Podberáková rúčka na feeder

Zdravím,
chcel by som sa opýtať aké používate typy podberákových rúčiek. (dĺžka, ideálna váha a pod.+ ideálny priemer hlavy podberáku) a aké máte skúsenosti s nimi. Chcel by som si kúpiť nejakú kvalitnú ľahšiu podberákovú tyč, ktorá aj niečo vydrží pri častom používaní možno aj pri používaní na pretekoch.

Vopred dik za odpovede
Autor diskuse: Orbi - Profil , 5.4.2011 feeder - náčiní, doplňky

Martinbati - Profil | St 22.5.2013 14:31:18

mate niekto tuto colmic rucku? je za celkom dobre peniaze..

    ondra.soucek - Profil | Pá 30.11.2012 9:40:50

    dosec >> No tak tu mám také (teda pokud se nemýlím). Tam mám výhrady k síťovině. Je to taková síťka jakoby pletená z vlasců (tak to na mě působí). Má teda celkem velkou výdrž, ale nedej bože, aby se tam třeba zapletl háček - to je potom na dlouhé rozmotávání a hodně nadávek. Také si myslím, že ten materiál není úplně nejšetrnější k rybám a na můj vkus je dost odírá (si myslím). Nevím, co budeš chytat, ale dvacítka může být malá (chytneš větší parmu nebo kapř a budeš je tam horko těžko soukat). Speciálně u hlavy podběráku doporučuji si to nejdřív osahat v prodejně.

      dosec - Profil | Pá 30.11.2012 9:29:15

      ještě bych se chtěl zeptat,na tuto levnější hlavu co si o ní myslíte? Jak je kvalitní Jak moc je nasákavá jak je těžká prostě nějaké zkušenosti http://www.rybarska-specialka.cz/rybarske-potreby/m​iddy-podberakova-hlava-team-20-soft-spo ,nebo jestli si připlatit a jít raději do tady vychvalované middy black

        dosec - Profil | Pá 30.11.2012 9:22:10

        ondra.soucek ,Rybkin - 29.11.2012 20:34:14 >díky kluci

          ondra.soucek - Profil | Čt 29.11.2012 20:35:02

          Rybkin >> Tys mě normálně předběhl:-)

            ondra.soucek - Profil | Čt 29.11.2012 20:34:14

            dosec >> Je to 3m teleskop a k němu 0,5m díl k zasunutí jako na děličce. Docela dobrá ručka, mám ji už víc než rok...

              Rybkin - Profil | Čt 29.11.2012 20:33:20

              dosec >> Je třímetrová a k tomu pulmetrovej dopal
              http://www.middytackle.com/products/?id=1239&p=5&c=​E&t=E1

                unudle - Profil | Čt 29.11.2012 20:21:55

                dosec >> To mi přijde jako dvě různý tyče

                  dosec - Profil | Čt 29.11.2012 13:35:47

                  píší,že tyč Middy 3,5m je teleskopická a na fotce jsou dva kusy.Je to nafoceno takto schválně,nebo je nějaký díl odnímatelný?

                    unudle - Profil | St 28.11.2012 22:03:50

                    plavan >> Tak to nevím, ale ta moje to tak má, takže jsem si myslel, že to mají i ostatní.

                      plavan - Profil | St 28.11.2012 21:07:11

                      unudle >> všechny čtyřmetrové variace nemívaly závit na obou tenkých dílech.

                        unudle - Profil | St 28.11.2012 20:22:25

                        Šlapeto >> kup ji ve 4m, poslední 2části maj závit na očko, tak jednu vynecháš a jedna ti zbude třeba na zakrmovací lopatku.

                          paia - Profil | St 28.11.2012 8:47:20

                          já minulej týden pořídil novou ručku od Trabucca Dream Team XPS NET, letos ji k vodě asi už nedostanu, ale příští rok ji pořádně testnu a dám vědět. na sucho se jeví moc dobře, je krásně pevná a lehká, což ale není u karbonové děličky nic překvapivého. docela mě překvapil relativně malý průměr a příjemné bylo zjištění, že v místě, kde je závit na očko, je karbonové opletení navíc, aby se zvýšila pevnost.

                            Jarda Š. - Profil | St 28.11.2012 1:55:01

                            Šlapeto >> Tak se jí zeptejte přes sz nebo v krámě.

                              Šlapeto - Profil | Út 27.11.2012 21:48:53

                              plavan >> Mám ji za rohem, a myslím, že už ji nějaký čas nemá :(

                                plavan - Profil | Út 27.11.2012 21:47:15

                                Šlapeto >> mívala ho Iva Štruncová na Pankráci.

                                  Šlapeto - Profil | Út 27.11.2012 21:46:09

                                  Dobrý den, pánové. Dá se někde v Praze sehnat Gerardix ve třech metrech? :)))

                                    dosec - Profil | Út 27.11.2012 21:37:51

                                    máte někdo tuto tyč? uvítám recenze,výhody,nevýhody.
                                    http://www.tropicliberec.cz/tyce/middy-podberakova-​tyc-works-match-handle-3-5-m

                                      CaprMan2012 - Profil | St 31.10.2012 16:54:00

                                      Lejboj >> Aha jasně. :D

                                        Lejboj - Profil | St 31.10.2012 15:46:17

                                        CaprMan2012 >> Delicka, trojdil, normalne ve futralu s prutama :)