošoupaná černá barva z kostry držící síťku)... ale na to sere pes, to je jenom detail :-)

                                      killer1 - Profil | Po 27.2.2012 12:02:53

                                      KóĎA >> to sem rád:-))